Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

ALCHEMIA ROKU 2023

Witaj Piękna Duszo!

Przy premierze Alchemii Roku, zawsze zadajecie nam pytania o to, czym jest Rok Uniwersalny, a czym Rok Osobisty oraz jak obliczyć swoją Drogę Życia (czyli główną wibrację numerologiczną).

Przychodzimy do Was z odpowiedziami i jednocześnie gorąco zachęcamy do przeczytania naszego najnowszego ebooka – Alchemia Roku 2023.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY NUMEROLOGICZNYM ROKIEM UNIWERSALNYM, A OSOBISTYM?

Numerologia zakłada, że w naszym życiu nie ma przypadków. Uznaje, że data urodzenia wpływa na nasze życie, możliwości, charakter i niesie klucz do ukrytych talentów. Wibracje, pod których wpływem pozostajemy na co dzień, określają także nasz horoskop roczny, miesięczny i dzienny.

Nie wiem, czy wiesz, ale wraz z Nowiem Wrześniowym obchodzimy Mały Sylwester i wchodzimy w nowy Rok Uniwersalny. Zaczyna oddziaływać na nas energia kolejnego roku kalendarzowego, która ugruntuje się wraz z pierwszym dniem stycznia. We wrześniu zaczynamy więc nowy, dwunastomiesięczny cykl energetyczny!

Wibracja Roku Uniwersalnego ma wpływ na wydarzenia na całym świecie, przynosi pewne tendencje i wyzwania, możliwości rozwoju dla całej ludzkości i planety. Gdy wchodzimy w Nowy Rok Uniwersalny cały świat jest pod wpływem globalnej wibracji tego roku. Np. W 2023 będzie to wibracja 7 (gdyż 2+0+2+3=7). Ta wibracja nie tylko wpłynie na sytuację Świata, ale także na grupy osób mających tę samą Drogę Życia. Dla każdego z nas indywidualne wibracja Roku Uniwersalnego (inaczej roku numerologicznego, numerologicznego roku uniwersalnego - w zależności od szkoły) przynosi pewne okazje i utrudnienia nie do końca od nas zależne. Mają one źródło w czynnikach zewnętrznych, takich jak środowisko w którym żyjemy, pracujemy oraz warunki polityczno-gospodarcze, tło społeczne itd.

Dodatkowo, oprócz wibracji Roku Uniwersalnego, jeszcze jedna wibracja wpływa na nasz horoskop w ciągu roku. Jest to wibracja Roku Osobistego, który trwa od naszych urodzin do kolejnych urodzin. Jest ona bardziej związana z transformacją zachodzącą w naszym wnętrzu oraz osobistych możliwości wyrażania i rozwoju, mających źródło w naszych wewnętrznych motywacjach. Idealną sytuacją jest, gdy obie wibracje - wibracja Numerologicznego Roku Uniwersalnego i wibracja Roku Osobistego są kompatybilne lub wspierające - wtedy można powiedzieć, że co w naszym wnętrzu - to też na zewnątrz.

Jako numerolog widzę, że zarówno wibracja Roku Osobistego jak i wibracja Roku Uniwersalnego wpływają na siebie wzajemnie, czynniki zewnętrzne wymuszają na nas transformacje wewnętrzne, zachęcają do zmiany przekonań, wartości i motywują do działań lub do nich zniechęcają itp. Lubię więc do nich podchodzić kompleksowo i nie traktować tych wibracji jako osobno funkcjonujące i różne z definicji.

Wracając do Roku Uniwersalnego, nadaje on naszemu życiu tło, zabarwienie i wpływa na naszą Drogę Życia, czyli główną wibrację numerologiczną. Aby obliczyć, jak wpływa on na Ciebie - dodaj wibrację roku kalendarzowego do Twojej wibracji głównej. Można więc spytać, czy osoby o tej samej Drodze Życia będą przechodzić przez te same wyzwania i te same możliwości? I tu pojawia się moja ulubiona odpowiedź, która w numerologii zawsze się sprawdza - to zależy :)

Z jednej strony tak, bo tendencje dla tych osób i tło roku będzie takie same. Musimy pamiętać, że tendencje nie realizują się jednak w identyczny sposób dla każdej osoby. Np. rok, w którym zachodzi tendencja do nowych początków u jednej osoby o Drodze Życia X zrealizuje się jako znalezienie nowej pracy, a u innej jako narodziny dziecka lub przeprowadzka.

Musimy też pamiętać, że na nasze życie wpływa jeszcze wiele innych wibracji! Każdy z nas nosi inne imiona, nazwiska, ma inne potencjały, plan przedurodzeniowy, punkty zwrotne w życiu, karmy, każdy z nas ma wolną wolę, co czyni nas różnorodnymi mimo tej samej Drogi Życia. Dlatego jedne osoby tracąc pracę staną się pasywni, będą płakać i się załamią, a inni dostrzegą w tej stracie możliwość znalezienia nowej pracy, która w pełni będzie zaspokajać ich potrzeby i będą aktywni w poszukiwaniach takowej. Stąd, mimo że istnieje kilkanaście wibracji Dróg Życia, każdy Człowiek idzie inną ścieżką.

Jeśli zależy Ci na dokładnym obliczeniu wszystkich Twoich wibracji, polecamy skonsultowanie się z doświadczonym numerologiem. Odpowiadając z góry na Wasze pytania – nie prowadzę konsultacji numerologicznych, ale serdecznie zapraszam Was do udziału w naszym Mentoringu Duchowym SelfMastery. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie w zakładce Akademia Moonsister.

DLACZEGO WARTO ZNAĆ TENDENCJE NADCHODZĄCEGO ROKU?

Zawsze powtarzam, że najbardziej uwalniająca jest świadomość. Pamiętam doskonale, gdy borykałam się z różnymi przeciwnościami losu, nie znając jeszcze numerologii i brak zrozumienia „dlaczego to się dzieje” powodował we mnie ogromną frustrację. Gdy poznałam numerologię, zrozumiałam, jak wszystkie doświadczenia, które nas spotykają są nam potrzebne i sensowne. Jak to, co bolesne i trudne, może służyć naszemu wzrostowi. Że nie ma wyłącznie dobrych sytuacji, ani wyłącznie złych. To, czego nie chcemy, co sprawia nam ból lub trudność - też jest nam w życiu potrzebne. Wiedza o tym, że przyszły rok przyniesie lepsze, lżejsze energie pomógł mi z optymizmem spojrzeć w przyszłość i szybko się pozbierać.

Dlatego z każdym wrześniowym Nowiem wydajemy Alchemię Numerologiczną Roku, zawierającą opis tendencji nowego Roku Uniwersalnego dla Twojej wibracji.

Wiele osób uważa, że nie warto znać tendencji przyszłości, bo „można się nakręcić i samemu prowokować takie wydarzenia” lub można się po prostu wystraszyć. Ja podchodzę do tego zdecydowanie inaczej. Jeśli boisz się tego, co możesz dowiedzieć się o swoim życiu, pamiętaj - masz wolną wolę. Numerologia, astrologia czy tarot to nie wszechwiedzący absolut. Możemy mówić o energiach sprzyjających i utrudniających, ale nic nie jest wyryte na kamieniu- masz wpływ na wszystko!!!

Po drugie, czy wiesz jak wiele tracimy nie wiedząc, czemu sprzyja energia roku? Świadomość zmienia nasz mindset, motywuje, przygotowuje, pomaga uwierzyć w nasze siły, daje nadzieję. Wiele osób po przeczytaniu Alchemii Numerologicznej Roku zmieniło swoje życie na szczęśliwsze, bo podążało według jej wskazówek. Zrobiło rzeczy, które od lat leżały odłogiem lub brakowało im wiary w siebie. Wiele osób przygotowało się na bardziej wymagający okres, dając sobie zrozumienie i akceptację. Przestało walczyć z oporem materii, odpuściło, przestało skupiać się na cieniu, bo dzięki Alchemii poznało Światło. Dzięki Alchemii Roku Numerologicznego poznajesz szanse i zagrożenia. Nie po to, by się ich przestraszyć, a po to, by zebrać zasoby na ten czas, przygotować się na niego i przejść przez niego bez lęku i z łatwością. Możesz także uniknąć wydarzeń, które mogą zaszkodzić Ci w przyszłości i przekierować energię na bardziej wspierającą. Przykładem może być rok dziewiąty, którego wszyscy się boją, bo przynosi straty i zakończenia, tymczasem jego energię można pięknie ukierunkować do pozbycia się tego, co nam nie służy - np. Niewspierających przekonań lub nawet zbędnych kilogramów!

To jest właśnie mądrość Alchemii Numerologicznej, która jest najbardziej wyczekiwanym przez Was i budzącym emocje e-bookiem roku.

By wybrać odpowiednią Alchemię dla siebie nie musisz obliczać wibracji roku, wybierając e-book dedykowany Twojej Drodze Życia, otrzymasz opis roku, pod wpływem którego znajduje się Twoja wibracja główna.

Zapraszam Cię do zapoznania się z Alchemią Roku 2023.
Udanej lektury!
Dora

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej