Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Charakterystyka wibracji numerologicznych – liczby mistrzowskie

Witaj Piękna Duszo!  

W poprzednim artykule opisywałam charakterystykę podstawowych wibracji (liczb) numerologicznych. Przyszedł czas na wibracje mistrzowskie, do których sama należę.   

Aby obliczyć swoją podstawową wibrację numerologiczną (tzw. Drogę Życia), zsumuj wszystkie cyfry z Twojej daty urodzenia.  

Przy obliczaniu liczb numerologicznych zazwyczaj redukujemy do wyniku jednocyfrowego.  

Wyjątkiem są właśnie liczby mistrzowskie - 11, 22, 33 i 44.   

Np. jeśli urodziłaś się 15.04.1990, to oblicz: 
 
1 + 5 + 0 + 4 + 1 + 9 + 9 + 0 = 29  

Następnie zredukuj: 2 + 9 = 11  
 
Oznacza to, że jesteś mistrzowską jedenastką! Jeśli wyszedł Ci wynik jednocyfrowy, przeczytaj charakterystykę swojej wibracji numerologicznej w artykule o liczbach podstawowych 

 

Zacznijmy od podstaw – czym są liczby mistrzowskie w numerologii? 

Wbrew powszechnym przekonaniom, że liczby mistrzowskie są w jakiś sposób lepsze od innych - to nie jest prawda.  

Nie ma lepszych i gorszych wibracji numerologicznych, każda z nich ma swoje blaski i cienie. 

Przed wibracjami mistrzowskimi zostają postawione większe i trudniejsze wyzwania niż przed wibracjami podstawowymi. Jest to jednocześnie dar i obciążenie.  

Wibracje mistrzowskie są powołane, by dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi. Zanim jednak będą na to gotowe, muszą przejść wymagające wyzwania.  

Chcę powiedzieć tym samym, że wibracją  mistrzowską nie jest się od urodzenia do śmierci.  

To, czy nią będziemy zależy od naszej postawy - to tak jak z talentem, który można rozwijać lub go zignorować.  

Jeśli jesteś wibracją  mistrzowską, będą momenty w życiu, dłuższe lub krótsze, kiedy będziesz wibrować jako wibracja mistrzowska a będą takie, gdy będziesz podążać łatwiejszą ścieżką i wtedy wibrować będziesz mocniej w wibracji podstawowej - czyli 11 w 2, 22 w 4, 33 w 6, a 44 w 8.  

W mojej ocenie przy analizie wibracji mistrzowskich zasadne jest zapoznanie się także z opisem wibracji podstawowej.  

Osoby, które rodzą się pod wibracją mistrzowską, mają szczególną misję do wykonania w obecnym wcieleniu. Wibracje mistrzowskie są szczególnie predysponowane do nauczania, uświadamiania i otwierania innym Duszom oczu na to, czego mogą nie widzieć. Są tu po to, by inspirować!  

Nie bez powodu wśród wibracji mistrzowskich znajdziemy wiele sławnych osób, które rewolucjonizują (lub rewolucjonizowały) obszar, którym się zajmują lub zajmowały.  

Dla przykładu przytoczę Ci kilka z nich:  

  • Coco Chanel – francuska projektantka mody, która bez wątpienia zrewolucjonizowała branżę modową. Była numerologiczną 11.  
  • Margaret Thatcher – była premier Wielkiej Brytanii, która była pierwszą kobietą w historii tego kraju wybraną na szefową partii rządzącej. Była numerologiczną 22.  
  • Albert Einstein – fizyk i noblista, który zrewolucjonizował mechanikę, fizykę kwantową czy teorię pola. Twórca szczególnej teorii względności. Był numerologiczną 33.  
  • Wolfgang Amadeus Mozart – kompozytor i muzyk uważany za jednego z najważniejszych i najwybitniejszych twórców w historii muzyki. Był numerologiczną 11.  
  • Leonardo Da Vinci – włoski, renesansowy artysta, który przez wielu jest uważany za najbardziej wszechstronnie utalentowaną osobę w historii. Był numerologiczną 22.  

A to tylko kilka z przykładów osób spod liczb mistrzowskich, które były wybitnie uzdolnione oraz dokonały rewolucji w dziedzinach, którymi się zajmowały.  

Jak widzisz – liczby mistrzowskie często mają do wykonania bardzo ważną misję, która nierzadko wywraca świat do góry nogami.  

Sama jestem numerologiczną 11 i czuję się spełniona tylko wtedy, kiedy mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jednak było to długa i wyboista droga do celu. Dziś czuję wewnętrzną potrzebę niesienia światła i pomagania innym Duszom w zrozumieniu ich przeznaczenia.  

Jeśli jesteś liczbą mistrzowską i nie czujesz (jeszcze) głębszej misji, jaką niesie ze sobą Twoje obecne wcielenie – nie masz powodów do obaw.  

Być może nie przyszedł jeszcze na to czas, a być może Twoja Dusza nie zdecyduje się na obranie drogi mistrza – i to jest zupełnie w porządku!  

Po to dostaliśmy wolną wolę, by mieć wpływ na nasz plan przedurodzeniowy. 

Kto wie, a może Wszechświat ma dla Ciebie plan, który zrealizuje się już wkrótce? 

Przeczytaj poniższą, krótką charakterystykę poszczególnych mistrzowskich wibracji numerologicznych, aby dowiedzieć się, czym charakteryzuje się każda z nich.  

Pamiętaj, że jest to ogólny opis, a pełną charakterystykę Twojej wibracji możesz uzyskać tylko poprzez profesjonalną sesję z numerologiem, który wyliczy dla Ciebie pozostałe wibracje, które wpływają na Twoje życie.  

Numerologiczna 11. 

Jaka jest numerologiczna jedenastka? Numerologiczna 11. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna jedenastka – mocne strony  

Jedenastki to wyjątkowo wrażliwe i empatyczne Dusze, które czują silną potrzebę pomagania innym – na różnoraki sposób.  

Numerologiczne 11 to osoby bardzo pracowite i obowiązkowe, ale jednocześnie są charyzmatycznymi i kreatywnymi indywidualistami. Wykorzystują potencjał dwóch jedynek, zostawiając jednak tą wrażliwą, empatyczną stronę dwójki.  

Jak każda liczba mistrzowska mają duże predyspozycje do przekazywania wiedzy innym osobom i dzielenia się swoim doświadczeniem.  

Numerologiczne jedenastki stawiają bardzo mocno na rozwój osobisty i stale poszukują nowych obszarów, w których mogą rozwinąć skrzydła.  

11 świetnie sprawdzają się jako przewodnicy duchowy, terapeucie, mają także predyspozycje do bycia coachami czy mentorami.  

W uczuciach są bardzo stałe, oddane i opiekuńcze (czasem aż nadto).  

Numerologiczna jedenastka – zagrożenia  

Numerologiczne 11 muszą uważać na to, aby w swojej chęci pomocy innym, nie zapominać o sobie.  

Mają tendencje do bycia nadopiekuńczymi oraz przekładania dobra innych osób nad swoje. 

Zdarza się też, że ego przejmuje kontrolę nad numerologicznymi jedenastkami – wtedy zaczynają wibrować w cieniu, a to w połączeniu z ich wysoką wrażliwością może doprowadzić je do obniżenia samopoczucia i utraty radości z życia.  

Jeśli jesteś numerologiczną jedenastką, polecam Ci nasze kursy, e-booki i warsztaty 

Rozwój duchowy może pomóc Ci w zrównoważeniu swoich emocji i lepszym zrozumieniu swojej wysokiej wrażliwości.  

Szukasz talizmanu, który będzie wspierał Twoją mistrzowską wibrację 

Sprawdź, czy zarezonuje z Tobą nasz Spirituality, który pomoże Ci otrzymywać jeszcze wyraźniejsze sygnały ze Źróa.  

Numerologiczna 22.  

Jaka jest numerologiczna dwudziestka dwójka? Numerologiczna 22. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna dwudziestka dwójka – mocne strony  

22 to wyjątkowo silna wibracja mistrzowska, która potrafi tworzyć niesamowite rzeczy, ma umiejętność przekuwania idei w materię. 

Numerologiczne dwudziestki dwójki są często świetnymi liderami, jeśli tylko uwierzą w swoje możliwości.  

Osoby urodzone pod numerologiczną wibracją 22, często odbierają świat czarno-biało.  

Są bardzo praktyczne i zadaniowe – zarówno w pracy, jak i w miłości.  

Dwudziestki dwójki wyrażają swoje uczucie poprzez działania – prędzej pokażą swoje uczucia gotując obiad niż rozmawiając o miłości.  

Lubią konkrety i dlatego też wielu pracodawców bardzo chętnie obsadza ich na wysokich i odpowiedzialnych stanowiskach. Wśród numerologicznych 22 znajdziemy także wielu polityków. 

Numerologiczna dwudziestka dwójka – zagrożenia  

Dwudziestka dwójka, która nie będzie wystarczająco realizować się w wybranej przez siebie dziedzinie, która ją kręci – może stać się bardzo autodestrukcyjna.  

Uczulam na możliwość popadnia w nałogi, które mogą być sposobem na ucieczkę od myśli o braku realizacji swojej życiowej misji. 

Dodatkowo (jak każda wibracja mistrzowska) mistrzowskie 22 muszą uważać na swoje ego, które może sprawiać, że staną się wyniosłe i nieprzyjemne dla otoczenia.  

Kiedy numerologiczna 22 wibruje pod wibracją czwórkową, może popadać w pracoholizm.  

Uwaga także na wyzwaniowe momenty w życiu – mogą one szybko podkopać samoocenę dwudziestki dwójki i prowadzić do blokad emocjonalnych. 

Jeśli jesteś numerologiczną dwudziestką dwójką – zaopatrz się w rytuał Arigato, który wesprze Twoje finanse i otworzy Cię na obfitość finansową.  
Poprzez swoje skłonności do perfekcjonizmu i pracoholizmu możesz nieco bagatelizować finanse w swoim życiu. Pracuj z energią pieniądza i przyciągaj do siebie obfitość, na którą zasługujesz! 

Numerologiczna 33.  

Jaka jest numerologiczna trzydziestka trójka? Numerologiczna 33. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna trzydziestka trójka – mocne strony  

Numerologiczna trzydziestka trójka, podobnie jak jedenastka, jest wibracją bardzo empatyczną i wysoko wrażliwą. 

Trzydziestki trójki to osoby bardzo słowne, terminowe i godne zaufania. Kiedy już czegoś się podejmują – wchodzą w to na 200%. Można na nie liczyć i być pewnym, że znajdą rozwiązanie każdej sytuacji.  

Numerologiczne 33 to bardzo często artyści i kreatywne Dusze z milionem pomysłów. Zawodowo spełniają się jako nauczyciele, muzycy, malarze, uzdrowiciele. Wśród mistrzowskich 33 jest wiele osób pracujących z energią. 

Prawdę mówiąc – wszystkie liczby mistrzowskie odnajdą się praktycznie w każdym zawodzie - pod warunkiem, że będzie on zgodny z ich życiową misją i będą się w nim spełniać.  

Numerologiczna 33 nie lubi robić niczego wbrew sobie – jeśli zmusza się, by pójść do pracy, prędzej czy później ją rzuci, ponieważ pieniądze nie dla 33 głównym priorytetem.  

W uczuciach trzydziestka trójka jest bardzo oddana i kochająca. To wibracja stworzona do bezwarunkowej miłości. Nie chowa urazy, szybko wybacza i chętnie opiekuje się swoim partnerem czy partnerką.  

Numerologiczna trzydziestka trójka – zagrożenia  

Numerologiczne trzydziestki trójki powinny uważać na swoje emocje. Mają tendencję do silnych wahań nastroju, czarnych scenariuszy i są nazbyt kochliwe… 

W relacjach – uwaga na zawiść i zazdrość. Jeśli trzydziestka trójka nie wierzy w siebie wystarczająco mocno, może mieć tendencje do zbytniego kontrolowania partnera oraz niszczenia wartościowych relacji.  

Podobnie, jak 11 – numerologiczna 33 może mieć także tendencje do zbytniej opiekuńczości.  

Dodatkowo, gdy 33 wibruje w cieniu staje się kontrolująca i bezwzględna. 

Jeśli jesteś numerologiczną 33, polecam Ci nasz talizman The Stars. Pomoże Ci zrównoważyć emocje i osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój.  

Numerologiczna 44.  

Jaka jest numerologiczna czterdziestka czwórka? Numerologiczna 44. – jakie jest jej przeznaczenie? 

Numerologiczna czterdziestka czwórka – mocne strony  

O czterdziestkach czwórkach zwykło się mówić, że są to urodzone rekiny biznesu. Świetnie radzą sobie w sferze finansowej i bardzo często są obsadzane na wysokich i odpowiedzialnych stanowiskach.  

Numerologiczne 44 to silne charaktery, bardzo charyzmatyczne i potrafiące umiejętnie poprowadzić grupę. Charakteryzują się dużą dyscypliną i doskonałą organizacją pracy, a jednocześnie zachowują głęboki spokój w działaniach. 

Numerologiczne czterdziestki czwórki są bardzo stałe w uczuciach i zaangażowane w związek, ale często ciężko jest zdobyć ich serce.  

Mają wysokie wymagania wobec potencjalnych partnerów czy partnerek, a chętnych do zajęcia miejsca w ich sercu im nie brakuje.  

Zawodowo numerologiczne 44 doskonale odnajdą się na wszelkich stanowiskach związanych z obrotem pieniędzmi – są świetnymi maklerami, bankowcami, przedsiębiorcami czy prezesami.  

Numerologiczna czterdziestka czwórka – zagrożenia  

W związku ze swoimi naturalnymi predyspozycjami do doskonałego zestrajania się z energią pieniądza, czterdziestki czwórki muszą uważać na to, aby nie stać się pazerne i chciwe. 

Czterdziestki czwórki zdają sobie sprawę ze swojej wartości, dlatego czasem mogą stać się nieprzyjemne wobec osób, które nie spełniają ich standardów.  

Uwaga także na manipulację – 44 potrafią trafiać swoimi słowami w samo sedno, także wtedy, kiedy chcą uciec się do manipulacji. Wibrując w cieniu mogą stać się okrutne i bezkompromisowe.  

Jeśli jesteś numerologiczną czterdziestką czwórką, zadbaj o swoją Czakrę Gardła, ponieważ możesz mieć skłonności do nadmiernego krytykowania innych. W pracy nad czakrami pomoże Ci nasz zestaw harmonizujący przepływ energii 

Pamiętaj, że te krótkie charakterystyki numerologiczne są tylko wybranymi wskazówkami i nie są w stanie zastąpić wizyty u numerologa, który obliczy wszystkie wibracje wpływające na Twoje życie.  

Wibracje mistrzowskie to wyjątkowo złożone osobowości, które często są zsyłane na ziemię po to, aby dokończyć sprawy z ich poprzednich wcieleń.  

Jeśli chcesz zgłębić temat poprzednich wcieleń – obserwuj nasz profil na Instagramie, aby w pierwszej kolejności dowiedzieć się o kolejnej edycji warsztatów Podróż Duszy.  

Już wkrótce rusza także kolejna edycja VIP Selfmastery, podczas której przeprowadzamy szczegółową analizę numerologiczną i astrologiczną oraz przez 6 tygodni pracujemy z narzędziami rozwoju duchowego. Zapisy na hello@moonsister.pl 

Namaste,  
Dora 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej