Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

Jak dbać o talizmany?

Witaj Piękna Duszo!

Dziś odpowiemy na pytanie, które na pewno Cię nurtuje, jeśli jesteś już szczęśliwą posiadaczką talizmanów od Moonsister. To pytanie to „w jaki sposób dbać o swoje talizmany?” Musisz wiedzieć, że produkty energetyzowane powinny być traktowane w sposób specjalny. Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych zasad, którymi warto się kierować, by energia talizmanu była trwała!

 1. Odkładaj talizman z szacunkiem!
  Jeśli talizman ma pracować z tobą powinien być noszony. Noszenie biżuterii nie tylko przypomina Ci o Twojej intencji, ale także zachowuje jej piękno na długo. Możesz mieć czasem potrzebę zdjęcia go, np. na noc, dlatego zadbaj o to, by odkładać go w czyste, przeznaczone do tego celu miejsce. Może być to szkatułka lub nasze pudełeczko. Nie odkładaj go na nocną szafkę, razem z telefonem i innymi rzeczami, ani na podłogę lub w miejscu, gdzie znajduje się inna, nieenergetyzowana lub nieoczyszczona biżuteria. Kurz, nieporządek lub chaos w przestrzeni, w której trzymasz talizman, może zaburzać jego energetykę.

 2. Noszenie talizmanów Moonsister z inną biżuterią
  Nie ma przeciwskazań do tego, byś nosiła jednocześnie inną biżuterię. Jeśli jednak tak robisz, zadbaj o to by wpierw oczyścić nie naszą biżuterię dymem z białej szałwii i intencją. Białą szałwię w różnych rozmiarach znajdziesz w naszej ofercie. Nie wiemy jaką energię ma biżuteria, która nosiłaś wcześniej, ani kto ją dotykał i co z nią robił. Warto zawsze stosować oczyszczanie biżuterii, gdy kupujemy ją w innymi sklepie niż Moonsister. W sklepach biżuteria przymierzana jest przez różne osoby, dlatego nigdy nie wiesz, co zakładasz na szyję. W naszym sklepie masz pewność, że po energetyzowaniu biżuterii przez Mariusza ani my, ani żadna osoba u nas pracująca nie dotyka Twojego talizmanu i jesteśmy z tej procedury bardzo dumne!

 3. Nie dawaj dotykać swojej biżuterii!
  Nie pozwól, by twoją energetyzowaną biżuterię dotykał ktoś obcy. Nie dawaj jej dotykać koleżance czy znajomej z pracy, a tym bardziej obcej osobie. Wiemy z doświadczenia, że czasami ciężko jest się uchronić od zainteresowania koleżanek naszą biżuteria ;-) Ale zawsze możesz powiedzieć „możesz obejrzeć, pokażę Ci ją, ale nie dotykaj proszę, bo to jest talizman energetyzowany”. Jeśli już ktoś ją dotknie nie rób z tego wielkiego zdarzenia. Im więcej będziesz myśleć, że to mogło negatywnie wpłynąć na energię talizmanu, tym bardziej będziesz osłabiać jego działanie. Po prostu przejdź nad tym do porządku dziennego i unikaj takiej sytuacji na przyszłość. Często pytacie, czy jeśli waszą biżuterię dotyka dziecko, to czy traci ona swoją moc. Dziecko kocha Cię miłością bezwarunkową, więc nie musisz się obawiać o to, że w jakiś sposób zmieni energię talizmanu.

 4. Noszenie kilku talizmanów Moonsister jednocześnie
  Często pytacie czy można nosić po kilka talizmanów. Oczywiście, że można. My również jesteśmy fankami dużej ilości biżuterii na ciele. Jest jednak warunek! Noszenie wielu talizmanów, które mają różną energetykę (np. Jednocześnie na miłość, prosperity i ochronę energetyczną) może powodować chaos w energetyce. Lepszym rozwiązaniem jest dobór talizmanu w zależności od potrzeb i zakładanie jednej energii jednocześnie - np. w dniu kiedy masz spotkanie firmowe możesz założyć talizmany dodające pewności siebie, sukcesu w życiu zawodowym, innego dnia inne itp. Jeśli nosisz kilka talizmanów o zbliżonej energetyce - np. na miłość i szczęście, to ok. Pamiętaj jednak, że energia podąża za uwagą. Gdy mamy na sobie zbyt wiele talizmanów możemy stracić orientację jaką energię mamy na sobie i na czym się skupiać, co manifestować w życiu. Dlatego nosząc wiele talizmanów, zawsze musisz pamiętać z jaką intencją je założyłaś.

 5. Kiedy zakładać talizman?
  Bardzo lubimy, gdy zakładacie talizmany podczas nowiu lub pełni. Może to być też ważny dla Ciebie dzień, albo możesz uczynić ważnym każdy dowolny dzień w kalendarzu. Postaraj się, by był wyjątkowy. Zapewnij sobie czas dla siebie. Nigdy nie zakładaj talizmanów dniu, w którym jesteś zła, smutna lub odczuwasz inne negatywne emocje. Powinnaś być na to gotowa i czekać na talizman jakby miało się spełnić Twoje największe marzenie. Zrób tego dnia rytualną kąpiel przy świecach i celebruj ten dzień tak, jak urodziny, ślub, lub awans w pracy. Zakładając talizman po raz pierwszy pomyśl o tym, że jest to twój największy sprzymierzeniec. Że dzięki niemu uzyskać dostęp do zasobów, których potrzebujesz. Zakładając go na szyję lub na rękę poczuj jak jego energia wypełnia twoje ciało srebrzystym światłem. Poczuj jak ta energia wypełnia każdą komórkę twojego ciała i w zależności od tego czy jest to miłość, szczęście, czy oczekujesz obfitości, postaraj się wzbudzić w sobie to uczucie i poczuć je całym swoim sercem i całą soba. Opis krótkiego rytuału na zakładanie talizmanu znajdziesz też w innym artykule na blogu.

 6. Co jest najważniejsze w korzystaniu z talizmanu?
  Najważniejszą rzeczą w noszeniu talizmanów jest twoja intencja oraz twoja uważność. Żaden naszyjnik, bransoletka, rytuał lub inne rzeczy, nie załatwią za Ciebie sprawy, nie zmienią Twojego życia jak za dotknięciem magicznej różdżki, ponieważ to ty jesteś odpowiedzialna za swoje życie. Talizman lub rytuał ma poruszyć w tobie energię. Ma Ci przypominać o skupieniu na celu. Ma w rytualny sposób nadać twoim intencjom znaczenie. Zasiać energetyczne ziarno. Nie traktuj go więc jako remedium na całe zło, tylko jako przyrzeczenie samej sobie, że jesteś gotowa na to, by osiągnąć swoje pragnienie i cel i masz wszystkie zasoby w sobie, by to zrobić.

 7. Gdy nie czujesz energii talizmanu, zgubi się lub uszkodzi
  Może się zdarzyć, że po jakimś czasie poczujesz potrzebę zdjęcia talizmanu lub będziesz czuła się dziwnie, podczas jego noszenia, albo że w ogóle „przestaniesz go czuć”. W takiej sytuacji możemy odłożyć talizman w bezpieczne miejsce i założyć go za jakiś czas. Jeśli sytuacja się powtórzy, może to oznaczać, że talizman spełnił swoje zadanie, lub na ten moment jego energia nie jest Ci potrzebna. Podobnie się dzieje kiedy np. gubimy talizman, lub dochodzi do jego niewyjaśnionego uszkodzenia. Zdarzyło się raz, że napisała do nas jedna z Moonsisterek, że jej naszyjnik podczas siedzenia w biurze dosłownie rozpadł się na 7 kawałków i zleciał jej we fragmentach z szyji. Wyglądało to tak, jakby ktoś pociął go nożyczkami na kilka fragmentów. Przyznała jednak, że wie dlaczego się tak stało, bo od kilku tygodni spotyka się z nowym partnerem i jest szczęśliwa. Talizman miał przyciągnąć miłość. Numerologicznie też jest to ciekawostka, bo 7 to liczba samotności. Kobieta była gotowa, by stworzyć szczęśliwą relację, więc łańcuszek spełnił swoje zadanie i ją dosłownie opuścił. Drugą przyczyną dla takich sytuacji, kiedy coś się dzieje z naszym talizmanem jest to, że narzucamy naszemu talizmanowi zbyt duże i zbyt poważne zadanie, a sami podświadomie nie jesteśmy gotowi, by przyjąć rozwiązanie, którego pragnie nasze ego. W takiej sytuacji możemy zgubić kamień lub talizman. Nie ma co rozpatrywać tego jako zły omen. Najprawdopodobniej potrzebujemy nieco więcej czasu na otwarcie się na tą energię, albo mamy coś jeszcze przed sobą do przepracowania.

Daj znać, czy dowiedziałaś się z tego artykułu czegoś, co Cię zaskoczyło!