Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

JAK SKUTECZNIE PODNOSIĆ SWOJE WIBRACJE?

W ostatnim czasie wiele z Was zadaje nam pytanie – jak skutecznie podnosić swoje wibracje?

Przygotowałyśmy wysokowibracyjny zestaw S.O.S od Moonsister – korzystaj z niego zawsze wtedy, kiedy czujesz, że Twoje wibracje zaczynają opadać, ale nie tylko. Pamiętaj o utrzymywaniu wysokich wibracji na co dzień – dzięki temu zawsze wybrniesz nawet z najgorszych życiowych sytuacji.  

  1. Celebruj wdzięczność!

Bądź wdzięczna codziennie - za wszystkie cuda, które Cię otaczają. Doceń kubek ciepłej herbaty, podziękuj za uśmiech Twoich bliskich, uśmiechnij się na myśl o tym, że masz dach nad głową. Wdzięczność ma ogromną moc – przekonałyśmy się o tym wielokrotnie.

Jeśli zdarza Ci się o niej zapominać, zacznij codziennie zapisywać w swoim dzienniku 5 rzeczy, za które jesteś wdzięczna. Efekty przyjdą szybciej, niż myślisz! 

  1. Korzystaj z mocy drobnych, miłych gestów!

To co dajesz – wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą. Drobna pomoc, czy miły gest w stronę nawet nieznanych Ci osób, działają cuda w podnoszeniu wibracji. Uśmiechnij się do przypadkowego przechodnia na ulicy, podziękuj ekspedientce w sklepie za miłą obsługę, pomóż komuś, kto tej pomocy potrzebuje.  

Pamiętaj, że życzliwość i pomoc zawsze do Ciebie wrócą, a bycie dobrym człowiekiem wznosi Twoje wibracje na najwyższe poziomy energetyczne.

  1. Pracuj z dziennikiem!

Pisanie ma ogromną moc. Pozwoli Ci pozbyć się śmieci z głowy, lepiej zrozumieć swoje emocje, przepracować błędne kody energetyczne. Dzięki dziennikowi możesz rozwinąć swoją intuicję i afirmować piękne rzeczy. Przelewaj na papier wszystko, co czujesz – lepiej zrozumiesz siebie i podniesiesz swoje wibracje.

  1. Zadbaj oto, aby Twoje ciało było szczęśliwe i zadowolone!

Korzystaj z dobrodziejstw aktywności fizycznej – znajdź taką, jaka Ci odpowiada. Mogą to być długie spacery, bieganie czy zajęcia fitness. Twoje ciało potrzebuje ruchu – dzięki niemu może pozbyć się napięć i lepiej wykorzystywać swoją moc.

Odżywiaj się zdrowo (i kolorowo!), zadbaj o to, aby dobrze się wysypiać. Nie zapomnij także o dostarczaniu odpowiedniej ilości wody do Twojego organizmu. Pamiętaj, że to co dajesz samej sobie, także do Ciebie wraca. Dbaj o swoje ciało tak samo, jak o swój umysł.

  1. Zrób sobie detoks od mediów!

Codziennie dostarczamy do naszych umysłów ogromną ilość informacji. Tysiące myśli kłębią się w naszych głowach – nie dajemy im odpocząć! Wyznacz sobie czas bez mediów – może to być na początku 30 min dziennie. Pozwól umysłowi odpocząć od nieustannie dostarczanych mu bodźców.

Pamiętaj także, aby obserwować w mediach społecznościowych tylko te profile, które wzmacniają Twoje wibracje. Zrób porządek w kontach, które obserwujesz.

  1. Słuchaj mantr i wysokowibracyjnej muzyki!

Dźwięki mają ogromną moc! Nazwa mantra pochodzi od dwóch słów – man, czyli umysł i trai, czyli wnosić. Śpiewanie, czy słuchanie mantr ma swoje korzenie w buddyzmie i hinduizmie – już wiele wieków temu wiedziano, że dźwięki są formą energii, która wpływa na nasz umysł.

Znajdź mantry, lub utwory muzyczne, które rezonują z Tobą i podnoszą Twoje wibracje. Słuchaj ich jak najczęściej z intencją spokoju i wysokiego wibrowania.

  1. Oczyszczaj się z negatywnej energii!

Znajdź swój własny rytuał oczyszczający. Może to być kąpiel, w trakcie której poczujesz, że wszystkie negatywne wibracje zmywają się z Ciebie za pomocą wody. Możesz wykonać rytuał oczyszczający z użyciem białej szałwiiyerba santa lub smoczej krwi. Okadź się kadzidłami z intencją oczyszczania.

Pamiętaj, żeby po wykonaniu rytuału oczyszczającego dokładnie wywietrzyć pomieszczenie. Dzięki temu wszystkie negatywne energie znikną z Twojego domowego sanktuarium.

  1. Korzystaj z dobrodziejstw medytacji!

Medytacja to czas na spotkanie ze sobą, wyciszenie się i bycie obecną tylko tu i teraz. Dzięki medytacji możesz zredukować codzienny stres, a regularne jej praktykowanie zwiększy Twoją odporność na stresujące sytuacje. Medytacja działa kojąco na nasz umysł i serce, pozwala się wyciszyć i zregenerować.

Wypoczęte ciało i spokojny umysł to podstawa do osiągnięcia (i utrzymania) wysokich wibracji.

  1. Zadbaj o swoje domowe sanktuarium!

Jeśli w Twoim domu panuje chaos, w Twoim umyśle również. Zadbaj o porządek, harmonię i spokój. Skorzystaj z kadzidełek do aromaterapii lub Palo Santo, aby stworzyć wysokowibracyjną przestrzeń w pomieszczeniach.

Pozbądź się z domu wszystkich przedmiotów, które wpływają negatywnie na Twoje wibracje. Spraw, żeby przestrzeń w której żyjesz, była oazą spokoju i harmonii.

  1. Znajdź swoje wsparcie!

Zastanów się, co najlepiej z Tobą rezonuje – może jest to energia kamieni? A może talizman? A może najlepiej odnajdziesz się w paleniu świec z konkretną intencją?

Poszukaj tego, co będzie podnosiło Twoje wibracje i dostarczało Ci wewnętrznego spokoju. Nie ograniczaj się w wyborach – możesz skorzystać z takiej ilości wsparcia, jakiej potrzebujesz.

Pamiętaj, że tylko Ty wiesz, co najlepiej na Ciebie zadziała. Posłuchaj swojej intuicji.

Niech się dzieje magia! 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej