Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

JAKI TALIZMAN NA SZCZĘŚCIE? - Odpowiadamy na Wasze pytania!

Witaj Piękna Duszo!

Pytania o talizmany przewijają się w naszej skrzynce odbiorczej codziennie – pytacie o ich właściwości, szukacie idealnego talizmanu dopasowanego do Waszej liczby numerologicznej lub znaku zodiaku. W końcu zebrałyśmy się, aby spisać 4 najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzieć na nie w formie artykułu.

Niech ta krótka ściągawka będzie dla Ciebie przewodnikiem w wyborze idealnego talizmanu dla siebie lub dla kogoś bliskiego.

Pamiętaj, że na górze naszej strony w zakładce Dobór produktów znajdziesz talizmany pogrupowane według liczb numerologicznych, znaków zodiaku i wartości.

Jeśli nadal masz wątpliwości i nie wiesz, który talizman będzie najlepiej Tobie służył – napisz do nas DM na Instagramie, wiadomość prywatną na Facebooku lub wyślij maila na hello@moonsister.pl.

Zawsze chętnie pomagamy wybrać talizman i doradzamy, który może najlepiej się sprawdzić na danym etapie Twojego życia.

Jaki talizman na szczęście?

Zdecydowanie najczęściej pytacie nas o talizman na szczęście. Szukacie ich dla siebie lub na prezent dla swoich bliskich. Zacznijmy od podstaw.

Kiedy najczęściej szukamy talizmanu na szczęście? Oczywiście wtedy, kiedy w naszym życiu coś idzie nie po naszej myśli. Co ciekawe, odnotowujemy wzrost sprzedaży talizmanów na szczęście w trakcie retrogradacji Merkurego – ciekawe, dlaczego? ;)

Mały off-topic: jeśli nie wiesz jeszcze, czym tak właściwie jest tranzyt nazywany Merkurym w retro, koniecznie przeczytaj nasz artykuł na ten temat i dowiedz się, czy rzeczywiście taki „diabeł straszny, jak go malują”. 

Wracając do talizmanów na szczęście – tak, jak wspomniałyśmy, zaczynamy ich szukać najczęściej wtedy, kiedy brzydko mówiąc – coś zaczyna się walić. To wtedy też poszukujemy ukojenia w rozwoju duchowym, uciekamy się do medytacji czy pracy z kamieniami.

Chciałybyśmy jednak przy okazji tego artykułu uczulić Cię na to, że rozwój duchowy to nie tylko założenie talizmanu i jednorazowa medytacja w momencie, kiedy w naszym życiu przestaje się układać.

Oczywiście – założenie talizmanu wspierającego szczęście i manifestację, może pomóc Ci wyjść z trudnych sytuacji, jednak zachęcamy Cię, aby sięgać do rozwoju duchowego na co dzień – nie tylko wtedy, kiedy dzieje się coś złego.

Jeśli czytasz ten artykuł, bo chcesz znaleźć talizman, który po założeniu sprawi, że wszystko nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zacznie się układać – niestety musimy Cię zmartwić - to tak nie działa.

Talizman na szczęście ma wspierać Cię w rozwoju duchowym, podnosić Twoje wibracje i stale przypominać Ci o tym, że nawet, gdy w danym momencie jest kiepsko, to po burzy zawsze wychodzi słońce.

Zakładając talizman na szczęście musisz pamiętać o tym, że zaraz po jego założeniu staje się on TWOIM osobistym talizmanem, który będzie Cię wspierał, ale (niestety lub stety) nie zrobi niczego za Ciebie.

W naszej zakładce dobór produktów znajdziesz talizmany, które wspierają osiąganie szczęścia w życiu. Wybrałyśmy je nie bez powodu – istnieją symbole oraz kamienie naturalne, które są wyjątkowo wysokowibracyjne i będą znakomitym wsparciem dla Ciebie, nawet w trudnych momentach.

Jednym z kryształów naturalnych, który będzie pomagał Ci w osiągnięciu życiowego szczęścia jest ametyst. Chroni on przed niskimi wibracjami, otwiera nas na kreatywność (także w poszukiwaniu rozwiązań w różnych sytuacjach, których doświadczamy), pomaga uwolnić się od negatywnych myśli. Ametyst znajdziesz między innymi w naszym bestsellerowym talizmanie Good Vibes Only, który możesz połączyć z dowolnym charmsem.

Pewnie widziałaś w naszym sklepie wiele talizmanów z symbolem gwiazdy – nie jest to przypadkowa symbolika! Gwiazda reprezentuje szczęście, ideał, światło.

Wszystkie talizmany z tym symbolem będą wspierać Cię w osiąganiu życiowego szczęścia i spełnienia. Przejrzyj dostępną w Moonsister biżuterię i sprawdź, który z talizmanów będzie rezonował z Tobą.

Pamiętaj Piękna Duszo – jeśli znajdziesz w naszej ofercie talizman opisany np. jako talizman obfitości, a będziesz czuła, że to właśnie on będzie przynosił Ci szczęście – GO FOR IT!

Będziemy to powtarzać zawsze – Twoja intuicja jest najważniejsza. Nasze wskazówki są tylko wskazówkami, jednak to Ty, Twój umysł, Twoje ciało i Twoja wewnętrzna przyjaciółka – intuicja, wiecie najlepiej, co będzie najbardziej wspierające w danym momencie Twojego życia.

Jaki jest najsilniejszy talizman ochronny?

Kolejnym pytaniem, które pojawia się często w momencie, kiedy coś w Waszym życiu się nie układa (wiemy to z wiadomości i przy okazji tego artykułu – DZIĘKUJEMY za szczerość i zaufanie <3) jest pytanie o najsilniejszy talizman ochronny.

Musimy na początku wyjaśnić, że talizmany ochronne nazywamy amuletami, jednak wiemy, że często wybieracie nazewnictwo „talizman”. Gwoli wyjaśnienia – talizmany mają nam pomagać w przyciąganiu do siebie różnych wartości, amulety – chronić nas przed tym, czego nie chcemy w naszym życiu. Używanie nazwy „talizman ochronny” nie jest czymś złym (możemy to traktować jako przyciąganie do siebie ochrony przed np. wampirami energetycznymi), jednak chciałyśmy, żebyś znała różnicę.

Przejdźmy więc do najsilniejszych talizmanów ochronnych (amuletów).

Najsilniejszymi ochronnymi kryształami naturalnymi są czarny turmalin i czarny onyks, jednak ochronne właściwości wykazuje także tygrysie oko, ametyst czy obsydian.

Talizmany ochronne z tymi kryształami chronią przed tzw. „złym okiem” i wampirami energetycznymi oraz nieprzychylnymi bytami astralnymi. Tworzą pomiędzy nami, a tym, czego nie chcemy w naszym życiu swego rodzaju barierę ochronną.

Po założeniu talizmanu z jednym z tych kryształów możesz zauważyć, że niektóre osoby w Twoim otoczeniu zaczną zachowywać się inaczej niż dotychczas, a Ty w ich towarzystwie będziesz wyczuwała, że „coś jest nie tak”.

Talizmany ochronne (amulety) mają to do siebie, że zwykle po ich założeniu podświadomie zaczynamy wyczuwać, kiedy ktoś ma wobec nas złe zamiary.

Musimy jednak przyznać, że najsilniejszym talizmanem ochronnym, jaki tylko możesz zdobyć, są Twoje wysokie wibracje. To właśnie one tworzą najsilniejszą tarczę ochronną dookoła Ciebie.

Śmiało możemy przyznać, że wybierając dowolny talizman z oferty Moonsister, który został naenergetyzowany przez naszego Moonbrothera Mariusza, podniesiesz swoje wibracje i tym samym stworzysz dookoła siebie aurę, która będzie chroniła Cię przed wszystkim, przed czym chcesz się chronić.

Dokładnie tak, jak wspominałyśmy wyżej – regularny rozwój duchowy pomoże Ci poradzić sobie w każdej sytuacji, a talizmany są wsparciem i pomocą, z której możesz korzystać do woli.

Szukasz wsparcia w postaci talizmanu ochronnego (amuletu) na JUŻ? Zajrzyj do zakładki Dobór produktów i przejdź do wartości ZDROWIE I OCHRONA. Z pewnością znajdziesz tam coś, co z Tobą za rezonuje.

P.S. Cyklicznie w naszym sklepie pojawiają się nitki ochronne z czarnym turmalinem – wypatruj ich, jeśli chcesz dodatkowo wzmocnić ochronę czerwoną nitką. O pojawieniu się nitek zawsze informujemy na naszym Instagramie, do którego śledzenia gorąco Cię zachęcamy.

Jaki talizman na bogactwo i obfitość?

Talizmany na bogactwo i obfitość to nr 3 w TOP4 zadawanych najczęściej pytań. Nic dziwnego, Sara bardzo często wspomina o tym, w jaki sposób wspierać przyciąganie obfitości do naszego życia.

Do najczęściej wymienianych kryształów, które wspierają przyciąganie bogactwa i obfitości do naszego życia należą turkus, kwarc tygrysi, cyrkonie, perły, malachit i karneol.

My najczęściej wspieramy się turkusem i kwarcem tygrysim, a cyrkonie są z nami samoistnie – nie wyobrażamy sobie biżuterii bez nich! ;)

Jeśli szukasz talizmanu na bogactwo i obfitość wybierz naszyjnik, pierścionek, bransoletkę lub kolczyki z wyżej wymienionymi kamieniami naturalnymi.

Jednak kamienie to nie jedyne skuteczne talizmany na bogactwo i obfitość…

Symbol słońca doda Ci pewności siebie w działaniu i pomoże dostrzegać okazje, które będą kierowały Cię ku bogactwu i obfitości w Twoim życiu.

Kolejnym symbolem, na który warto zwrócić uwagę jest symbol byka. Jest on powiązany z ziemią i posiadaniem oraz wartościami materialnymi. Zakładając na siebie talizman z tym symbolem otworzysz się na dostatek i wygodę, a tym samym zaczniesz przyciągać obfitość do swojego życia.

Szerzej o talizmanach na bogactwo i obfitość pisałyśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów – zajrzyj do niego koniecznie!

Jak aktywować talizman?

Często pojawiającym się pytaniem jest także: jak aktywować swój talizman?

Ciężko mówić o aktywowaniu talizmanu, ponieważ to TY nadajesz znaczenie swojemu talizmanowi, jednak możesz zaprogramować go na swoją osobistą intencję.

Kupując talizman w Moonsister, otrzymujesz biżuterię naenergetyzowaną przez Mariusza np. na intencję dobrobytu, miłości, szczęścia, zdrowia etc. (o tym, jak Mariusz energetyzuje biżuterię możesz przeczytać TUTAJ). Nie oznacza to jednak, że nie możesz nadać talizmanowi swojego dodatkowego, osobistego znaczenia!

Dla przykładu – jeśli zarezonuje z Tobą Talizman wiary i mocy w działanie Fortune, który jest naenergetyzowany na intencję wiary i mocy w działanie, możesz dodać do niego np. intencję powodzenia w nowym przedsięwzięciu. Pamiętaj jednak, że intencje muszą być spójne ze sobą tzn. wybierając talizman naenergetyzowany na intencję obfitości dodawaj do niego intencje związane z sukcesem, biznesem, pieniędzmi etc.

Aby zaprogramować swój talizman na dodatkową intencję, wykonaj krótki rytuał (zajrzyj do naszej zakładki Zestawy Rytuałów – znajdziesz w niej kilka gotowych rytuałów).

Następnie załóż talizman i… pozwól, aby działa się MAGIA!

Pamiętaj, żeby nie pozwalać nikomu dotykać Twojego talizmanu. Najbliższe osoby (dzieci, mąż) darzą Cię bezwarunkową miłością, więc o nich nie musisz się martwić. Jednak jeśli koleżanka z pracy będzie chciała dotknąć Twojego talizmanu – staraj się tego unikać.

Mamy nadzieję, że ten artykuł rozwiał chociaż część Twoich wątpliwości dotyczących talizmanów.

Masz dodatkowe pytania? Śmiało pisz na Instagramie!
Jesteśmy tu dla Ciebie.
Namaste,
Dora i Sara

 

 

 

 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej