Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

ALCHEMIA NUMEROLOGICZNA DZIECI – ZROZUM LEPIEJ SWOJE DZIECKO

Kiedy zostajemy rodzicami, nie jesteśmy w gruncie rzeczy przygotowani na to, co nas czeka. Zaskakują nas zachowania i emocje - najpierw noworodka, potem niemowlaka, następnie przedszkolaka i w końcu, często zbuntowanego, nastolatka. Gdy dziecko rośnie i wkracza w wiek szkolny, pojawiają się nowe wyzwania, coraz bardziej angażujące nasz umysł i serce. Jeśli kiedyś próbowałaś dotrzeć do nastolatka, który trzaska drzwiami, to wiesz, o czym mowa…

Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Nikt też nie przygotował nas na to, że wspólna droga dziecka i jego opiekuna jest tak niesamowicie kręta, wyboista, pełna zaskakujących zwrotów i rozwidleń. Czasami idziemy nią pewnie i śmiało, czując, że wiemy co robić. Tak samo często jednak gubimy się, potykamy i popełniamy rodzicielskie błędy. Błądzić jest rzeczą ludzką, jednak jeśli stawiasz na swój rozwój i dobre relacje z dzieckiem, to na pewno nie chcesz tkwić w błędzie.

A teraz cofnij się na chwilę do swojego dzieciństwa. Przypomnij sobie taką sytuację, kiedy poczułaś, że bliska osoba podcięła Twoje skrzydła. Ile razy usłyszałaś: “i co zrobiłaś?”, “czwórka z matmy? Mam nadzieję, że następnym razem będzie piątka”, “Hubert już dawno umie wiązać sam buty!”. Sentencje, które są wypowiadane przez rodziców w ich opinii w dobrej wierze potrafią głęboko ranić. Jedne dziecko nie przejmie się powyższą uwagą, inne poczuje się nieakceptowane. Zastanawiałaś się kiedyś, o ile łatwiej byłoby wychować dziecko, gdybyś mogła czytać je jak otwartą księgę? O ile łatwiej by Ci było, gdybyś wiedziała co mówić, by je wspierać i czego unikać, by nie podburzyć jego poczucia wartości? 

Nasze automatyczne reakcje to programy, które są zapisane w umyśle. Kierując się nimi, możemy wpaść w pułapkę i zupełnie nieświadomie sprawić, że nasze dziecko poczuje się odtrącone, a nawet niekochane. A my nawet się nie zorientujemy, że wywołujemy w małym człowieku takie emocje!

Na szczęście istnieją metody, które pozwalają na przepracowanie tych niewspierających schematów i zastąpienie ich otwartością na to, co kryje w sobie prawdziwa natura Twojego dziecka.

Wspaniałym drogowskazem na rodzicielskiej drodze jest numerologia. Liczby numerologiczne składające się na portret Twojego dziecka mówią dużo o tym, co się dzieje w jego wnętrzu, jakie ma ukryte talenty, jak może reagować na różne sytuacje w życiu, w jaki sposób jest odbierane przez społeczeństwo lub rówieśników itd. Poznanie ich znaczenia może być dla Ciebie wielką pomocą!

JAK WIBRACJE WPŁYWAJĄ NA NATURĘ TWOJEGO DZIECKA?

Na charakter człowieka, jego motywacje i lekcje wpływa wiele elementów Portretu Numerologicznego. Do części istotnych wibracji, które wpływają na Twoje dziecko zaliczyć możemy przede wszystkim:

  • Droga Życia czyli liczba przeznaczenia. Pokazuje, m.in. co Twoje dziecko robi na tym świecie, kim jest, jaki jest plan jego duszy i jak je widzą inni. 
  • Drugą ważną wibracją jest Klucz Wcielenia. To on motywuje do działania, determinuje wybory, uczucia i emocje.
  • Trzecią istotną wibracją jest Dzień Urodzenia, z którego możesz dowiedzieć się wiele o talentach Twojego dziecka.
  • Są jeszcze inne ważne wibracje, jak choćby Liczby Ekspresji, które również mocno wpływają na Twoje dziecko, ale wymagają bardziej zaawansowanej numerologii i o tym będziemy mówić na kursach.

JAK OBLICZYĆ POWYŻSZE WIBRACJE?

Droga Życia, czyli liczba przeznaczenia to suma daty urodzenia, sprowadzona do wyniku jednocyfrowego (lub liczby mistrzowskiej 11,22,33,44).

Jeśli np. Twoje dziecko urodziło się 2.11.1998 r., to oblicz w ten sposób:

2+1+1+1+9+9+8=31

3+1=4

Drogą życia Twojego dziecka jest liczba 4.

JAK OBLICZYĆ KLUCZ WCIELENIA?

Klucz Wcielenia to suma dnia i miesiąca z daty urodzenia, zredukowane do jednej cyfry.

Jeśli Twoje dziecko urodziło się się 2.11, to liczysz: 

2+11=13

1+3=4 

Jego klucz wcielenia to 4.

JAK ZROZUMIEĆ SWOJE DZIECKO I POZNAĆ JEGO UKRYTE TALENTY?

Skoro już znasz wybrane liczby numerologiczne Twojego dziecka, to teraz zastanówmy się, jaką cenną wiedzę możesz z nich wynieść.

Jako Mama i Dziecko zawarliście przed narodzinami Umowę Dusz. Ty powinnaś być dla swojego Dziecka światłem na jego Drodze Życia, a ono służy także Twojemu programowi i jest wyzwalaczem Twoich lekcji (np. cierpliwości, bezwarunkowej miłości itp). Ogromnym wsparciem dla rodzica jest odkrycie celu życia i planu duszy dziecka oraz wyzwan z jakimi przyjdzie mu się mierzyć. Znając prawdziwą naturę swojego dziecka, w tym czego potrzebuje, by czuło się kochane i akceptowane, jak z nim rozmawiać, by chciało się otworzyć, co przeżywa w swoich najskrytszych zakamarkach, które chce ukryć przed rodzicami, jakie ma predyspozycje i jakie przejawia talenty, stajesz się mądrym i świadomym Przewodnikiem na jego ścieżce życia! 

Jako rodzic artystycznej trójki będziesz bardziej wyrozumiała, gdy natrafisz na malowidła na świeżo pomalowanej ścianie i bardziej świadoma, że temu dziecku trzeba zapewnić możliwość artystycznego wyrażania się. Z pewnością odkryjesz, że Twoje piątkowe dziecko potrzebuje realizować się w sporcie i kiedy mu to umożliwisz, jego skrywany talent nareszcie będzie mógł zabłysnąć, a w domu będzie o wiele spokojniejsze. Poznasz sposoby na pracę z dzieckiem jedynką nad jego poczuciem własnej wartości, by robić to zgodnie z jego naturą, a nie wbrew niej. Poznanie numerologii dziecka pomoże Ci też zrozumieć, dlaczego tak, a nie inaczej funkcjonuje w grupie rówieśniczej i jego zachowania społeczne staną się dla Ciebie jasne.

POZNAJ NUMEROLOGIĘ TWOJEGO DZIECKA I WYKORZYSTAJ JEJ INTERPRETACJĘ!

Widzisz już, jaka siła drzemie w poznaniu numerologii dziecka

Abyś mogła wykorzystać ją w praktyce i pogłębiać relację ze swoim dzieckiem, przygotowałyśmy dla Ciebie ebooki Alchemia Numerologiczna Dzieci.

Ebooki są dedykowane dla poszczególnych liczb numerologicznych. Z każdego z nich dowiesz się, jak Droga Życia, Klucz Wcielenia i Dzień Urodzenia wpływają na charakter Twojego dziecka. Odkryjesz, jakie talenty i potencjały w nim drzemią i co możesz zrobić Ty - Świadoma Opiekunka - aby je rozbudzić! 

Przeczytasz, jak komunikować się z dzieckiem, aby dotrzeć do jego prawdziwej natury i zachęcić je do otwartego mówienia o emocjach. 

Jako bonus otrzymasz skrypt do Waszych pierwszych wspólnych medytacji, które będziesz mogła wykonywać z Twoim dzieckiem. W ebookach znajdziesz też wspierające afirmacje, dopasowane do każdej liczby numerologicznej!

Już w pierwszych dniach premiery napłynęło do nas mnóstwo pięknych opinii po przeczytaniu tej publikacji. Na naszym Instagramie możesz przeczytać, jak dzięki ebookom już po tygodniu pracy znalazłyście nić porozumienia ze swoim dzieckiem, jak zmieniły się Wasze relacje, a nawet jak dzięki wiedzy w nim zawartej ukochałyście swoje własne wewnętrzne dziecko! Było dużo łez, ale też towarzyszące im poczucie ulgi. Ten ebook to nasze Dziecko i traktujemy go z ogromną miłością. Po Waszym odzewie jesteśmy pewne, że zrobi ogrom dobrego dla każdego Rodzica, który zechce się z nim zapoznać.

Zainwestuj w ebook dedykowany liczbie numerologicznej Twojego dziecka, przeczytaj go i sprawdź, jak się z tą wiedzą czujesz. Być może parę razy będziesz miała ochotę zamknąć dokument, gdy napotkasz coś szczególnie poruszającego. Być może nawet go zamkniesz i odłożysz na tydzień! Ale jesteśmy pewne, że wrócisz. Wrócisz, by pogłębić wiedzę o Twoim dziecku i jego przeznaczeniu, które jest nierozerwalnie splecione z Twoim. Wrócisz, bo ważny jest dla Ciebie rozwój duchowy i jesteś na właściwej drodze do odkrycia najważniejszych kart Twojego życia.

Niech dzieje się magia!

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej