Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

Numerologia partnerska

Witaj Piękna Duszo!

Zbliżają się Walentynki, zatem pomyślałam, że napiszę krótki artykuł o numerologii partnerskiej. Jest to mini pigułka, a sporą dawkę informacji na ten temat znajdziesz w e-booku o związkach partnerskich, który dla Was przygotowuję. Premiera już wkrótce!

Aby sprawdzić, z jaką wibracją numerologiczną stworzysz piękny, udany związek, musisz poznać drogę życia (podstawową liczbę numerologiczną) swoją i partnera.

Aby to zrobić wystarczy, że zsumujesz ze sobą liczby z Waszych dat urodzenia.
np. 24.04.1986 = 34 = 7

Skupmy się dziś na podstawowych wibracjach numerologicznych, czyli 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9. Liczby mistrzowskie redukują swoją drogę życia do jednocyfrowego wyniku tzn. 11 -> 2, 22 -> 4, 33 -> 6, 44 -> 8.

Chcesz przeczytać charakterystykę podstawowych liczb numerologicznych?
Zajrzyj do mojego poprzedniego artykułu TUTAJ.

Pamiętaj, że dopasowanie numerologiczne nie jest jedynym słusznym wyznacznikiem tego, czy Ty i Twój partner stworzycie trwałą i szczęśliwą relację.

Numerologia jest wskazówką, która podpowiada Ci, nad czym warto pracować, aby Twój związek był jeszcze lepszy, ale absolutnie nie traktuj jej jako wyznacznik, który powie Ci, z kim masz się związać.

Krótkie analizy numerologiczne (takie, jak ta) są po to, abyś mogła potraktować je jako drogowskazy i małe „pstryczki” w nos, które pokierują Cię we właściwym kierunku.

Aby poznać szczegółową analizę numerologiczną Twoją i Twojego partnera – udaj się do doświadczonego numerologa, który obliczy i opracuje dla Was pełne portrety numerologiczne, które dostarczą Wam więcej informacji.

Numerologiczne jedynki – jakie są?

Numerologiczne jedynki to silne osobowości, często przejmujące inicjatywę w związkach. Lubią być doceniane i są bardzo zdeterminowane w dążeniu do swoich celów.
Ich wrodzone zdolności przywódcze mogą czasem sprawiać, że jedynki stają się nieco apodyktyczne w relacjach romantycznych.

Numerologiczne jedynki – numerologia partnerska

Połączenie dwóch numerologicznych jedynek nie zawsze będzie korzystne dla związku, jednak zdarzają się przypadki, w których dwie silne jedynki mogą stworzyć udaną relację. Warunkiem jest, aby jedynki pracowały nad sobą i były osobami dojrzałymi emocjonalnie.

Połączenie numerologicznej jedynki i dwójki ma duże szanse, jednak jedynka musi pamiętać, aby nie zdominować wrażliwej i skrytej dwójki.

Jedynka, tak samo jak trójka, ma silną potrzebę bycia kimś wyjątkowym. Obie te liczby mają duże ambicje, jednak jedynka jest bardziej poukładana niż trójka. W takim związku problemem może być zazdrość jedynki o trójkę oraz brak harmonii i spokoju.

Jedynka i czwórka mogą stworzyć udany związek, jeśli będą się ze sobą szczerze i będą się otwarcie komunikować.

Wybuchowe charaktery jedynki i piątki mogą powodować awantury w związku. Jeśli jedynka związuje się z piątką, musi pamiętać o odpuszczeniu swojej potrzeby władzy nad drugą osobą.

Jedynka i szóstka to świetne połączenie do stworzenia udanego związku, pod warunkiem, że jedynka nie będzie na siłę próbowała dominować szóstki.

Jeśli numerologiczna siódemka nie wpadnie w używki i nie będzie obsesyjnie zazdrosna o jedynkę, takie połączenie może również stworzyć piękny i stabilny związek.

Relacja numerologicznych jedynki i ósemki może być wybuchowa ze względu na wysokie ambicje obu liczb numerologicznych. Zarówno jedynka, jak i ósemka są autorytetami dla innych, więc mogą próbować się w tym prześcigać. Jeśli jednak powstrzymają się od wzajemnych docinek i manipulacji, mogą się wspierać i tworzyć niesamowity związek.

Związek jedynki i dziewiątki wymaga wzajemnego szacunku do zupełnie odmiennych potrzeb i wartości. Taka relacja może się udać, jednak będzie wymagała pracy nad własnymi przekonaniami i głębokiego zrozumienia drugiej osoby.

Numerologiczne dwójki – jakie są?

Numerologiczne dwójki to osoby bardzo wrażliwe, empatyczne i oddane. Nigdy nie zostawiają swoich bliskich w potrzebie i mają pokojowe nastawienie do ludzi, dlatego w związkach unikają konfliktów i dążą do ich polubownego rozwiązania.
Dwójki mogą mieć problemy z poczuciem własnej wartości, co może odbijać się na ich relacjach z partnerem.

Numerologiczne dwójki– numerologia partnerska

Związek dwóch numerologicznych dwójek może być bardzo wyzwaniowy, ze względu na ich emocjonalność i braku decyzyjności w ważnych kwestiach. Relacja dwóch dwójek może się udać, jeśli oboje będą pracować nad poczuciem własnej wartości.

Numerologiczna dwójka i numerologiczna trójka. Takie energie mogą się równoważyć, pod warunkiem, że trójka będzie zwracała szczególną uwagę na wrażliwość dwójki, a dwójka zrozumie, że 3 potrzebuje się czasem zabawić.

Połączenie numerologicznych dwójki i czwórki. Dwójka jest bardzo otwarta i opiekuńcza, czym może nieco przytłaczać niezależną czwórkę. Czwórka zaś ma tendencje do chowania w sobie emocji, przez co może być niezrozumiana przez dwójkę.

Numerologiczna dwójka jest bardzo uczuciowa i oddana związkowi, więc relacja z numerologiczną piątką może być dla niej wyzwaniem. Jeśli będą pracować nad zazdrością u dwójki i tendencją do egocentryzmu u piątki – mogą stworzyć udaną relację.

Połączenie numerologicznej dwójki i szóstki jest bardzo dobrym wariantem związkowym, pod warunkiem, że dwójka będzie pracować nad swoją nieśmiałością, a szóstka nad zbytnim krytykanctwem.

Numerologiczne dwójka i siódemka, podobnie jak dwójka i szóstka, mogą stworzyć piękną relację, jeśli siódemka porzuci swoje skłonności do perfekcjonizmu i dominacji, a dwójka swoją wewnętrzną niepewność i nadmierną opiekuńczość.

Związek dwójki i ósemki ma duże szanse na powodzenie, ze względu na połączenie idealnych dla siebie przeciwieństw – delikatności (u dwójki) i wrodzonego przywództwa (u ósemki). Uwaga na nieustępliwość i surowość u ósemki oraz skłonności do bycia uległym u dwójki.

W relacji dwójki i dziewiątki przeszkodą może być zaniżone poczucie własnej wartości. Jeśli obie strony będą dbały o ten aspekt, mogą stworzyć trwały i silny związek. Dwójka jest delikatna, a 9 może ją ranić swoją postawą.

Numerologiczne trójki – jakie są?

Numerologiczne trójki to jedne z najbardziej kreatywnych i twórczych jednostek wśród wszystkich liczb numerologicznych.
Potrafią skutecznie uwodzić i kokietować, dlatego ciężko im się oprzeć.
Ich wrodzony urok może w związkach generować zazdrość ze strony partnera.

Numerologiczne trójki – numerologia partnerska

Relacja dwóch numerologicznych trójek może się udać, jeśli przynajmniej jedna z nich ma inne, bardziej uziemione wibracje. Jeśli obie trójki są na początkowym etapie pracy nad swoim mindsetem, związek może generować sporo konfliktów i niezadowolenia.

Połączenie numerologicznych trójki i czwórki w związku jest bardzo wymagające, ale nie jest niemożliwe. Jeśli czwórka porzuci swoje skłonności do „biedamindsetu” i popracuje nad zachowawczym podejściem do życia, a trójka ograniczy plotkowanie i krytykanctwo – będzie dobrze!

Trójka z natury ma w sobie bardzo dużo akceptacji, dlatego potrafi stworzyć związek praktycznie z każdą inną liczbą numerologiczną. Z numerologiczną piątką łączy ją wyjątkowy magnetyzm i potrzeba wyróżniania się z tłumu.

Związek trójki i szóstki to połączenie dwóch artystycznych dusz. Może to generować drobne (lub większe) konflikty (jak to bywa między artystami ;-) ), jednak ta relacja ma duże szanse na powodzenie.

Trójka i siódemka to nieco wyzwaniowy zestaw, ponieważ trójka lubi być w centrum uwagi, a siódemka jest bardzo introwertyczna. Jeśli uda im się to pogodzić, mogą stworzyć piękną relację.

Związek trójki i ósemki to idealne, wzajemne uzupełnianie się osobowości. Jeśli trójka nie popadnie w swoje kaprysy i skłonność do plotek, a ósemka nie będzie jej traktowała zbyt surowo – będą razem szczęśliwi!

Numerologiczne trójka i dziewiątka to także piękne połączenie uzdolnionych artystycznie dusz. Jeśli będą świadomi różnic między sobą i będą pracować nad swoimi osobistymi wyzwaniami – stworzą harmonijną relację.

Numerologiczne czwórki – jakie są?

Numerologiczne czwórki są wytrwałe, cierpliwe i zdyscyplinowane, ale także mają tendencję do uciekania w pracę i popadania w pracoholizm.
Ich wrodzona ambicja jest z pewnością pozytywną cechą, jeśli jednak partner czwórki nie będzie wspierał jej w rozwoju zawodowym – może to powodować konflikty w związku.

Numerologiczne czwórki – numerologia partnerska

Relacja dwóch numerologicznych czwórek to połączenie bardzo wyzwaniowe. Jeśli czwórki nie zapewnią sobie wzajemnego poczucia bezpieczeństwa (zwłaszcza finansowego) – prawdopodobnie związek się zakończy.

Związek czwórki i piątki może być wyzwaniowy, ze względu na spore różnice pomiędzy tymi dwoma wibracjami. Głównym zagrożeniem jest to, że czwórka przywiązuje się do miejsc oraz nie przepada za zmianami i ryzykiem, za to piątka nie może usiedzieć za długo w jednym miejscu.

Numerologiczna czwórka w połączeniu z numerologiczną szóstką stworzą trwałą relację tylko, jeśli nauczą się komunikować swoje emocje i wprost rozmawiać o swoich problemach i potrzebach.

Czwórka i siódemka mają możliwość stworzenia satysfakcjonującej relacji, jednak nie będzie to proste zadanie. Wyzwaniem będzie nauczenie się wspólnej komunikacji,

Relacja czwórki i ósemki to doskonałe połączenie do stworzenia zawodowego imperium. Zarówno czwórka, jak i ósemka będą pracować nad sobą i włączą do swojego związku rozwój

Związek czwórki i dziewiątki może być trudny. Numerologiczna dziewiątka ma skłonności do kłótni, za to czwórka bywa nieustępliwa i bardzo nerwowa. Jeśli włożą sporo pracy w tą relację, może się udać, jednak nie będzie to najłatwiejsze.

Numerologiczne piątki – jakie są?

Numerologiczne piątki kochają wolność i spontaniczność, dlatego ciężko im utrzymać stabilność zarówno w codziennym życiu, jak i w związkach.
Mogą mieć tendencje do skakania z przysłowiowego „kwiatka na kwiatek”, a połączenie ich sensualności i seksapilu sprawia, że mają sporo adoratorów wokół siebie.

Numerologiczne piątki – numerologia partnerska

Związek dwóch piątek numerologicznych może być wypełniony agresją i zgrzytami, które będą brały się z ciągłego odczuwania niepokoju przez tą wibrację. Piątki wzbudzają ogromne zainteresowanie płci przeciwnej, co generuje nieustanną zazdrość u partnera. Taka relacja może się udać, jeśli piątki wypracują sobie równowagę.

Połączenie numerologicznej piątki z numerologiczną szóstką ma szanse powodzenia, jeśli partnerzy będą dążyć do wzajemnego zrozumienia. Szóstka jest opiekuńcza, ale ma niskie poczucie wartości, za to piątka bywa wybuchowa i ma tendencje do ignorancji, dlatego może to powodować wyzwania w związku.

Kiedy łączy się numerologiczna piątka z numerologiczną siódemką, mogą zadziać się duchowe cuda. Partnerzy mogą się od siebie bardzo wiele nauczyć, pod warunkiem, że piątka zrozumie, że 7 potrzebuje własnej przestrzeni.

Związek piątki i ósemki to szansa na wyjątkowe, pełne pasji życie, które poszerzy horyzonty obu wibracji. Uwaga na częste odczuwanie niepokoju u piątki i egocentryzm oraz zazdrość ósemki.

W relacji piątki z dziewiątką mogą zadziać się piękne rzeczy, które pomogą obu wibracjom lepiej poznać siebie. Piątka powinna w tym związku panować nad swoją wybuchowością, a dziewiątka nie uciekać od jej przytłaczającej niekiedy energii.

Numerologiczne szóstki – jakie są?

Numerologiczne szóstki są bardzo oddane i opiekuńcze, kiedy wibrują w świetle. Z radością dbają o ognisko domowe, a także są bardzo wrażliwe i dojrzałe w uczuciach.
Szóstki kochają spokój i harmonię, ale łatwo wpadają w niskie poczucie wartości.

Numerologiczne szóstki – numerologia partnerska

Związek dwóch szóstek numerologicznych może być bardzo wyznaniowy dla finansów. Jeśli zwČzek tworzą dwie nadwrażliwe 6 mogą stać się zlęknione i zgorzkniałe.

Połączenie numerologicznej szóstki z numerologiczną siódemką może być wyzwaniowe. Siódemka jest perfekcjonistką i potrafi mocno wycofywać się do swojego własnego, zamkniętego świata. Za to szóstka nie potrafi zrozumieć, kiedy partner nie chce dzielić się z nią swoimi uczuciami. Związek między tymi wibracjami może się udać, ale będzie wymagał sporo pracy.

Szóstka i ósemka to doskonałe połączenie. Uzupełniają się wzajemnie i potrafią stworzyć silny, stabilny i pełen partnerstwa związek. Uwaga na skłonności do uległości u szóstki i zapędy do dominacji u ósemki.

Relacja szóstki i dziewiątki może dać obu wibracjom spełnienie i zadowolenie z siebie oraz ich związku, pod warunkiem, że szóstka powstrzyma się od zazdrości, pesymizmu i nadopiekuńczości, a dziewiątka odpuści swój upór i nadmierną impulsywność.

Numerologiczne siódemki – jakie są?

Numerologiczne siódemki to wyjątkowo uduchowione istoty o nadprzeciętnej inteligencji i intuicji. Ich niezwykłe zdolności sprawiają, że siódemki często czują się niezrozumiane przez otoczenie i mogą mieć tendencje do popadania w nałogi, co może powodować konflikty w związkach.

Numerologiczne siódemki – numerologia partnerska

Połączenie dwóch siódemek numerologicznych może się udać, jeśli partnerzy potrafią się komunikować ze sobą i nie popadają w zbytnie zwątpienie dotyczące sensu życia. Jeśli siódemki poświęcą czas na wzajemne zrozumienie mogą stworzyć piękną i bardzo uduchowioną relację.

Związek siódemki i ósemki to jedno z najbardziej duchowych połączeń, jakie istnieje. Te dwie wibracje potrafią stworzyć wyjątkowo wspierającą się wzajemnie relację, pod warunkiem, że siódemka nie będzie uciekała przed swoimi emocjami w używki, a ósemka powstrzyma się od surowości.

Numerologiczna siódemka i numerologiczna dziewiątka stworzą harmonijny związek w sytuacji, kiedy będą pracować nad swoimi cieniami. Siódemka ma skłonności do tyranii i uciekania do własnego świata, a dziewiątka jest bardzo impulsywna i nie lubi sprzeciwu.

Numerologiczne ósemki – jakie są?

Numerologiczne ósemki to osoby o szczególnie silnej osobowości. Kiedy wibrują w świetle – wykorzystują swoje zdolności liderskie we właściwy sposób, jeśli jednak zaczną zaglądać w cień, mogą stać się apodyktyczne i kontrolujące oraz próbować ograniczać partnera w związku.

Numerologiczne ósemki – numerologia partnerska

Połączenie dwóch ósemek numerologicznych to skomplikowany temat. Ósemki są z natury chłodne i zdystansowane, dlatego mogą mieć problem ze stworzeniem ciepłego związku i otoczeniem się wzajemną opieką. Jeśli jednak będą dobrze komunikować swoje obawy i potrzeby – mogą stworzyć stabilną (także finansowo!) relację.

Numerologiczna ósemka i numerologiczna dziewiątka mają szansę na stworzenie wyjątkowo silnego i ciepłego związku. Jeśli ósemka będzie pilnowała się, aby nie popadać w egocentryzm i nieczułość, a dziewiątka nie zechce się separować od takiego partnera, to relacja tych dwóch wibracji będzie bardzo udana.

Numerologiczne dziewiątki – jakie są?

Numerologiczne dziewiątki to istoty bardzo niezależne i mające silną potrzebę wolności. Są osobami silnie empatycznymi, jednak mogą mieć tendencje do wykorzystywania i obrażania się na swojego partnera.

Numerologiczne dziewiątki – numerologia partnerska

Połączenie dwóch dziewiątek numerologicznych najlepiej zadziała jako związek „wakacyjny” lub na odległość. Dziewiątki mają tendencje do obrażania się na swojego partnera i unikania szczerych rozmów, dlatego przebywanie ze sobą 24/h może powodować konflikty.


Przypominam raz jeszcze – te króciutkie wzmianki to tylko mini wskazówka na Twojej drodze do poznania numerologii partnerskiej dla Twojej wibracji.

Już wkrótce premiera mojego e-booka o związkach partnerskich, więc gorąco zapraszam Cię do obserwowania naszego Instagrama, na którym poinformuję, kiedy możesz się go spodziewać w naszym sklepie!

Z miłością,
Dora