Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Jak przygotować się do warsztatów Pódróż Duszy?

Już niebawem wspólnie zagłębimy się w świat reinkarnacji i poprzednich wcieleń. Przygotuj się do warsztatów Podróż Duszy, otwórz się na proces i odczuwaj mocniej! 

Pobierz TO DO LIST przed warsztatami

I DZIEŃ WARSZTATÓW

Podczas pierwszego dnia warsztatów oddamy się pracy z zasobami wewnętrznymi, rozbudzimy intuicję, przyjrzymy się sobie i odszukamy informacje, które są echem przeszłości.  

Jak się przygotować do I dnia warsztatów? 

Porozmawiaj z mamą lub tatą o swoim dzieciństwie. Zapytaj co zapamiętali jako śmieszne, dziwne lub nietypowe u Ciebie. Zastanów się również, co lubiłeś robić, jak się uczyłeś, jakie jest Twoje pierwsze wspomnienie z dzieciństwa lub jakie miałeś sny. Postaraj się przypomnieć sobie maksymalnie dużo szczegółów! 

II DZIEŃ WARSZTATÓW

Podczas drugiego dnia warsztatów zanurkujemy w wybrane zagadnienia numerologiczne, pogłębiając wiedzę z pierwszego dnia warsztatów. Sprawdzimy, jak Twoje poprzednie życia wpływają na obecną inkarnację i co możesz z tego dla siebie wyciągnąć.

Jak się przygotować do II dnia warsztatów?

Przygotuj minimum 10 dat urodzenia bliskich sobie osób! Zapytaj, czy nie mają nic przeciwko temu, żebyś zerknął na ich datę podczas warsztatów. 

III DZIEŃ WARSZTATÓW

Trzeci dzień warsztatów poświęcimy na pracę z wahadełkiem i regresing — to dopiero będzie nurkowanie w przeszłości! 

Jak się przygotować do III dnia warsztatów?  

Zapewnij sobie wygodne miejsce z oparciem głowy i stóp tak, abyś mógł wygodnie ułożyć się w pozycji leżącej lub półleżącej. To dzień, w którym będziemy potrzebować wyjątkowego spokoju — zadbaj o to w swojej przestrzeni. Przygotuj sobie słuchawki — mogą być pomocne, by nic Cię nie rozpraszało. Przyda nam się ciepły koc, opaska na oczy, chusteczki higieniczne, szklanka wody oraz notatnik, aby móc zaraz po sesji zapisać swoje myśli i odczucia.  

Jeśli masz zwierzęta domowe, upewnij się, że będą przebywać w osobnym pomieszczeniu.  

W dniu sesji nie spożywaj napojów energetycznych, mocnej kawy, nie pal papierosów i postaw na lekki posiłek. 

Co należy zrobić przed warsztatami?

Pobierz listę!

Wszystkie materiały będą nagrywane i będą dostępne dla Was po warsztatach. Potrzebujemy chwili, by umieścić je na platformie — to będą naprawdę duże pliki i bardzo docenimy Waszą cierpliwość.  

W imię karmy mam uprzejmą prośbę o niedzielenie się nimi z innymi i niewykorzystywanie ich na cel inny niż własny użytek, chyba że autor udzieli wyraźnej zgody.  

Mam również wielką prośbę o włączenie kamerek podczas warsztatów — to będzie zupełnie inna energia!  

Nie zapomnij zabrać zaufania, dobrego nastroju i otwartości!

Plan warsztatów

17 marca

Orientacyjne godziny: 10:30-17:15
Przerwa na lunch: 14:00

18 marca

Orientacyjne godziny: 10:00-17:00
Przerwa na lunch: 13:30

19 marca

Orientacyjne godziny: 10:00-14:00

Link do spotkania wyślemy Wam mailowo — sprawdzaj swoją skrzynkę i upewnij się, że go masz.  

Proszę, pamiętajcie, że warsztaty to przede wszystkim Wasza praca i mój czas jest dla Was! Ważne, abyście mieli wystarczająco dużo czasu na realizację wszystkiego. Temat jest mocno plastyczny, więc zajęcia mogą nam się wydłużyć lub skrócić — to zależy od Was. Nastawcie się więc na ewentualne zmiany w harmonogramie. Liczę na Waszą wyrozumiałość i pamiętajcie, że jeśli będziecie musieli opuścić grupę wcześniej, nagramy dla Was materiały, które udostępnimy po warsztatach. 

Do zobaczenia Kochani!
Dora 

Newsletter

Zapisz się

Rozwijaj się duchowo i praktykuj magię w codziennym życiu!

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 250 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej