Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Horoskop na nowy rok numerologiczny - 2024

Witaj Piękna Duszo! 

Wrześniowy Nów Księżyca to bardzo ważne wydarzenie w numerologii. To właśnie wraz z wrześniowym Nowiem wchodzimy w nowy rok numerologiczny 

W tym roku przypada on na 15. września.  

 • Czym różni się rok numerologiczny od roku osobistego? 
 • Jaki będzie nowy rok numerologiczny? 
 • Czego można się po nim spodziewać?  
 • Dlaczego w nowym roku numerologicznym warto przeczytać Alchemię Roku 2024 i pracować z Workbookiem do pracy z energią poszczególnych miesięcy? 

Odpowiem na te pytania w skrócie, a szczegółowe predykcje na 2024 rok znajdziesz w naszym bestsellerowym e-booku Alchemia Roku 2024 oraz w Workbooku do pracy z energią. 

Jeśli jeszcze wahasz się przed zainwestowaniem w swój egzemplarz – przeczytaj ten artykuł do końca i dowiedz się, dlaczego warto zagłębić się w lekturę Alchemii Roku 2024 oraz Workbooka do pracy z energią i poznać szczegółowe tendencje nowego roku numerologicznego. 

Czym różni się rok numerologiczny(uniwersalny) od roku osobistego?

Zawsze, kiedy rozpoczyna się nowy rok numerologiczny (uniwersalny) otrzymujemy mnóstwo pytań dotyczących różnic pomiędzy rokiem numerologicznym, a rokiem kalendarzowym i rokiem osobistym. 

Wiele osób na początku swojej drogi z numerologią zastanawia się, jak odróżnić je od siebie, a mnóstwo powielanych w Internecie nieprawdziwych informacji, może wpędzać w zakłopotanie.  

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obliczanie poszczególnych wibracji wpływających na Twoje życie nie jest proste, dlatego Alchemia Roku 2024 i Workbook do pracy z energią zostały przygotowane tak, aby ułatwić Ci to zadanie.  

Wystarczy, że obliczysz swoją Drogę Życia (podstawową wibrację numerologiczną) i według niej wybierzesz e-book właściwy dla siebie.  

Dodaj wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia i wybierz e-booki odpowiednie do wyniku.  

Np.: 

 • 17.08.1999 = 1+7+8+1+9+9+9= 44 (nie redukujemy) - właściwy e-book to Alchemia Roku 2024 dla numerologicznej 44. 
 • 23.05.1983 = 2+3+5+1+9+8+3 =31 (redukujemy) = 3+1=4 - właściwy e-book to Alchemia Roku 2024 dla numerologicznej 4. 

Jednak aby odpowiedzieć na nurtujące pytania – wytłumaczmy sobie, czym różni się rok numerologiczny(uniwersalny) od roku osobistego 

Rok numerologiczny(uniwersalny) rozpoczyna się każdego roku w innej dacie, jednak jest to ZAWSZE data pierwszego wrześniowego Nowiu Księżyca 

W tym roku początek nowego roku numerologicznego przypada na 15.09.2023, a zakończy się w pierwszy wrześniowy Nów w 2024 roku.  

Obliczając wibrację roku numerologicznego musimy zliczyć wszystkie cyfry z roku, tj: 

 • 2023 – 2 + 0 + 2 + 3 = 7 – rok 2023 był rokiem pod wibracją 7.  
 • Analogicznie 2024 – 2 + 0 + 2 + 4 = 8 – rok 2024 jest rokiem pod wibracją 8.  

W numerologii dzielimy nasze życie na dziewięcioletnie cykle, a w każdym z nich wpływają na nas różne wibracje, między innymi wspomniane: wibracja roku numerologicznego i Droga Życia, a także Twój rok osobisty.  

Rok osobisty określa się od wibracji roku ostatnich Twoich urodzin do Twoich kolejnych urodzin.  

Jak obliczyć rok osobisty?  

Aby obliczyć swój rok osobisty musisz dodać swój dzień i miesiąc urodzenia do roku kalendarzowego, w którym się znajdujemy, o ile już miałaś w tym roku urodziny. 

Dla przykładu: 

Jeśli urodziłaś się 23.08.1986 i obliczasz swój rok osobisty we wrześniu 2023, należy policzyć: 
2 + 3 + 0 + 8 + 2 + 0 + 2 + 3 = 20 = 2 + 0 = 2  
Znajdujesz się obecnie w swoim 2. roku osobistym. 

Ale jeśli urodziłaś się po wrześniu, np. W grudniu - 23.12.1986, należy policzyć 2+3+1+2+2+0+2+2 = 14 = 1+4 = 5, ponieważ ostatnie urodziny miałaś w roku 2022. 

Znajdujesz się obecnie w swoim 5. roku osobistym. 

Usystematyzujmy sobie cztery pojęcia, które pojawiły się wyżej: 

 • Rok kalendarzowy – od pierwszego stycznia do ostatniego grudnia (np. 01.01.2023 – 31.12.2023). 
 • Rok numerologiczny (uniwersalny) – od pierwszego wrześniowego nowiu do pierwszego wrześniowego nowiu w kolejnym roku (np. 15.09.2023 – 03.09.2024). 
 • Rok osobisty – od ostatnich urodzin do kolejnych urodzin (np. Twój dzień i miesiąc urodzenia.2023 – Twój dzień i miesiąc urodzenia.2024).  
 • Droga Życia – podstawowa wibracja numerologiczna, która towarzyszy Ci przez całe życie bez względu na rok, w jakim się znajdujesz (zsumowane cyfry z Twojej daty urodzenia). 

Pamiętaj, że to nie wszystkie wibracje, które na Ciebie wpływają. Jesteśmy składowymi wielu wibracji i każda z nich w jakiś sposób wpływa na nasze życie. W jakim stopniu i na jakich obszarach - takiej odpowiedzi może udzielić doświadczony numerolog. 

Jeśli chcesz poznać swój szczegółowy portret numerologiczny – skorzystaj z konsultacji. 

Chcesz przeczytać więcej o wpływie poszczególnych wibracji?  

Zajrzyj do mojego artykułu o zeszłorocznej Alchemii Roku – opisałam tam dokładnie, na czym polegają ich wpływy. 

Jaki będzie nowy rok numerologiczny? 

2023 rok był rokiem pod wibracją siódemkową.  

Siódemka skłaniała nas do przeanalizowania swojego życia, rozwoju duchowego, zajrzenia w głąb siebie, a nawet zatroszczenia się o swoje zdrowie psychiczne.  

Rok siódemkowy pokazał nam nad czym powinniśmy popracować i czemu poświęcić więcej uwagi.  

Dodatkowo siódemka jest nazywana liczbą tajemnic i ich odkrywania.  

Wiele z nich ujawniło się globalnie w zeszłym roku na całym świecie.  

O szczegółach tego, jak zrealizował się ten rok w stosunku do zeszłorocznej predykcji piszę we wstępie do tegorocznej Alchemii. 

Jak już wspominałam, nowy rok numerologiczny 2024 jest rokiem pod wibracją 8.  

Ósemka to jedna z najsilniejszych wibracji numerologicznych. Symbolizuje materię i wszystko, co w niej osadzone, a więc także finanse, sukcesy, karierę, a także moc sprawczą, i sprawiedliwość. 

Ósemka w numerologii symbolizuje zbieranie plonów z poprzednich lat. Tyle, ile człowiek wypracował, na ile zasłużył – tyle dostanie w zamian.  

Wchodząc w rok ósemkowy Wszechświat wystawia nam rachunek za nasze 7-letnie działania. 

Dodatkowo w wielu kulturach ósemkę uważa się za liczbę doskonałą i sprzyjającą finansom, jednak oprócz silnego osadzenia w materii, ósemka ma także bardzo duży wpływ na sferę duchową, ponieważ jest cyfrą szamanów. 

Po 2024 roku możemy się spodziewać ponoszenia konsekwencji za nasze dotychczasowe czyny (zarówno dobre, jak i złe), a także kontynuacji wzrostu zainteresowania duchowością (ze względu na wyjątkowe, duchowe moce ósemki).  

Alchemia Roku 2024 – dlaczego warto ją przeczytać? 

Krótki opis wibracji ósemkowej, który przeczytałaś wyżej to tylko małe ziarenko tego, czego dowiesz się z e-booka Alchemia Roku 2024 

Poznanie predykcji numerologicznych na kolejny rok jest jak poznanie długoterminowej prognozy pogody. Z wyprzedzeniem dowiesz się, na co się przygotować i czego możesz się spodziewać.  

Będziesz wiedzieć, kiedy w Twoim życiu mogą pojawić się wyzwania i więcej pracy do wykonania, a kiedy będziesz mogła swobodnie odpocząć na łonie natury lub przy ulubionym serialu. Jednak przede wszystkim będziesz wiedzieć, w jaki sposób pokierować energią roku z sukcesem dla siebie na każdym obszarze życia. 

Oczywiście Alchemia Roku 2024 nie jest wszystkowiedzącym absolutem. Musisz pamiętać, że każdy z nas jest istotą posiadającą wolną wolę i dlatego każda z predykcji może zrealizować się dla Ciebie w indywidualny sposób.  

Alchemia Roku 2024 to tzw. horoskop numerologiczny, który pokaże Ci pewne tendencje, mogące wpływać na Twoje życie zarówno przez globalne wydarzenia, jak i te w Twoim najbliższym otoczeniu. 

Osobiście uwielbiam zaglądać do numerologii - wiedzieć, czego mogę się spodziewać, móc przygotować się z wyprzedzeniem na pewne wydarzenia i potrafić wycisnąć z każdego dnia jak najwięcej światła. Przygotowuję też wspierający mindset. Jeśli wiem, że czeka mnie trudna decyzja do podjęcia, zbieram wcześniej wszystkie zasoby, które spowodują, że gdy nadejdzie odpowiednia pora, wybór będzie łatwy i przemyślany. 

Traktuję predykcje jak drogowskazy – są dla mnie wskazówkami, ale to ja decyduję kiedy i w którą stronę skręcę.  

Poprzez Alchemię Roku 2024 umożliwiamy także Tobie korzystanie z drogowskazów przygotowanych dla Twojej własnej Drogi Życia 

A czy postanowisz z nich skorzystać? To zależy tylko od Ciebie! 

Workbook do pracy z energią poszczególnych miesięcy – dlaczego warto z nim pracować? 

Nasze ukochane Moonsisterki wielokrotnie wysyłały nam zdjęcia swoich notatek, które skrupulatnie zapisywały podczas czytania poprzednich wydań Alchemii Roku.  

Zainspirowało nas to do stworzenia premierowego e-booka, którym jest Workbook do pracy z energią poszczególnych miesięcy 

Workbook jest owocem naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie rozwoju duchowego i numerologii.  

Oglądasz nasze predykcje na każdy miesiąc na naszym Instagramie? 

Korzystasz z nich przy planowaniu kolejnego miesiąca? 

Jeśli tak – będziesz zachwycona Workbookiem. Jeśli nie – również będziesz zachwycona ; - )! 

Dlaczego?  

Zawsze powtarzamy, że rozwój duchowy to codzienna praca i ścieżka, którą kroczy się całe życie.  

Wyobraź sobie, że co miesiąc możesz przy kawie poznać analizę, co może spotkać Cię w danym miesiącu, na podstawie Twojej Drogi Życia 

Dostajesz wskazówki i pytania, z którymi powinnaś popracować w dzienniku, by aktywować światło energii danego miesiąca. Dostajesz też listę praktyk oraz informację co wpływa negatywnie, a co dodaje Ci skrzydeł w danym miesiącu. Planujesz miesiąc w taki sposób, by szło jak z płatka, a nie pod górkę!   

„Dziewczyny, ten e-book to mind blow!” - to najczęstsze podsumowanie osób, które zdecydowały się na ten przewodnik. 

Taki właśnie jest Workbook do pracy z energią poszczególnych miesięcy. 

Co miesiąc możesz usiąść z nim przy ulubionej kawie czy herbacie, zaplanować swoje dalsze działania, przeanalizować niewspierające Cię schematy i rozwijać się duchowo dzięki wiedzy, którą przekazałyśmy Tobie na kartach tej lektury.  

Gorąco Cię do tego zachęcam.  

 

Namaste! 

Dora 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej