Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

JAK SKUTECZNIE PODNOSIĆ SWOJE WIBRACJE?

W ostatnim czasie wiele z Was zadaje nam pytanie – jak skutecznie podnosić swoje wibracje?

Przygotowałyśmy wysokowibracyjny zestaw S.O.S od Moonsister – korzystaj z niego zawsze wtedy, kiedy czujesz, że Twoje wibracje zaczynają opadać, ale nie tylko. Pamiętaj o utrzymywaniu wysokich wibracji na co dzień – dzięki temu zawsze wybrniesz nawet z najgorszych życiowych sytuacji.  

  1. Celebruj wdzięczność!

Bądź wdzięczna codziennie - za wszystkie cuda, które Cię otaczają. Doceń kubek ciepłej herbaty, podziękuj za uśmiech Twoich bliskich, uśmiechnij się na myśl o tym, że masz dach nad głową. Wdzięczność ma ogromną moc – przekonałyśmy się o tym wielokrotnie.

Jeśli zdarza Ci się o niej zapominać, zacznij codziennie zapisywać w swoim dzienniku 5 rzeczy, za które jesteś wdzięczna. Efekty przyjdą szybciej, niż myślisz! 

  1. Korzystaj z mocy drobnych, miłych gestów!

To co dajesz – wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą. Drobna pomoc, czy miły gest w stronę nawet nieznanych Ci osób, działają cuda w podnoszeniu wibracji. Uśmiechnij się do przypadkowego przechodnia na ulicy, podziękuj ekspedientce w sklepie za miłą obsługę, pomóż komuś, kto tej pomocy potrzebuje.  

Pamiętaj, że życzliwość i pomoc zawsze do Ciebie wrócą, a bycie dobrym człowiekiem wznosi Twoje wibracje na najwyższe poziomy energetyczne.

  1. Pracuj z dziennikiem!

Pisanie ma ogromną moc. Pozwoli Ci pozbyć się śmieci z głowy, lepiej zrozumieć swoje emocje, przepracować błędne kody energetyczne. Dzięki dziennikowi możesz rozwinąć swoją intuicję i afirmować piękne rzeczy. Przelewaj na papier wszystko, co czujesz – lepiej zrozumiesz siebie i podniesiesz swoje wibracje.

  1. Zadbaj oto, aby Twoje ciało było szczęśliwe i zadowolone!

Korzystaj z dobrodziejstw aktywności fizycznej – znajdź taką, jaka Ci odpowiada. Mogą to być długie spacery, bieganie czy zajęcia fitness. Twoje ciało potrzebuje ruchu – dzięki niemu może pozbyć się napięć i lepiej wykorzystywać swoją moc.

Odżywiaj się zdrowo (i kolorowo!), zadbaj o to, aby dobrze się wysypiać. Nie zapomnij także o dostarczaniu odpowiedniej ilości wody do Twojego organizmu. Pamiętaj, że to co dajesz samej sobie, także do Ciebie wraca. Dbaj o swoje ciało tak samo, jak o swój umysł.

  1. Zrób sobie detoks od mediów!

Codziennie dostarczamy do naszych umysłów ogromną ilość informacji. Tysiące myśli kłębią się w naszych głowach – nie dajemy im odpocząć! Wyznacz sobie czas bez mediów – może to być na początku 30 min dziennie. Pozwól umysłowi odpocząć od nieustannie dostarczanych mu bodźców.

Pamiętaj także, aby obserwować w mediach społecznościowych tylko te profile, które wzmacniają Twoje wibracje. Zrób porządek w kontach, które obserwujesz.

  1. Słuchaj mantr i wysokowibracyjnej muzyki!

Dźwięki mają ogromną moc! Nazwa mantra pochodzi od dwóch słów – man, czyli umysł i trai, czyli wnosić. Śpiewanie, czy słuchanie mantr ma swoje korzenie w buddyzmie i hinduizmie – już wiele wieków temu wiedziano, że dźwięki są formą energii, która wpływa na nasz umysł.

Znajdź mantry, lub utwory muzyczne, które rezonują z Tobą i podnoszą Twoje wibracje. Słuchaj ich jak najczęściej z intencją spokoju i wysokiego wibrowania.

  1. Oczyszczaj się z negatywnej energii!

Znajdź swój własny rytuał oczyszczający. Może to być kąpiel, w trakcie której poczujesz, że wszystkie negatywne wibracje zmywają się z Ciebie za pomocą wody. Możesz wykonać rytuał oczyszczający z użyciem białej szałwiiyerba santa lub smoczej krwi. Okadź się kadzidłami z intencją oczyszczania.

Pamiętaj, żeby po wykonaniu rytuału oczyszczającego dokładnie wywietrzyć pomieszczenie. Dzięki temu wszystkie negatywne energie znikną z Twojego domowego sanktuarium.

  1. Korzystaj z dobrodziejstw medytacji!

Medytacja to czas na spotkanie ze sobą, wyciszenie się i bycie obecną tylko tu i teraz. Dzięki medytacji możesz zredukować codzienny stres, a regularne jej praktykowanie zwiększy Twoją odporność na stresujące sytuacje. Medytacja działa kojąco na nasz umysł i serce, pozwala się wyciszyć i zregenerować.

Wypoczęte ciało i spokojny umysł to podstawa do osiągnięcia (i utrzymania) wysokich wibracji.

  1. Zadbaj o swoje domowe sanktuarium!

Jeśli w Twoim domu panuje chaos, w Twoim umyśle również. Zadbaj o porządek, harmonię i spokój. Skorzystaj z kadzidełek do aromaterapii lub Palo Santo, aby stworzyć wysokowibracyjną przestrzeń w pomieszczeniach.

Pozbądź się z domu wszystkich przedmiotów, które wpływają negatywnie na Twoje wibracje. Spraw, żeby przestrzeń w której żyjesz, była oazą spokoju i harmonii.

  1. Znajdź swoje wsparcie!

Zastanów się, co najlepiej z Tobą rezonuje – może jest to energia kamieni? A może talizman? A może najlepiej odnajdziesz się w paleniu świec z konkretną intencją?

Poszukaj tego, co będzie podnosiło Twoje wibracje i dostarczało Ci wewnętrznego spokoju. Nie ograniczaj się w wyborach – możesz skorzystać z takiej ilości wsparcia, jakiej potrzebujesz.

Pamiętaj, że tylko Ty wiesz, co najlepiej na Ciebie zadziała. Posłuchaj swojej intuicji.

Niech się dzieje magia!