Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

RYTUAŁ NA NÓW KSIĘŻYCA

Witaj Piękna Duszo!

Przed nami kolejny Nów Księżyca, czas przygotować się na korzystanie z jego energii! Nów to faza, w której księżyc jest niewidoczny na niebie, jednak nadal silnie odczuwamy jego obecność.

To idealny moment na przeprowadzanie księżycowych rytuałów, medytację, snucie planów na przyszłość i zorganizowanie czasu tylko dla siebie.

Zbliżający się wrześniowy nów (25.09) jest wyjątkowym wydarzeniem – tym nowiem rozpoczynamy Nowy Rok Numerologiczny!

Z energii nowiu możesz korzystać dwa dni przed nim i dwa dni po nim.

Nie martw się, jeśli jesteś na początku swojej ścieżki duchowej - czytając nasz artykuł poznasz od podstaw tajniki pracy z energią nowiu.

Jeśli już od dłuższego czasu rozwijasz się duchowo i żyjesz w zgodzie z kalendarzem księżycowym – utrwal swoją wiedzę, a może dowiesz się czegoś nowego?

NÓW KSIĘŻYCA WE WRZEŚNIU 2022

Jak już wspomniałyśmy, wrześniowy nów jest wyjątkowym wydarzeniem w numerologii – rozpoczynamy nim Nowy Rok Numerologiczny, a co za tym idzie – świętujemy Numerologicznego Sylwestra!

Tegoroczny nów wypada 25 września i rozpoczyna nowy, ekscytujący okres, a mianowicie numerologiczny rok 2023, który jest pod wibracją siódemki.

Jak co roku, przygotowałyśmy Alchemię Roku 2023, która zawiera w sobie predykcje na nadchodzący nowy rok.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie światła i cienie czekają na Ciebie w 2023 roku – przeczytaj e-book Alchemia Roku 2023 dla Twojej wibracji numerologicznej. Aby ją obliczyć, dodaj do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia i sprowadź je do jednocyfrowego wyniku. 

Jeśli jednak Twój wynik da 11, 22, 33 lub 44 – jesteś liczbą mistrzowską – wybierz ebook dopasowany do wibracji mistrzowskiej.

Na przykład, jeśli Twoja data urodzenia to 21.04.1985, zsumuj cyfry: 

2 + 1 + 0 + 4 + 1 + 9 + 8 + 5 = 30 
3 + 0 = 3    

Jesteś numerologiczną 3! 

Przykład liczby mistrzowskiej, data urodzenia 25.04.1993:

2+5+0+4+1+9+9+3 = 33

W takim przypadku – nie sprowadzamy wyniku do jednocyfrowego, jesteś mistrzowską 33!

ENERGIA NOWIU KSIĘŻYCA

Księżyc w nowiu oznacza początek nowego cyklu księżycowego. Nic więc dziwnego, że kojarzymy z nim nowe początki, możliwości, przedsięwzięcia.

Energia nowiu to energia zmian, zasiewania ziaren na przyszłość, wchodzenia na nowe, nieznane dotąd ścieżki.

Warto wykorzystać te wibracje na podsumowanie swoich dotychczasowych osiągnięć i zaplanowanie nowych celów, które będziemy realizować w kolejnych miesiącach. Nów jest świetnym momentem do wychodzenia poza swoją strefę komfortu – nie odmawiaj w tym czasie niespodziewanych spotkań, nie zamykaj się na nowe propozycje, otwórz się na obfitość i dobrobyt.

Dawniej, kiedy czas wyznaczały słońce i księżyc – rolnicy nazywali nów czasem siewów. Wszystkie rośliny rosły najlepiej, kiedy były zasiane w trakcie tej fazy księżycowej. Dokładnie tak samo możesz zasiać swoje nowe plany i marzenia.

RYTUAŁY NA NÓW KSIĘŻYCA

W trakcie Nowiu Księżyca wykonaj jeden lub kilka z przygotowanych przez nas rytuałów lub stwórz swój własny. Wiemy, że powtarzamy to bardzo często, ale najważniejsza jest Twoja intuicja i to, co z Tobą rezonuje. Jeśli chcesz coś zmienić w przedstawionych przez nas rytuałach – dopasuj je do siebie. Jeśli rytuał nie będzie wykonany w zgodzie z Tobą – nic z niego nie będzie. Nie daj sobie wmówić, że rozwój duchowy można zamknąć w sztywnych ramach – to kompletna bzdura!

Słuchaj, co podpowiadają Ci Twoja dusza i serce – one wiedzą najlepiej, co będzie dla Ciebie dobre. Nasze materiały mają być dla Ciebie wskazówką, nie traktuj ich jako twardej instrukcji. Zaufaj Wszechświatowi i swojej intuicji – pozwól im się prowadzić i działaj zawsze w oparciu o Twoje odczucia.

RYTUAŁ PRZYCIĄGAJĄCY

Przed każdym rytuałem warto oczyścić przestrzeń, w której będziesz go wykonywać. Możesz zrobić to na przykład za pomocą Białej Szałwii – okadź nią pomieszczenie, siebie i pozostałych domowników. Pamiętaj również, aby przed Nowiem Księżyca uporządkować swoje domowe sanktuarium, aby wprowadzić spokój i porządek do pomieszczeń, w których przebywasz na co dzień. O rytuałach oczyszczających pisałyśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów.

W trakcie Nowiu Księżyca najlepszym rytuałem jest rytuał przyciągający. Otwieramy się dzięki niemu na nowe możliwości, które podsuwa nam Wszechświat. Często w natłoku spraw i myśli nie zauważamy wskazówek, które dostajemy. Wykorzystaj energię nowiu, aby otworzyć się na podpowiedzi od Wszechświata i wyraźnie je dostrzec.

Odpal białą świecę z intencją obfitości i dobrobytu. Zastanów się nad swoimi dotychczasowymi dokonaniami. Możesz zapisać je w dzienniku lub na dowolnej kartce papieru. Przyjrzyj się im, ale nie oceniaj ich zbyt surowo.

Zadaj sobie 3 pytania: 1. Czy to, co robię przybliża mnie do mojego celu? 2. Czy moje działania przynoszą mi radość i zadowolenie? 3. Co więcej mogę zrobić, aby wykonać kolejne kroki na drodze do sukcesu?

Zapisz odpowiedzi w dzienniku, a następnie powtórz afirmacje, które znajdziesz poniżej. Odpal Palo Santo lub inne kadzidło, z którego lubisz korzystać i osmuż siebie jego dymem. Pamiętaj o intencji dobrobytu i otwierania się na nowe możliwości.

Do wykonania rytuału księżycowego możesz wykorzystać dostępny w naszym sklepie Rytuał La Luna, który idealnie współgra z energiami nowiu i pełni.

AFIRMACJE NA NÓW KSIĘŻYCA

Poniżej znajdziesz kilka afirmacji, które przygotowałyśmy dla Ciebie specjalnie na Nów Księżyca.

Korzystaj z nich – powtarzaj je w myślach, wypowiadaj na głos, zapisz je w dzienniku lub na przylepnych karteczkach, które powiesisz w widocznym miejscu.

Możesz także stworzyć swoje własne afirmacje w oparciu o nasze pomysły – rób wszystko to, co podpowiada Ci Twoja najlepsza przyjaciółka intuicja!

Pamiętaj tylko, aby afirmować z poziomu obfitości i wypowiadać afirmacje w czasie teraźniejszym.

Jestem gotowa, aby energie nowiu manifestowały obfitość i cuda w moim życiu.

Wszystko, co robię wnosi do mojego życia wartość i pozytywne wibracje. Otwieram się na nowe możliwości.

Moje marzenia są moją rzeczywistością, a energie nowiu wspierają mnie w ich realizacji. Plony z wszystkich ziaren, które sieje zbieram z lekkością i łatwością.

Wszechświat wspiera mnie w osiąganiu sukcesu, a energie nowiu otwierają mnie na nowe możliwości, które mnie do niego przybliżają! Ufam Wszechświatowi!

MEDYTACJA NA NÓW KSIĘŻYCA

Jak już wspominałyśmy, Nów Księżyca to dobry moment na wyciszenie i znalezienie czasu dla siebie. Medytacja księżycowa pomoże Ci ugruntować się w Twoich planach i marzeniach oraz skutecznie zasiać intencje na kolejne miesiące.

Możesz skorzystać z dostępnego w naszym sklepie 2-paku medytacji prowadzonych na Nów i Pełnię, przygotowanego przez naszą Paulę.

Medytacja prowadzona pomoże Ci uspokoić myśli i puścić same piękne intencje w świat.

Jeśli jednak wolisz medytować w ciszy – znajdź spokojne miejsce, poproś domowników o chwilę dla siebie i w pełni poświęć się medytacji w trakcie nowiu. Obserwuj myśli pojawiające się w Twoim umyśle, ale nie zatrzymuj się na nich na dłużej. Pozwól im płynąć i patrz na nie z punktu widzenia obserwatora. Pamiętaj, że to tylko Twoje myśli – nie jesteś nimi! Bądź otwarta i uważna, a dzięki energiom nowiu dowiesz się o sobie nowych, pięknych rzeczy.

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi praktykami księżycowymi, dołącz do naszej grupy Moonsister NA BOGATO! To właśnie tam wymieniamy się doświadczeniami, wspólnie rozwijamy się duchowo i dzielimy pozytywnymi wibracjami.

Życzymy Ci owocnej pracy w trakcie wrześniowego Nowiu Księżyca.
Szczęśliwego nowego roku numerologicznego!

Niech dzieje się magia!

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej