Drewienko Palo Santo  - 1

Drewienko Palo Santo

29,00 zł

Palo Santo, to dzikie drzewo pochodzące z Meksyku, Peru i Wenezueli. Należy do tej samej rodziny drzew co kadzidło. I pachnie bosko! Tego kojącego, lekko cytrusowego zapachu, połączonego z ogniskiem, słodką trawą, miętą i lasem, nie zapomina się do końca życia.

Dym drewienka jest znacznie subtelniejszy od klasycznych kadzideł. Palo Santo używane jest w Peru i Ekwadorze przy duchowych rytuałach do oczyszczania energii i …ochrony przed komarami, dzięki zawartości limonenu.

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

„Święte Drewienko” to ulubione kadzidło naturalne praktyków duchowych, świetnie spełniające się w medytacji, jodze, ćwiczeniach oddechowych, oczyszczaniu aury, negatywnych myśli,  pomieszczeń i ludzi. Olejek eteryczny wydzielający się podczas palenia ma potwierdzone naukowo właściwości antybakteryjne. Wzmacnia układ odpornościowy, co pomaga w szybszym powrocie do zdrowia. Jego działanie antyseptyczne i przeciwzapalne wspiera leczenie infekcji grzybicznych i wirusowych. Zapach Palo Santo rozluźnia ciało, uspokaja emocje i wycisza. Ma zbawienne działanie na umysł zapracowanych i zestresowanych osób. Święte Drewienko przyciąga również dobrobyt, dobrą energię, szczęście i farta, dlatego warto je palić kiedy rozpoczynamy nowy rozdział w pracy lub związku lub chcemy z sukcesem przejść przez życiowe wyzwania.

Jak palić Palo Santo?

Zapal Palo Santo, aż będzie się paliło mocnym płomieniem i zdmuchnij płomień po około 30 sekundach. Twoje drewienko zacznie się dymić kojącym, podnoszącym na duchu dymem. Palo Santo gaśnie po dłuższej chwili i wystarczy je ponownie zapalić. Możesz wielokrotnie podpalać jedno drewienko, co czyni je niezwykle wydajnym kadzidłem.

Etyczne pochodzenie naszych drewienek

Nasze drewienko Bursera graveolens pochodzi z Peru. Peruwiańczycy zbierają zwalone gałęzie i gałązki, nigdy nie ścinając drzewa. Ta zrównoważona praktyka jest regulowana przez rząd.

33 Przedmioty
Detale: Waga ok. 50g

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password