Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Zwroty

Cześć!

 

Zamówione produkty nie przypadły Ci do gustu? Nie ma problemu, w naszym sklepie masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

 

Jak dokonać zwrotu w kilku, prostych krokach?

 

  1. Masz aż 14 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy, czyli o chęci zwrotu zakupionych produktów. Możesz nas o tym poinformować w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób, np.
  2. pisemnie na adres: Moonsister.pl, ul. Zelwerowicza 11 m. 2, 02-928 Warszawa;
  3. w formie elektronicznej na adres: hello@moonsister.pl;
  4. telefonicznie poprzez kontakt z numerem: +48 533 959 000.

 

  1. W ciągu 14 dni od poinformowania nas o zwrocie, odeślij na swój koszt zwracane towary na adres: pl, ul. Zelwerowicza 11 m. 2, 02-928 Warszawa. Dołącz do paczki formularz zwrotu, możesz na przykład wypełnić ten. Pamiętaj o zapakowaniu towaru w bezpieczny sposób, by uchronić go przed uszkodzeniem w transporcie. Będzie nam miło, gdy wykorzystasz oryginalne zabezpieczenia produktów.

 

  1. Oddamy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od dnia Twojej rezygnacji. Ze zwrotem środków możemy wstrzymać się do momentu, gdy otrzymamy od Ciebie produkt lub dowód jego odesłania.

 

  1. Produkty sprzedawane na indywidualne zamówienia klienta nie podlegają zwrotowi.

 

  1. Produkty sprzedawane w zapieczętowanych opakowaniach nie podlegają zwrotowi jeśli zostały odpieczętowane przez Klienta. Zwrot może też zostać przez Nas nieuznany, jeśli okaże się, że produkty były przechowywane niezgodnie z zaleceniami co wpłynęło na ich właściwości.

 

  1. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do Umów Dostarczenia Treści Cyfrowych jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o procedurze zwrotów? Zapoznaj się z naszą Polityką Zwrotów w pełnej wersji, którą znajdziesz w naszym Regulaminie.

 

W razie pytań, napisz na nasz adres: hello@moonsister.pl - z pewnością Ci pomożemy.

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej