Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

CZEGO SPODZIEWAĆ SIĘ PO 2023 ROKU?

Witaj Piękna Duszo!

Pierwszy artykuł w nowym roku poświęcimy temu, co astrologia i numerologia przewidują na 2023 rok. Na wstępie chciałybyśmy zaznaczyć, że ogólne predykcje musisz traktować jako wskazówki odnoszące się globalnie do świata. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak te przewidywania będą odnosić się do Twojej osobistej liczby numerologicznej i znaku ascendentalnego, zapoznaj się z naszymi ebookami – Alchemia roku 2023 i Horoskop na 23’ dla znaków ascendentalnych. Alchemia roku 2023 odnosi się do poszczególnych liczb numerologicznych, a horoskop na 23’ do poszczególnych znaków ascendentalnych. Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu swojego ascendentu lub liczby numerologicznej – napisz do nas na Instagramie lub Facebooku – chętnie pomożemy!

Początek roku 2023 astrologia i numerologia

W nowy rok wkroczyliśmy z Merkurym w retrogradacji – o tym tranzycie pisałyśmy w naszym poprzednim artykule. Oprócz Merkurego, w retrogradacji znajdował się także Mars, który z retro wyszedł 12 stycznia. Dodatkowo 7 stycznia miała miejsce pierwsza w tym roku pełnia, podczas której księżyc znajdował się w znaku Raka, a słońce w znaku Koziorożca.

Takie połączenie już na samym początku roku skłania nas do refleksji, odpuszczenia tego, co nam nie służy, przepracowania schematów, które blokują nam osiągnięcie sukcesu – bez względu na to, na jakim polu owego sukcesu pragniemy.

Aktualnie masz idealny czas, aby pożegnać wszystko, co Cię blokuje – rozejrzyj się dookoła siebie, może w Twojej szafie zalegają rzeczy, które mogłabyś komuś oddać lub spakować i przenieść na strych, aby zrobić miejsce dla nowej energii?

A może otaczasz się osobami, z którymi kontakty nie do końca układają się tak, jakbyś tego chciała, co skutkuje wysysaniem z Ciebie pozytywnej energii?

Być może zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowej, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zbliżamy się do pierwszego w tym roku nowiu (21 stycznia), a także kończy się pierwsza tegoroczna retrogradacja Merkurego (18 stycznia). Jak już z pewnością wiesz z naszych poprzednich artykułów – pełnie są czasem odpuszczania, a nowie czasem zasiewania ziaren na przyszłość. Jeśli chcesz przygotować się do nadchodzącego nowiu, przeczytaj nasz post o rytuałach na nów księżyca.

Jeśli nie zdążyłaś zająć się odpuszczaniem niewspierających Cię schematów w trakcie pełni, nic straconego. Zacznij pracę dziś – nie odkładaj tego na później. Im szybciej się za to zabierzesz, tym szybciej będziesz gotowa na zasiewanie nowych ziaren.

Nie wiesz, jak rozpocząć pracę nad swoim mindsetem? Zajrzyj do naszego bestsellerowego ebooka Praca z Dziennikiem, który pomógł już tysiącom Moonsisterek. Praca z dziennikiem jest jedną z najskuteczniejszych praktyk duchowych, które realnie wpływają na to, jakimi schematami kierujesz się w życiu. Jeśli czujesz, że masz w sobie mnóstwo nagromadzonych, negatywnych emocji, polecamy Ci spotkanie z naszym Moonbrotherem Mariuszem, który pracuje z energią i uwalnianiem emocji. Znajdziesz go na Instagramowym profilu @mariomoonbrother.

Skoro wiemy już, jakie tranzyty są za nami, czego spodziewać się po najbliższych dniach oraz jak wykorzystać ich energię, przejdźmy do tego, jakie są globalne predykcje na 2023 rok.

2023 rok numerologia

2023 rok to rok pod wibracją siódemkową. Rozpoczęliśmy go wraz z wrześniowym nowiem (25.09.2022), a więc numerologicznie mamy za sobą już prawie 4 miesiące 2023 roku! Siódemka to wyjątkowa wibracja numerologiczna, ale nie tylko. Z siódemką spotykamy się w wielu religiach i kulturach – z pewnością kojarzysz 7 Grzechów Głównych, 7 cudów świata, 7 czakr czy powiedzenie „czuć się jak w siódmym niebie”.

W numerologii siódemka oznacza mądrość, innowacje, ciekawość świata. Z pewnością możemy spodziewać się, że 2023 rok przyniesie nam wyjątkowe odkrycia technologiczne, co tak naprawdę już się dzieje. Pewnie słyszałaś już o nowych odkryciach, takich jak chociażby kontrowersyjny wynalazek, jakim jest sztuczna macica. Niesamowicie rozwija się także sztuczna inteligencja oraz technologia VR. To wszystko dzieje się na naszych oczach i dzieje się w bardzo szybkim tempie.  

W 2023 roku będziemy szukać spokoju i ukojenia w rozwoju duchowym, a także w naturze. Długie spacery po lesie, medytacja, uziemianie, praca z kamieniami i uwalnianie emocji, to zdecydowanie to, co będzie pomagać nam odnaleźć się w pędzącym naprzód świecie. A że siódemka to także energia, która popycha nas do kształcenia się i zdobywania wiedzy -jesteśmy głodni nowych rozwiązań, co ma swoje plusy i minusy.

Ze względu na to, że coraz więcej ludzi będzie poszukiwało ukojenia w rozwoju duchowym, będzie też pojawiało się coraz więcej osób, które będą głosić prawdy, które tak naprawdę są mitami. Przestrzegamy więc przed korzystaniem z niesprawdzonej wiedzy i traktowaniem każdego newsa przeczytanego w Internecie jako pewnik. Internet, który pozwala nam na szybki i łatwy dostęp do wiedzy, może okazać się zgubny w wielu przypadkach, dlatego zachęcamy do przesiewania profili w Social Media i portali, które czytasz. Weryfikuj informacje, zanim uznasz je za prawdziwe.

Numerologia wskazuje także, że w 2023 roku jeszcze mocniej zainteresujemy się naszym zdrowiem psychicznym. Będziemy częściej o nim słyszeć i mocniej o nie dbać. Zauważ, że łączy się to również z duchowością, chęcią przebywania na łonie natury i poszukiwaniem ukojenia w nieznanych nam do tej pory praktykach.

To, co opisałyśmy wyżej, jest tylko maleńką pigułką tego, co znajdziesz w naszym ebooku Alchemia Roku 2023. Jeśli chcesz poznać predykcje, które odpowiadają Twojej liczbie numerologicznej – koniecznie zajrzyj do wyżej wymienionej lektury. Opisujemy w niej szerzej rok siódemkowy w ujęciu globalnym, a przede wszystkim ebooki są dopasowane do poszczególnych wibracji osobistych.

2023 rok astrologia

Numerologicznie rok 2023 jest rokiem pod wibracją 7. Astrologicznie zaś, rok ten będzie pod rządami Marsa (od 20 marca), co zdarza się raz na 7 lat.

Mars jest planetą, która doda nam odwagi do działania i popchnie nas do wszelkich aktywności – zawodowych, sportowych, artystycznych, a także aktywności seksualnej i uczuciowej. Pewnie spotkałaś się z określeniem, że Mars to planeta wojny, lecz chciałybyśmy Cię uspokoić. Przypisywanie wojny tej planecie wzięło się z mitologii – to tam Mars jest bogiem wojny. Jednak z astrologicznego punktu widzenia, Marsa odczytujemy nieco inaczej. Jest on planetą, którą rządzi żywioł ognia, dlatego należy uważać na pochopne, nieprzemyślane decyzje. To właśnie Mars wyciąga z nas pokłady determinacji, dążenia do swoich celów, ale może też powodować w nas chęci do niezdrowej rywalizacji.

W 2023 roku skup się na tym, aby pożegnać to, co Ci nie służy, określić jasno swoje cele i skupić się na osiąganiu ich, pamiętając jednak, że zasada „po trupach do celu” nie jest dobrą drogą. Mars jest planetą asertywności, dlatego w 2023 roku możemy spodziewać się dużych zmian w funkcjonowaniu świata. Wielu astrologów punktuje, że mogą zmienić się osoby, które rządzą największymi państwami na świecie, jednak nie uznawałybyśmy tego za pewnik. Z pewnością jednak możemy spodziewać się dużych zmian w funkcjonowaniu społeczeństwa. Z jednej strony technika będzie posuwała się do przodu w zawrotnym tempie, z drugiej zaś my - ludzie, będziemy chcieli zwolnić oraz zwrócić się ku duchowości, naturze i czerpaniu radości z prostego życia.

Musimy podkreślić jednak, że to, w jaki sposób władanie Marsa wpłynie bezpośrednio na Ciebie, należy rozpatrywać w odniesieniu do horoskopu urodzeniowego. Wskazówki dotyczące roku 2023 w ujęciu astrologicznym znajdziesz w naszym ebooku Horoskop na 23’ dla znaków ascendentalnych. Zdecydowałyśmy się na napisanie horoskopu z punktu ascendentów, ponieważ pozwala to dokładniej określić predykcje, które mogą przejawić się w Twoim życiu w 2023 roku. Ascendent wyznacza początek Twojego horoskopu i to właśnie on pozwala nam określić, jakie aspekty zostaną poruszone w 2023 roku.

Rok 2023 – podsumowanie

Podsumowując – rok 2023 otwiera przed nami wiele drzwi, jednak to od nas zależy, przez które z nich przejdziemy.

Na zmianę przeplatać będą się: szybki rozwój technologiczny i duże zainteresowanie sferami duchowymi. Pamiętaj, żeby weryfikować źródła, z których pozyskujesz informacje i szukać odpowiedzi w swojej intuicji. Jeśli jeszcze do końca nie wierzysz w to, że to właśnie ona podpowiada Ci najlepsze wybory – czas na zmiany. Zaufaj intuicji i pozwól sobie na zaprojektowanie swojego życia w sposób, o jakim marzyłaś. Jeśli jesteś osobą wyjątkowo wrażliwą, możesz zacząć otrzymywać podpowiedzi od Wszechświata w swoich snach. Nie ignoruj ich! Staraj się je zapamiętać, a najlepiej zapisać w dzienniku. Jeśli nie pozwalasz swoim przewodnikom duchowym na skontaktowanie się z Tobą na poziomie świadomym, próbują oni przekazać Ci informacje na poziomie nieświadomym – na przykład właśnie poprzez sny.

Otwórz się na to, co do tej pory było Ci nieznane, wykorzystaj siódemkową wibrację, która wspiera Cię w połączeniu z Twoim wyższym JA.

Skup się na swoim mindsecie, znajdź obszary, które traktowałaś do tej pory „po macoszemu” i przyjrzyj się im z uwagą i dokładnością.

Korzystaj z energii Marsa, która doda Ci determinacji i uporu w dążeniu do swoich marzeń i pragnień, jednak wystrzegaj się pochopnych decyzji i działań „po trupach do celu”.

Pamiętaj - ten rok może być przełomowy, tylko musisz mu na to pozwolić.

Owocnego 2023 roku!

Dora i Sara

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej