Akademia Moonsister

Dołącz do Akademii Moonsister i wejdź na niezwykle satysfakcjonującą drogę rozwoju duchowego! 

 

Wybierz ebooki, które najbardziej rezonują z Twoją aktualną sytuacją życiową. W naszych materiałach dzielimy się specjalistyczną wiedzą z zakresu Numerologii oraz Astrologii. Podpowiadamy skuteczne metody pracy nad niewspierającymi schematami, radzenia sobie z traumami, zmiany swoich przekonań, otworzenia się na przepływ finansowy i wiele, wiele innych.  

 

Pracuj z Energią Pieniądza dzięki naszemu dodatkowi do ebooka Praca z Dziennikiem. Zmień swoje przekonania i świadomie kształtuj wszystko, co dzieje się w Twoim życiu. Otwórz się na dobrobyt. Zastanawiasz się, dlaczego nie dostajesz podwyżki? Stoisz przed ważną decyzją o otworzeniu własnej działalności? Przeczytaj ebook i wejdź na ścieżkę, którą kroczą świadomi multimilionerzy na całym świecie.  

 

Sięgnij do głęboko skrywanych zasobów Twojego umysłu i połącz się z podświadomością podczas medytacji. Przygotowałyśmy dla Ciebie nagrania z medytacjami prowadzonymi, które pomogą Ci w tym procesie, przyniosą poczucie zaopiekowania i pozwolą osiągnąć zamierzone cele duchowe. Wybierz medytacje księżycowe na nów i pełnię, medytację w intencji wybaczania, wspierającą wyciszenie i dobry sen lub inną, która z Tobą zarezonowała. 

 

Jeśli chcesz poznać swoją Drogę Życia i zrozumieć własne miejsce we wszechświecie, umów się na ekskluzywny mentoring duchowy. Kilka tygodni intensywnej pracy nad sobą w zgodzie z planem Twojej Duszy na zawsze odmieni Twoje życie! 

  

W tej kategorii znajdziesz także webinary i spotkania mastermind. Zaglądaj na nasze Social Media aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami! 

Istnieje 39 produktów.

Prezentuje 1-39 of 39 przedmiot(ów)

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password