Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

Energetyzowanie

Trafiłaś tu, bo być może zainteresowało Cię, co to znaczy biżuteria energetyzowana? Zapewne nie spotkałaś się z tym określeniem wcześniej lub masz wątpliwości, czy nie jest to kolejny „trik” sprzedażowy. Otóż nie! Jako osoby, które identyfikują się w 100% z tym co robią, możemy Cię zapewnić, że choć jest to logistyczne wyzwanie, proces energetyzowania biżuterii jest najbardziej przestrzeganą procedurą w Moonsister! Co więcej, setki opinii na Instagramie, które możesz znaleźć w wyróżnionych relacjach, świadczą o tym, że nasze talizmany mają ogromną moc!

 

Skąd się wziął pomysł na energetyzowanie biżuterii?

Wiele lat temu powiedziała nam zaprzyjaźniona jasnowidz, że będziemy zakładać na ludzi coś, co będzie uleczać ich duszę. Ten temat do nas wrócił, gdy zdecydowałyśmy się stworzyć Moonsister. Pojawił się pomysł wspierającej biżuterii, talizmanów, ale pragnęłyśmy w głębi serca, by było to coś więcej, niż tylko kawałek metalu w pięknym designie. Wtedy wszystkie puzzle zaczęły się układać i zdecydowałyśmy się stworzyć coś, czego nikt jeszcze nie robił na świecie (a przynajmniej na tamten czas) i energetyzować naszyjniki oraz bransoletki na wybrane intencje tak, by wspierały swojego właściciela!

Kto energetyzuje naszyjniki i bransoletki Moonsister?

Nasz Moonbrother, Mariusz. To wyjątkowa Osoba, bo możesz mieć wrażenie, że żyje w innym wymiarze. Od zawsze był świadom, że jest duchową istotą w ludzkim ciele, a nie człowiekiem doświadczającym duchowości. Urodził się w rodzinie, gdzie zdolności paranormalne dotyczyły nie tylko jego. Od dziecka widział energie i oswoił się ze świadomością, że nie jesteśmy sami. Jako numerologiczna 33 Mariusz żyje zgodnie z etyką Mistrza. Wie, że jego misją jest pomaganie i uzdrawianie tych, którzy tego potrzebują, ma w sobie mistrzowską pokorę i dlatego lubi zostawać w cieniu. Mistrz pracuje w ciszy. Jest Duszą, która przyszła na ziemię z pamięcią poprzedniego wcielenia, stąd wie więcej, widzi więcej, a praca z energią jest dla niego tylko i wyłącznie kontynuacją czegoś, co robił już wiele, wiele razy na swojej ścieżce wcieleniowej. Mariusz świadomie pracuje z energią ponad 30 lat. Na koncie ma m.in. naukę u największych rosyjskich mistrzów, kurs Reiki, bioenergoterapii i radiestezji, THETA Healing i Kurs Uzdrowicieli Ukraińskich. W pewnym momencie poczuł, że przyszedł czas podążać własną ścieżką. Jego połączenie ze Źródłem jest na tyle silne, że zdecydował się pracować z energią pobierając wiedzę bezpośrednio z niego. Prywatnie jego Droga Życiowa poprowadziła go do pomaganiu Dzieciom, które bezwarunkowo chłoną leczniczą energię. Nie włączają racjonalnego umysłu, nie analizują, nie szukają logicznych potwierdzeń. Ostatnie działania Mariusza pomogły zregenerować się chłopcu w stanie krytycznym po tragicznym wypadku i znacznie poprawić wyniki dziecka z chorobą genetyczną, co doprowadziło lekarzy do niemałego zdziwienia. Po procesie pracy Mariusza już nikt nie dotyka Twojej biżuterii. Masz pewność, że jesteś pierwszą osobą, która ją weźmie do ręki! Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda energetyzowanie Twoich talizmanów, zobacz nasze filmiki na Instagramie Moonsister!
Nawet najwięksi sceptycy mają niemałe zdziwienie kiedy zakładają talizman. Wiele osób odczuwa pieczenie, swędzenie, ciężkość na ciele. Nie jest to oczywiście scenariusz obowiązkowy i wcale nie oznacza, że w tym przypadku talizman nie działa. Każdy inaczej odczuwa energię, ale trzeba przyznać, że chwilowe fizyczne odczucia związane z talizmanem, zdarzają się dość często.

Jak działa energia talizmanów?

We wszechświecie wszystko jest energią. Dlatego nie tylko ludzie, ale przedmioty także mogą stać się jej nośnikiem. Talizman ma za zadanie poruszyć energię w Tobie i zjednoczyć Cię z wibracją pragnienia. „Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością” - mawiał Albert Einstein. Rytuały i talizmany nie zmienią jednak za Ciebie życia, o ile Ty nie będziesz aktywna w tej zmianie. Potrzebne jest Twoje zaangażowanie i praca. Noszenie talizmanu skupia Twoją uwagę na celu, a gdy energia podąża za uwagą, w naszym życiu manifestuje się to, czego pragniemy. Jesteś bardziej otwarta na dostrzeganie znaków i zdeterminowana do wykorzystywania okazji. Pamiętasz o swojej intencji i jesteś uważna w jej realizacji. Talizman ma Cię w tym wspierać, dlatego energia wtłoczona przez Mariusza stanowi niewyczerpalne źródło emanacji, którą jedynie Ty możesz przetransformować lub „wyłączyć” poprzez swoją intencję. Dlatego kiedy przestajesz czuć jedność z talizmanem, przestaje on już dla Ciebie pracować. Czasami nie jest Ci chwilowo potrzebny, czasami musisz się na nowo zanurzyć w swoje pragnienie. Intuicja Ci podpowie…

Jak dbać o talizman?

Szanuj swój talizman, nie trzymaj go w nieczystym miejscu, nie dawaj dotykać innym ludziom. Jeśli dotknie go dziecko lub mąż, nie musisz się jednak obawiać - to osoby, które kochają Cię miłością bezwarunkową. Więcej o tym jak dbać o nasze talizmany, jak z nich korzystać dowiesz się z filmików na naszym Instagramie! @moonsister.pl i w zakładce Wiedza Tajemna!