Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

RYTUAŁY MAGICZNE, TALIZMANY, KAMIENIE I HOROSKOP - Jak wykorzystać potencjał 2023 roku?

Witaj Piękna Duszo!

Nowy rok zawsze obfituje w wiele postanowień, planów, celów i marzeń. Jeśli na Twojej liście „do zrobienia w 2023” znalazło się przykładanie większej wagi do rozwoju duchowego, miłości do siebie samej, kontaktu z naturą i czasu na rozwój - idealnie się składa!

Jeśli czytałaś nasz poprzedni artykuł wiesz już, czego możemy się spodziewać po 2023 roku.  Dzisiaj odpowiemy na pytania:

Wykorzystywanie potencjału 2023 roku

Jak już z pewnością wiesz z naszych profili w mediach społecznościowych lub poprzedniego artykułu na naszym blogu – rok 2023 będzie zderzeniem dwóch biegunów. Z jednej strony wszystko dookoła nas (a także my sami) będzie się rozwijać w zawrotnym tempie, z drugiej strony będziemy poszukiwać ukojenia i spokoju w naturze oraz mocniej skupiać się na swoim zdrowiu psychicznym i miłości do siebie samych.

Nie jest tajemnicą, że aby w pełni poznać potencjały, z jakich możesz skorzystać w 2023 roku, powinnaś zapoznać się ze swoim osobistym horoskopem lub alchemią dla Twojej liczby numerologicznej.

Jak już wielokrotnie wspominałyśmy, ogólne predykcje mogą nie sprawdzić się w przypadku Twojej osoby. Jeśli globalnie spodziewamy się wzrostu zainteresowania zdrowiem psychicznym, a Ty przepracowałaś już tą lekcję, bo była zapisana w Twoim horoskopie urodzeniowym na inne lata, ten aspekt może się u Ciebie nie zrealizować. Jeśli spodziewamy się sporego rozwoju technologii, a jednocześnie poszukiwania wyciszenia w naturze, a Ty od lat podróżujesz kamperem po świecie i żyjesz z dala od nowinek technologicznych – również ta predykcja może Cię nie „dotykać” w żaden sposób.

Jedna z naszych Moonsisterek (znak zodiaku: Byk) skorzystała z horoskopu dla jej znaku solarnego od zaprzyjaźnionej astrolożki (dla przypomnienia - znak solarny = znak zodiaku, ten który znasz od zawsze). Po przeczytaniu tego horoskopu zwróciła się do nas, pisząc, że kompletnie nic jej się nie skleja i czuje, jakby ten horoskop zupełnie nie był o niej. Zaproponowałyśmy jej skorzystanie z naszego Horoskopu na 23’, który jest przypisany do poszczególnych znaków ascendentalnych. Zapytała: ale dlaczego ascendent?

Ascendent jest początkiem naszego horoskopu i to z niego możemy wyczytać najtrafniejsze predykcje, bez szczegółowej interpretacji kosmogramu. Wspomniana Moonsisterka jest ascendentalnym Skorpionem, a to przecież zupełnie co innego niż jej solarny, czyli Byk! Po spojrzeniu ze strony ascendentu, okazało się, że te przewidywania już dużo bardziej pasują do niej, a dzięki połączeniu z predykcjami z Alchemii dla numerologicznej 33, wszystko złożyło się w jedną całość!

Właśnie na przykładzie tej historii chciałyśmy pokazać Ci, jak w przypadku predykcji na nowy rok ważna jest właściwa interpretacja, podążanie za swoją intuicją i działanie w zgodzie ze sobą. To Ty wiesz najlepiej, który z naszych ebooków będzie dla Ciebie najlepszym przewodnikiem w nowym roku i pozwoli Ci wykorzystać cały jego potencjał.

Pamiętaj, że każdy horoskop musisz traktować jako wskazówkę. Bez względu na to, czy jest to horoskop w ujęciu globalnym czy horoskop osobisty. Przewidywania mogą realizować się w świetle i w cieniu, wiele zależy także od całego, osobistego kosmogramu.

Jeśli chcesz najlepiej wykorzystać potencjał 2023 roku, mamy dla Ciebie jedną, najważniejszą radę – słuchaj siebie i swojej intuicji. Medytuj, wykonuj rytuały, pisz w dzienniku, pracuj z kamieniami, odpal swoje ulubione kadzidła – rób wszystko, co z Tobą rezonuje. Tylko w taki sposób wyciśniesz z tego roku wszystkie soki!

Wielokrotnie o tym wspominamy, ale podkreślimy jeszcze raz – jeśli Dora i Sara powiedziały, że w trakcie np. Merkurego w retro mogą występować problemy z komunikacją, nie oznacza, że wystąpią one właśnie u Ciebie! MOGĄ to słowo klucz w poprzednim zdaniu.

Tak, jak pisałyśmy w artykule dotyczącym „złowrogiej” retrogradacji Merkurego – miej świadomość, że coś może się wydarzyć i co może mieć na to wpływ, ale nie strasz się tym. Merkury w retro może Ci także pomóc w wielu rzeczach – no właśnie, MOŻE, ale nie musi ;)

Wracaj do swojego horoskopu regularnie i weryfikuj, co z Tobą rezonuje w danym momencie. Nie traktuj go jako lekturę, którą przeczytasz od deski do deski i odstawisz w kąt. Nasze horoskopy są narzędziami, które będą pracować z Tobą przez cały rok. Zaglądaj do nich tak często, jak tego potrzebujesz.

2023 to świetny rok na rozwijanie swojej intuicji – posłuchaj jej, zaufaj, zwracaj uwagę na znaki, jakie chce przekazać Ci Twoje wyższe JA. Tylko w taki sposób w pełni wykorzystasz potencjały 2023 roku.

Rytuały magiczne na 2023 rok

Kochamy wszelkie rytuały! Dory ulubionym kadzidłem jest Palo Santo, Sara za to stawia na kadzidła patyczkowe, zwłaszcza te o zapachu drzewa sandałowego. Uwielbiamy rytuały kąpielowe, tworzenie map marzeń, rytuały oczyszczające, rytuały na nów i pełnię. Wykonujemy je bardzo często i czerpiemy z nich ogromną przyjemność. Każdy nowy rok zaczynamy od rytuałów otwierających – wykonujemy je zarówno w biurze, jak i w domach. Ciebie również zachęcamy do znalezienia lub stworzenia swoich własnych rytuałów, które z Tobą rezonują.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rozwojem duchowym, zachęcamy Cię do przygotowania swojego miejsca mocy, w którym będziesz wykonywała wszystkie swoje rytuały. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie martw się, w Moonsister znajdziesz zestawy do tworzenia miejsca mocy, które będą świetną podstawą do wydzielenia miejsca rytualnego w Twoim Domowym Sanktuarium.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji rytuałów, które znajdziesz w zestawach Moonsister i które pomogą Ci w rozwoju duchowym w 2023 roku.

Rytuał Na Nowy Początek to idealny sposób na zaproszenie nowych, wspierających Cię energii do Twojego życia. 2023 rok to dobry czas na uwolnienie się od ograniczających Cię schematów i umocnienie swojego zaufania do własnej intuicji. Dzięki temu rytuałowi dodasz sobie siły do pójścia naprzód i wiary w swoje marzenia. Jeśli jeszcze nie wykonałaś rytuału na nowy rok – nic straconego. Nie minął jeszcze nawet miesiąc! Rozpocznij cudowną drogę, jaką jest rozwój duchowy i wykorzystaj potencjał tego roku w 100%!

2023 rok to także wspaniały moment na przepracowanie wszelkich traum i niewspierających schematów związanych z naszą rodziną. Rytuał Love & Forgiveness pomoże Ci pozbyć się głęboko zakorzenionego żalu, wybaczyć sytuacje z przeszłości i zaprosić do swojego życia wdzięczność i pojednanie. Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o swoich powiązaniach rodowych lub poprzednich wcieleniach – polecamy Ci Paulinę Kraklio – psycholożkę i mentorkę duchową, którą znajdziesz na Instagramowym profilu @paulina_kraklio.

Naszych rytuałów księżycowych chyba nie musimy już nikomu przedstawiać. Większość z naszych Moonsisterek korzysta z nich regularnie przy każdym nowiu i pełni. Więcej o rytuałach na konkretne fazy księżyca możesz przeczytać w naszych poprzednich artykułach – Rytuał na Pełnię Księżyca oraz Rytuał na Nów Księżyca.

Perfekcyjne i mega magiczne rozwiązanie dla wszystkich Moonsisterek, które wybór swojego pierwszego rytuału chcą zostawić przeznaczeniu. Rytuału Mystery nie wybierasz – to on wybiera Ciebie. W każdym rytuale, bez względu na to, który z nich zostanie dla Ciebie wylosowany, znajdziesz instrukcję jego wykonania, naturalne ziołowe kadzidło, świecę intencyjną, drewienko Palo Santo i miotełkę do odganiania niechcianych energii i przywoływania tych wspierających.

Dodatkowo możesz wykorzystać nasze Zestawy Zodiakalne do stworzenia swoich własnych rytuałów lub uzupełnienia tych, które już wykonujesz na co dzień. Zestawy zodiakalne pomogą Ci w odkryciu pełnego potencjału Twojego znaku solarnego, będą Cię wspierać w rozwoju duchowym i dopełniać każdy, nawet najmniejszy, codzienny rytuał.

Kamienie naturalne

Wraz z nowiem wrześniowym weszliśmy w numerologiczny nowy rok o wibracji siódemkowej. Cyfra 7 będzie miała duże znaczenie zarówno w roku numerologicznym (który kończy się we wrześniu), jak i w roku astrologicznym (rok pod władzami Marsa, co zdarza się raz na 7 lat).

Specjalnie z tej okazji przygotowałyśmy zestaw kamieni 7th Heaven, który jest wyjątkowo mocno wspierającym talizmanem dla każdej Moonsisterki i Moonbrothera. W zestawie znajdziesz aż 7 kamieni naturalnych, które pomogą Ci wykorzystać światła wibracji tego roku.

 • Agat żółty pomoże Ci przepracować niewspierające schematy i zrównoważyć rozwój duchowy z codziennym życiem. Jest także świetnym kryształem wspierającym koncentrację i realizację Twoich pragnień.
 • Serpentynit przyniesie Ci spokój ducha i pozwoli przezwyciężyć obawy przed zmianami. Jeśli stoisz przed decyzją o ważnym dla Ciebie przedsięwzięciu, ale w głębi serca czujesz strach przed nim – noś ten kamień przy sobie.
 • Ametyst to kamień nazywany kamieniem mądrości i kreatywności. Wesprze połączenie z Twoją intuicją, pozwoli odnaleźć równowagę emocjonalną, oczyści Twoją aurę i wesprze w kreatywnych działaniach.
 • Howlit niebieski to kamień o wyciszającej mocy. Jeśli planujesz częściej medytować w tym roku (co bardzo Ci polecamy!), sprawdzi się on także jako kamień do medytacji. Howlit niebieski, tak jak ametyst, pomoże Ci lepiej odczytywać podszepty Twojej najlepszej przyjaciółki – intuicji.
 • Sokole oko pomoże Ci przyciągnąć do Twojego życia obfitość we wszelkich jej aspektach. Jest też świetnym pomocnikiem w poszerzaniu Twoich horyzontów – pracując z nim, możesz zauważyć dookoła siebie nowe okazje i perspektywę na zmiany.
 • Agat brazylijski nazywany jest kamieniem harmonii. Dodaje pewności siebie i wprowadza równowagę w życiu osoby, która z nim pracuje. Wraz z serpentynitem tworzy duet, który pomoże Ci przezwyciężyć strach przed nowymi przedsięwzięciami.
 • Skamieniałe drewno to tzw. kamień mocy. Jest to idealny kryształ na nowe początki – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Oprócz kamieni, które znajdziesz w zestawie 7th Heaven, na naszej stronie dostępne są także różnorodne monokryształy. Pamiętaj, aby wybierając kamień naturalny dla siebie kierować się swoją intuicją. Mała podpowiedź od nas – kryształ górski wspiera działanie wszystkich znajdujących się dookoła niego kryształów oraz możesz go programować na dowolną intencję. Gorąco polecamy go jako pierwszy kryształ, jeśli dopiero zaczynasz pracę z kamieniami.

Talizmany i amulety

Energetyzowane talizmany i amulety to atrybuty, które wspierają nas w codziennym życiu. Noś je każdego dnia i pozwól, aby pracowały dla Ciebie. Wszystkie dostępne w naszym sklepie naszyjniki i bransoletki są energetyzowane przez naszego Moonbrothera Mariusza, który pracuje z energią już ponad 30 lat!

Wybór talizmanów i amuletów, które wesprą Cię w odkrywaniu potencjałów 2023 roku, zależy w głównej mierze od tego, na czym w tym roku chcesz się skupić.

Możesz także wesprzeć się Horoskopem na rok 23’ i Alchemią roku 2023, które dadzą Ci mnóstwo wskazówek na temat tego, nad czym warto w tym roku popracować. Talizmany traktuj jako wsparcie Twojej duchowej drogi i pamiętaj, że bez Twojej inicjatywy nic się nie wydarzy. Przejmij stery swojego życia w 2023 roku!

Poniżej przygotowałyśmy 5 propozycji, które naszym zdaniem, mogą pomóc w odkrywaniu potencjałów tego roku. Pamiętaj jednak, żeby w wyborze talizmanów i amuletów kierować się swoją intuicją – ona wie najlepiej, na jakim polu potrzebujesz wsparcia w danym momencie.

 • Talizman duchowego przebudzenia Spirit Guide – najlepsze, co możesz zrobić dla siebie wchodząc na ścieżkę rozwoju duchowego, to połączenie się ze swoimi Przewodnikami Duchowymi i Aniołami. Każdy z nas ich ma, czasem tylko nie potrafimy się z nimi dobrze komunikować. To oni pilnują, aby nasz plan przeurodzeniowy się zrealizował. Uwierz nam na słowo – warto trzymać z nimi dobre relacje. Talizman Spirit Guid z Okiem Ajna, które zwane jest także Trzecim Okiem, to symbol duchowego przebudzenia. Pomoże Ci znaleźć drogę do kontaktu z Twoimi Przewodnikami Duchowymi i otworzy Twój umysł na korzystanie z ich porad i wsparcia.
 • Talizman manifestacji i motywacji Manifestation - nowy rok to także nowe marzenia, cele i pragnienia. Jeśli nie chcesz ich sabotować i pragniesz rozpocząć niesamowitą przygodę z manifestacją Twoich marzeń – ten talizman jest dla Ciebie. Będzie przypominał Ci o Twojej sile, pomoże uwierzyć, że Twoje marzenia czekają za Tobą tuż za rogiem, a także doda Ci motywacji i odwagi.
 • Talizman połączenia ze źródłem Deva – jeśli na Twojej drodze coraz częściej stają wszelkiego rodzaju synchroniczności i lustrzane godziny lub otrzymujesz wyraźne znaki od Wszechświata – Deva jest idealnym talizmanem dla Ciebie. Nasilające się znaki mogą wskazywać, że jesteś na etapie łączenia się ze Źródłem oraz ze swoim wewnętrznym JA. Talizman Deva pomoże Ci znaleźć połączenie pomiędzy otrzymywanymi znakami, a światem materialnym
 • Talizman wyzwań i możliwości Cornucopia – róg obfitości, który jest motywem przewodnim talizmanu Cornucopia, symbolizuje zasoby, które pomogą Ci pokonać wszelkie przeszkody na Twojej Drodze Życia. Jeśli chcesz rozpocząć nowy etap w 2023 roku, ten talizman wesprze Cię w odnalezieniu właściwej dla Ciebie ścieżki.

Pamiętaj Piękna Duszo, że to, jak wykorzystasz potencjały 2023 roku, zależy wyłącznie od Ciebie. Otwórz się na wszystko, co przyniesie ten rok. Pozwól sobie na bezgraniczne zaufanie do Twojej intuicji i działaj. Nie zapominaj o czasie dla siebie – pisz w dzienniku, rozwijaj się duchowo, wykonuj rytuały.

Ten rok to idealny moment na połączenie się z Twoim wewnętrznym JA i zawalczenie o wszystko, o czym marzysz.

Namaste!

Dora i Sara

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej