Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Charakterystyka wibracji numerologicznych – liczby podstawowe

Witaj Piękna Duszo! 

Numerologia pozwala nam odkryć nawet najgłębiej skrywane potencjały, lekcje, jakie mamy do odrobienia w obecnym wcieleniu, poznać lepiej cechy naszego charakteru i płynące z nich motywacje do działań, które podejmujemy w życiu.  

Więcej o historii numerologii i jej znaczeniu dla każdego człowieka pisałam w poprzednim artykule. Zajrzyj TUTAJ, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.  

Najbardziej istotnymi wibracjami, które oblicza numerolog podczas tworzenia portretu numerologicznego są: Droga Życia, Dzień Urodzenia, Klucz Wcielenia czy Liczby Ekspresji.  

A to tylko kilka z wibracji, które wpływają na nasze życiowe wybory.  

Dziś skupimy się na podstawowej wibracji numerologicznej, którą najczęściej jako pierwszą obliczają wszystkie osoby, które zaczynają interesować się numerologią, czyli na Drodze Życia, zwanej inaczej liczbą przeznaczenia.  

To właśnie ona pokazuje m.in. jaki jest plan Twojej duszy na to wcielenie, kim jesteś, jak widzą Cię inni i jakie jest Twoje przeznaczenie na świecie. 

Aby poprawnie ją obliczyć – zsumuj wszystkie cyfry z Twojej daty urodzenia, np. 
 
Jeśli urodziłaś się 14.06.1986, obliczasz: 1 + 4 + 0 + 6 + 1 + 9 + 8 + 6 = 35 

Następnie liczbę 35 redukujesz do liczby jednocyfrowej poprzez zsumowanie: 3 + 5 = 8  

Twoją Drogą Życia jest 8, co oznacza, że 8 jest Twoją liczbą przeznaczenia, a tym samym podstawową wibracją numerologiczną.   

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się czym (w dużym skrócie) charakteryzują się poszczególne wibracje numerologiczne.  

Pamiętaj, że krótkie opisy wibracji mogą być dobrym początkiem, ale nie zastąpią profesjonalnej analizy portretu numerologicznego. Oprócz Drogi Życia, numerolog wyliczy dla Ciebie także inne wibracje, które wpływają na poszczególne obszary Twojego życia.  

Jeśli zaliczasz się do liczb mistrzowskich (11,22,33 i 44) – nie redukuj swojej liczby do jednocyfrowej. Zajrzyj do artykułu o  wibracjach mistrzowskich - tam znajdziesz ich charakterystyki.

Numerologiczna 1.  

Jaka jest numerologiczna jedynka? Numerologiczna 1. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna jedynka – mocne strony  

Numerologiczne jedynki wibrujące w świetle to niezwykle inspirujące, silne osobowości, potrafiące pokierować grupą oraz zagrzewać innych do działania. Mają wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i potrafią w krótkim czasie osiągnąć to, co dla pozostałych osób w grupie może wydawać się niemożliwe. Numerologiczne 1. dzięki swoim naturalnym predyspozycjom, świetnie sprawdzają się na stanowiskach, w których potrzebne są zdolności liderskie.  

Numerologiczne jedynki chętnie wychodzą z własną inicjatywą – także w relacjach. Nie lubią czekać na to, aż coś „samo się wydarzy”. Odważnie biorą sprawy w swoje ręce i chętnie poznają nowe, nieznane im horyzonty.  

Jedynki wibrujące w świetle to jednostki wyjątkowo kreatywne, zdeterminowane i lubiące być docenione. Mają szerokie zainteresowania, które pomagają im w realizacji nawet najbardziej „szalonych” pomysłów.  

Dzięki swojej determinacji, zawsze dopinają wszystkie zaplanowane sprawy do końca nawet, kiedy na ich drodze pojawiają się wyzwania, które opóźniają realizację zadań.  

Numerologiczna jedynka – zagrożenia  

Numerologiczne jedynki powinny zwrócić uwagę na to, aby przy swoich zdolnościach przywódczych nie popaść w bycie zbyt apodyktycznymi. Nikt nie lubi narzucania na siłę swojego zdania, a jedynki mogą mieć do tego zadatki.  

Drugim zagrożeniem, z jakim mogą spotkać się numerologiczne jedynki jest przeistoczenie się zdrowego egozimu w nadmierny egocentryzm. Jedynki mają świadomość swoich zdolności i predyspozycji. Wiedzą, że mogą dużo osiągnąć i dążą do swojego celu.  

Jeśli jesteś numerologiczną jedynką – pracuj w dzienniku nad powyższymi zagrożeniami. Mając ich świadomość, możesz przekuć swoje zagrożenia (cienie) w swoje atuty (światła). Nie wiesz, jak pracować z dziennikiem? Pomoże Ci w tym e-book "Praca z dziennikiem", który napisała Sara.  

Numerologiczna 2.  

Jaka jest numerologiczna dwójka? Numerologiczna 2. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna 2. – mocne strony  

Numerologiczne dwójki to osoby bardzo wrażliwe, intuicyjne, empatyczne, ciepłe i otwarte na pomoc drugiemu człowiekowi. Świetnie współpracują w zespole i są bardzo ambitne, ale ze względu na swoją nieśmiałość, niechętnie wysuwają się na pozycję lidera. Dzięki swojej empatii i umiejętności wczucia się w emocje innych osób, numerologiczne 2. sprawdzą się jako terapeuci, lekarze czy osoby pracujące z dziećmi lub zwierzętami.  

Silną stroną numerologicznych dwójek jest umiejętność prowadzenia dialogu i pokojowe nastawienie do świata i ludzi. Dwójki niechętnie wdają się w konflikty, wolą załatwiać wszystko polubownie – w sposób, który nikogo nie zrani.  

Numerologiczne dwójki są oddanymi przyjaciółmi i mocno współodczuwają cierpienie innych. Nigdy nie zostawiają swoich bliskich w potrzebie. Są opiekuńcze i oddane oraz chętnie poszerzają swoje grono znajomych i przyjaciół.  

Numerologiczna 2. – zagrożenia  

Numerologiczne dwójki mogą mieć problem z poczuciem własnej wartości. Często czują się gorsze od innych, przez co mogą odczuwać potrzebę uciekania w używki.  

Numerologiczne 2. ze względu na swoją empatię i chęć pomocy innym – mogą zapominać o dbaniu o siebie, zarówno na polu fizycznym jak i emocjonalnym. Układ nerwowy to ich słaba strona, więc ty bardziej powinny dbać o wewnętrzny spokój. 

Dwójki powinny także zwrócić uwagę na swoje emocje i to, do jakich wyborów prowadzi kierowanie się nimi.  

Jeśli jesteś numerologiczną dwójkąspróbuj medytacji, które pomogą Ci wyciszyć Twoje emocje. Warto także pracować z Czakrą Splotu Słonecznego – pomoże Ci to w zbilansowaniu emocji oraz odnalezieniu pewności siebie. Jeśli szukasz narzędzi do pracy z Czakrami, sprawdź nasze zestawy rytuałów harmonizujących przepływ energii 

Numerologiczna 3. 

Jaka jest numerologiczna trójka? Numerologiczna 3. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna 3. – silne strony  

Numerologiczne trójki to urodzeni twórcy. Drzemią w nich ogromne pokłady kreatywności, która może realizować się na przeróżne sposoby. Wśród sławnych numerologicznych trójek znajduje się mnóstwo utalentowanych muzyków (m.in. Celine Dion, Christina Aguilera, Rihanna), aktorów (m.in. Reese Witherspoon, Cameron Diaz) czy artystów (m.in. Salvador Dali, Frida Khalo) oraz… sam Juan Casanova!  

Nic dziwnego, że słynny Casanova był trójką. Są one obdarzone wyjątkowym urokiem osobistym, któremu ciężko się oprzeć. Potrafią skutecznie uwodzić, kokietować i wykorzystywać swój urok do poszerzania kontaktów oraz zdobywania tego, czego pragną.  

Numerologiczne trójki doskonale sprawdzają się we wszelkich zawodach kreatywnych, a także mają predyspozycje do przekuwania swojej pasji w dochodowy biznes. Są komunikatywne, cechuje je wysoka kultura osobista i chęć bycia w centrum uwagi, dlatego często prowadzą własne działalności, a także są aktywne w mediach społecznościowych.  

Numerologiczna 3. – zagrożenia  

Numerologiczne trójki wiedzą, że są wyjątkowe i niestety często przez to stają się próżne, egocentryczne i… zawistne. 

Trójki mają także tendencje do czarnowidztwa i marnowania swojej energii na zamartwianie się rzeczami, które często nigdy się nie wydarzają. Tracą wtedy radość życia. 

Męczy je rutyna, są spontaniczne i nie przepadają za planowaniem, dlatego mogą mieć problem z dopinaniem do końca ważnych projektów.  

Jeśli jesteś numerologiczną trójką, polecam Ci pracę z kryształami. Ze względu na Twoją kreatywność i impulsywność, dobrym kryształem będzie ametyst, który pomoże Ci skupić się na tym, co masz do wykonania orz kwarc różowy, który pomoże Ci uwolnić się od niewspierających Cię emocji. Oba te kamienie znajdziesz w towarzystwie kwarcu dymnego i kamienia księżycowego w naszym zestawie na uzdrawiający sen, a także możesz wybrać je jako monokryształy w zakładce kamienie naturalne 

Numerologiczna 4. 

Jaka jest numerologiczna czwórka? Numerologiczna 4. – jakie jest jej przeznaczenie?  

Numerologiczna 4. – silne strony  

Numerologiczne czwórki to jedne z najbardziej zdyscyplinowanych i zorganizowanych wibracji numerologicznych. Są bardzo wytrwałe, skrupulatne i cierpliwe w dążeniu do swojego celu. Wierzą, że każda praca w końcu przyniesie efekty i spokojnie czekają na zbieranie plonów ze swoich działań, a życie zawodowe jest dla nich niesamowicie ważne.  

Numerologiczne 4. sprawdzają się w każdym z zawodów, w którym mogą pokazać swoje umiejętności i dążyć do perfekcji. Dzięki swojej uczciwości, stabilności, dyscyplinie i gospodarności doskonale odnajdują się na stanowiskach dyrektorskich, managerskich i kierowniczych.  

Czwórki są także świetnymi organizatorami, dlatego bardzo często już od dziecka są wyznaczane do zadań, w których trzeba coś zaplanować, „ogarnąć” i zorganizować.  

Numerologiczna 4. – zagrożenia  

Numerologiczne czwórki muszą szczególnie uważać na to, aby nie zapętlić się w swojej pracy i nie popaść w pracoholizm.  

Ich ambicja często nie pozwala im na zrezygnowanie ze stanowiska czy projektów, które nie przynoszą efektów. Brną do końca w coś, co już dawno powinno się zakończyć i niechętnie słuchają rad innych osób.  

Czwórki powinny także uważać na zbytnią oszczędność w stosunku do siebie. Ich potrzeba gromadzenia „na czarną godzinę” sprawia, że odmawiają sobie przyjemności życia.  

Jeśli jesteś numerologiczną czwórką – polecam Ci zadbać w szczególny sposób o czakrę podstawy, która odpowiedzialna jest m.in. za poczucie bezpieczeństwa. Poświęcając 20 minut dziennie na pracę z czakrami, przywrócisz harmonię energetyczną w swoim ciele i spokój wewnętrzny. Jeśli chcesz nauczyć się, w jaki sposób pracować nad swoimi czakrami, zapoznaj się z naszym kursem „Czakry – odzyskaj harmonię i odblokuj swój maksymalny potencjał”. 

Numerologiczna 5. 

Jaka jest numerologiczna piątka? Numerologiczna 5. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna 5. – silne strony  

Numerologiczna piątka to wibracja, która kocha podróżować, poznawać nowe kultury i odkrywać ciekawe miejsca. Z piątką nie da się nudzić, ponieważ zawsze ma mnóstwo pomysłów na spędzanie czasu.  

Numerologiczne piątki lubią być w ruchu, często szukają nowych wrażeń oraz zdarza im się skakać „z kwiatka na kwiatek” – zarówno w uczuciach, jak i w życiu zawodowym. Są także bardzo towarzyskie i otwarte na nowe znajomości.  

Piątki są bardzo sensualne, ale jednocześnie niezależne, co tworzy wyjątkowo atrakcyjną mieszankę. Piątki mają często wielu adoratorów ze względu na ich seksapil, urok osobisty i spontaniczne podejście do życia.  

Zawodowo piątki odnajdują się jako handlowcy, filozofowie (ze względu na duże zdolności metafizyczne), a także podróżnicy.  

Numerologiczna 5. – zagrożenia  

Ze względu na swoje umiłowanie do spontaniczności, numerologiczne piątki mogą mieć problemy z utrzymaniem stabilności w życiu oraz szybkim nudzeniem się zadaniami, które mają do wykonania.  

Mimo, że same cenią sobie swoją wolność i niezależność, mogą próbować ograniczyć ją bliskim osobom i narzucać im swoje zdanie. Dodatkowo piątki bywają nieroztropne, chwiejne emocjonalnie, co może przysporzyć im trudności w relacjach międzyludzkich.  

Jeśli jesteś numerologiczną piątkąspróbuj naszego rytuału Mystery. Pozwól rytuałowi wybrać Ciebie i wejdź na drogę rozwoju duchowego, która pomoże Ci wyciszyć się i popracować nad stabilnością w Twoim życiu.  

Numerologiczna 6. 

Jaka jest numerologiczna szóstka? Numerologiczna 6. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna 6. – silne strony  

Numerologiczne szóstki wibrujące w świetle to wyjątkowo opiekuńcze i oddane rodzinie artystyczne dusze. Nikt tak, jak szóstka, nie potrafi przyjąć gości i zadbać o ognisko domowe.  

Dzięki dużemu wyczuciu estetyki, szóstki potrafią tworzyć przytulne przestrzenie, w których bardzo dobrze spędza się czas.  

Numerologiczne szóstki są bardzo wrażliwe i często dzięki tej wrażliwości tworzą sztukę, która trafia wprost w serca odbiorców. Jeśli decydują się na pójście ścieżką nauczania (do którego też mają predyspozycje), doskonale sprawdzają się w roli nauczycieli. Najlepiej realizują się poprzez wychowywanie i opiekowanie się innymi, dlatego są też świetnymi rodzicami oraz lekarzami.  

Szóstki są bardzo dojrzałe w uczuciach, ale jednocześnie szybko i chętnie się zakochują. To właśnie numerologiczne szóstki dzięki swojej umiejętności organizacji i romantycznej duszy, potrafią tworzyć najpiękniejsze scenerie na romantyczne spotkania.  

Numerologiczna 6. – zagrożenia  

Opiekuńczość numerologicznych szóstek może nieść za sobą zagrożenia w postaci potrzeby kontrolowania, zbytniego altruizmu czy wręcz fanatyzmu.  

Szóstki kochają harmonię, więc kiedy coś zaburza im stabilność – mogą wpadać we wściekłość i co gorsza - nie tłumaczyć drugiej osobie, co tak naprawdę je zabolało.  

Jeśli jesteś numerologiczną szóstką – pracuj nad swoimi emocjami. Zadawaj sobie pytania w dzienniku, medytuj i często się uziemiaj. Szukaj ukojenia w rytuałach czy pracy z kamieniami. Przez tendencje do zbytniego poświęcania się dla innych, możesz być atakowana przez tzw. wampiry energetyczne. Polecam Ci znalezienie swojego amuletu ochronnego. Jednym z takich amuletów jest nasz Vitality, który pomoże Ci odpierać te ataki a jednocześnie będzie także wspierać Cię w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju i harmonii. Wesprzyj się także kamieniami ochronnymi z naszego sklepu. 

Numerologiczna 7. 

Jaka jest numerologiczna siódemka? Numerologiczna 7. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna 7. – silne strony  

Numerologiczne siódemka to najbardziej uduchowiona z wibracji. Cechuje ją nadprzeciętna inteligencja i niesamowicie rozwinięta umiejętność korzystania ze swojej intuicji. Siódemki są opanowane i potrafią przez długi czas skupiać się na jednym projekcie bez popadania w nudę.  

Siódemki mają analityczny umysł, który pozwala im analizować każdą z sytuacji, która spotyka je w życiu i wyciągać z nich trafne wnioski. 

Numerologiczne siódemki najlepiej odnajdują się w zawodach, które wymagają specjalistycznej wiedzy oraz nie są praktykowane przez wiele osób. Ze względu na swój ponadprzeciętny intelekt mogą stać się doskonałymi naukowcami, lekarzami, coachami czy mentorami duchowymi (oczywiście – jeśli się na to odważą).   

Numerologiczna 7. – zagrożenia  

Numerologiczne siódemki są często niezrozumiane przez ich otoczenie, dlatego mogą mieć tendencje do popadania w nałogi, które są dla nich ucieczką od często samotnej rzeczywistości.  

Siódemki często wysoko sobie stawiają poprzeczkę, ale nie doceniają swoich umiejętności, stąd też miewają sporo kompleksów, co prowadzi do pesymizmu oraz obniżonego nastroju.  

Ze względu na swoje umiłowanie do filozofii i szukania głębszych znaczeń w każdej spotykającej ich sytuacji, siódemki nierzadko stają się cyniczne oraz próbują dominować nad innymi, aby w taki sposób wypełnić pustkę po niezrozumieniu.  

Jeśli jesteś numerologiczną siódemką – masz ogromne predyspozycje do rozwoju duchowego. Zgłębiaj go w taki sposób, jaki z Tobą rezonuje, ale nie porzucaj tej ścieżki ze względu na brak zrozumienia otoczenia. Jeśli chcesz rozwijać się duchowo pod okiem doświadczonych specjalistek od astrologii i numerologii – zapraszam Cię na nasze warsztaty  

Numerologiczna 8. 

Jaka jest numerologiczna ósemka? Numerologiczna 8. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna 8. – silne strony  

Numerologiczne ósemki to osoby wyjątkowo sprawcze, z dobrą ręką do interesów. Ósemki są postrzegane jako godne zaufania. Potrafią zapewniać poczucie bezpieczeństwa osobom, z którymi pracują, dlatego są nierzadko świetnymi szefami.  

Ósemki mają szczególnie silną osobowość, co może być zarówno ich plusem i minusem. Dopóki ósemka wibruje w świetle i dobrze wykorzystuje swoją moc i sprawczość – wszystko jest w porządku, jednak gdy zaczyna wibrować w cieniu – może zechcieć dopuszczać się oszustw, byle by osiągnąć swój cel.  

W uczuciach numerologiczne ósemki bywają zdystansowane, a bierze się to z ich naturalnych predyspozycji do kierowania się rozsądkiem, a nie sercem.  

Numerologiczna 8. – zagrożenia  

Żyłka do biznesu może odbić się ósemce przysłowiową czkawką, kiedy za bardzo będzie chciała iść „po trupach do celu”. W takiej sytuacji numerologiczna ósemka może stać się  przebiegła i działać na granicy prawa, co może wpędzić ją w kłopoty. Wiele ósemek jeśli nie zadba o balans w życiu stanie się pracoholikami.  

Ósemki numerologiczne mogą mieć problem z podejmowaniem decyzji oraz upartym trwaniem przy swoich wyborach. Analityczny umysł i ambicja ósemek, może prowadzić do rozwlekania spraw w czasie, co powoduje u ósemek stagnację i niechęć do dalszego działania.  

Jeśli jesteś numerologiczną ósemką – pracuj z energią pieniądza. Rozwijaj swoje wrodzone zdolności do interesów i wykorzystaj fakt, że naturalnie rezonujesz z energią pieniądza. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób z nią pracować, zajrzyj do zestawu e-booków Sary – Praca z dziennikiem + dodatek Energia pieniądza. Wesprzyj się także kamieniami na sukces i powodzenie finansowe, np. zestawem Prosperity z naszego sklepu. 

Numerologiczna 9. 

Jaka jest numerologiczna dziewiątka? Numerologiczna 9. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna 9. – silne strony  

Numerologiczne dziewiątki mają silną potrzebę wolności i niezależności, dlatego ich ogromną pasją są podróże – zarówno krótko, jak i długoterminowe. Lubią także spełniać się w swoich twórczych zdolnościach, a brak możliwości na ich rozwijanie może powodować w nich bunt i odizolowanie się od otoczenia.  

Głównym potencjałem numerologicznych dziewiątek jest nauczanie. Nie tylko typowo - jako nauczyciele, mentorzy czy coache, ale także poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracownikami czy przyjaciółmi. Dziewiątki są wyjątkowo empatyczne i potrafią tłumaczyć zagadnienia innym osobom, nawet jeśli muszą coś powtórzyć kilkanaście razy.  
 
Numerologiczne dziewiątki lubią być w centrum uwagi i są gotowe na sławę. Chętnie pokazują się w mediach społecznościowych, są prelegentami na konferencjach czy występują na scenie.  

Dziewiątki są także bystre, błyskotliwe i chętne do podejmowania nowych wyzwań, dlatego nierzadko obejmują wysokie stanowiska w korporacjach, zostają dyrektorami czy wiążą swoje życie zawodowe z szeroko pojętymi mediami.  

Numerologiczna 9. – zagrożenia  

Numerologiczne dziewiątki, pomimo swojej wysoko rozwiniętej empatii, mogą mieć tendencje do wykorzystywania innych i obrażania się na nich. Bywają zgorzkniałe, a często mogą nawet stać się mściwe i kłótliwe.  

Dziewiątki mają wyjątkowe zdolności do trafiania w samo sedno – zarówno komplementami, jak i swoją złością. Jeśli wibrują w cieniu, mogą zacząć wykorzystywać tę umiejętność do manipulowania innymi.  

Jeśli jesteś numerologiczną dziewiątką – Twoim powołaniem jest szerzenie swojej wiedzy i dzielenie się dobrem oraz miłością z innymi ludźmi. Tylko dzięki połączeniu ze swoim wyższym „JA”, będziesz w stanie wibrować w najwyższym świetle swojej wibracji. Jeśli czujesz, że brakuje Ci połączenia ze sobą, zainwestuj w talizman, który będzie Cię wspierał w połączeniu z Twoją duszą i sercem. Talizman Inner Power będzie doskonałym wyborem.  

Pamiętaj o tym, o czym wspomniałam na początku tego artykułu – krótkie opisy wibracji numerologicznych są tylko pierwszym drogowskazem na drodze do poznania swojego portretu numerologicznego i lepszego zrozumienia siebie.  

Korzystaj z nich, jak z niedokończonej mapy – wspieraj się nimi, ale miej świadomość, że numerologia ma przed Tobą dużo więcej do odkrycia.   

Namaste,  
Dora  

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej