Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

PROGNOZA NUMEROLOGICZNA NA KWIECIEŃ. NADCHODZI KONIEC!

Przed nami kwiecień, 9 miesiąc uniwersalny. I choć czuć już wiosnę w kościach, ptaki ćwierkają, nad głową niebieskie niebo, to nie dla każdego będzie ono bezchmurne...

Przed nami kwiecień, 9 miesiąc uniwersalny. I choć czuć już wiosnę w kościach, ptaki ćwierkają, nad głową niebieskie niebo, to nie dla każdego będzie ono bezchmurne...

 

9 lubi, gdy jest intensywnie, dlatego niewiele ma wspólnego z bezchmurnym niebem. Nie wiem dlaczego, ale cieszy się niechlubną opinią wśród wielu osób - kojarzą ją z jakimś przykrym końcem i dramatem. Tymczasem, 9 jest jak Feniks z popiołów - lubi kończyć coś, na zgliszczach czego mają wyrosnąć nowe owoce. 

 

Spodziewajmy się więc w tym miesiącu różnorakich zakończeń, ale nie żałujmy żadnego. Rozpadowi w kwietniu ulegnie to, co naprawdę nam nie służy, co przeżyte i bezużyteczne, po to, byśmy w kolejnym miesiącu rozpoczęli działania z czystą kartą. Trudności i przeciwności na planie finansowym, zawodowym i uczuciowym będą dla nas transformujące i budujące, o ile wyciągniemy w nich lekcję na przyszłość.  

 

Na szczęście każdy kij ma 2 końce, a że 9 sprzyja zakończeniom, weźmy się za rzeczy, które leżą odłogiem od dawna. Możliwe są też zakończenia trudnych spraw, sporów, konfliktów - czy to nie jest wystarczający powód, by polubić się z tą wibracją?

 

9 lubi życie na wysokich obrotach, dlatego nie pozostaje nam wiele czasu na myślenie o sobie. Zmienna energia dziewiątki, która lubi skrajne wahania, spowoduje napięcie wewnętrzne. Energetycznie możemy latać na wysokości lamperii, a innego dnia nie wychodzilibyśmy z łóżka. Uważajmy  na nadmierny niepokój i kryzysowe reakcje! Frustracje, stres i nerwy pomoże nam oczyścić w kwietniu kontakt z naturą. 

 

Mimo wszystko będziemy jednak skłonni do napięć w związku, zwątpienia i rozterek. Nie chowajmy urazy długo, bo 9 choć sprzyja obrażaniu, pomoże nam również zakończyć konflikty w związku. 

 

Warto odpuścić rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć. Świat się nie zawali, jeśli to zrobisz, ale rezultaty mogą być dalekie od Twoich oczekiwań. Poczekaj do kolejnego miesiąca, który będzie miał bardziej sprzyjające energie.

 

Wolnościowa energia 9 dosłownie wyrzuci nas z domu - na trawę, do lasu lub w dalszą (zagraniczną) podróż, z którą się bardzo dobrze czuje! Nadejście wymarzonego słońca na pewno będzie dodatkowa motywacją, a zamykanie nas w domach nie spotka się z naszą aprobatą.

 

Pytania do pracy z dziennikiem w kwietniu: 

co w moim życiu powoduje stres i z czego chciałabym zrezygnować?

czy praca, która wykonuję przynosi mi satysfakcję?

czy związek, w którym jestem mnie uszczęśliwia? Co chciałabym w nim zmienić?

jakie nawyki mi nie służą? 

jakie myśli o samej sobie mnie ograniczają?

jakie są moje cienie, które chce przetransformować?

 

Każda z wibracji numerologicznych (Dróg Życia) może odczuwać ten miesiąc nieco inaczej. Na czym powinnaś się skupić w tym miesiącu Ty? Sprowadź sumę cyfr swojej daty do jednocyfrowego wyniku i sprawdź: 

 

Numerologiczna 1 - ty przede wszystkim działaj! W tym miesiącu dużo się zadzieje, chwyć byka za rogi i skorzystaj z tej motywującej energii.  Możesz odczuwać wzrost sił i motywacji, zacząć dietę, sprecyzować plany na przyszłość i zrobić pierwsze kroki w kierunku ich realizacji. 

 

Numerologiczna 2 - to czas na przeczekanie. Nic nie przyspieszaj, uwierz, że Wszechświat ma dla Ciebie najlepsze tempo. Możesz odczuwać wzmożoną nerwowość, niestabilną i chwiejną energię. Duże znaczenie w tym miesiącu będą miały dla Ciebie relacje i ...kobiety (mama, siostra). Nie zaczynaj nowych przedsięwzięć i interesów. 

 

Numerologiczna 3 - w tym miesiącu będziesz bardzo aktywna, towarzyska. Brakuje Ci kontaktu z ludźmi, dlatego chętnie będziesz organizować wszelkie spotkania w realu i online.  Będziesz też bardziej aktywna w mediach społecznościowych. W kwietniu możesz mieć wreszcie czas i wenę na realizację talentu artystycznego. To bardzo dobry czas w pracy, jednak uważaj na rozproszenie i nie chwytaj wielu srok za ogon!

 

Numerologiczna 4 - ten miesiąc nie będzie należał do łatwych. Mogą przytrafić się niespodziewane opóźnienia, ograniczenia i trudności. Kwiecień sprzyja u Ciebie uziemieniu (kwarantanna?), więc podwójnie uważaj na zdrowie, tym bardziej, że będziesz odczuwać przeciążenie obowiązkami i spadek energii. W kwestiach finansowych zalecana jest ostrożność.

 

Numerologiczna 5- zmiany, zmiany, zmiany! Poczułaś wiosnę w kościach, jesteś pełna energii i w wiecznym ruchu. Dużo się dzieje, masz mnóstwo pomysłów i sił witalnych. Pewne sprawy mogą Cię w tym miesiącu bardzo zaskoczyć, niespodziewane wydarzenia zakłócą obecny porządek - uwierz, że nawet trudne zmiany poukładaną się na Twoją korzyść. Uważaj na niepotrzebne ryzyko!

 

Numerologiczna 6 - u Ciebie harmonia i bezpieczeństwo. W Twojej kuchni pachnie pysznym jedzeniem, pranie wywieszone, okna umyte. Możesz odczuwać jednak przeciążenie obowiązkami rodzinnymi i domowymi, na których będziesz się skupiała w tym miesiącu. Nie obejdzie się także bez drobnych kłopotów. Może być konieczność przeprowadzenia jakichś badań w kwestiach zdrowia. Dobry czas na przeprowadzkę lub sprzedaż/kupno działki. 

 

Numerologiczna 7- pora na zwolnienie tempa i nabranie dystansu. Kwiecień to czas podsumowań, poszukiwania nowych możliwości i zdobywanie wiedzy, robienie kursów. Możliwe są w tym czasie opóźnienia terminów. Energia kwietnia będzie dla Ciebie niestabilna - pamiętaj o relaksie i wyciszeniu. Czas dla siebie, dobra kawa i książka - zadbaj o to w tym miesiącu! W związku spokój lub... utajony kryzys- przyjrzyj się temu!

 

Numerologiczna 8 - będziesz bardzo aktywna i energiczna w tym czasie. Zaczniesz dbać o ciało i zadbasz o ruch. Jednak w tym miesiącu skupisz się przede wszystkim na pracy. Pamiętaj, że by osiągnąć sukces, powinnaś działać szybko i intensywnie, nie zapominając o zdrowym rozsądku. Szczególnie uważnie sprawdzaj wszelkie transakcje z bankami i umowy. Uważaj na zbędne ryzyko i nie narzucaj swojego zdania innym. 

 

Numerologiczna 9 - dla Ciebie najbardziej aktualny jest opis na górze postu. To Ty bowiem stoisz w świetle kwietnia. Sprzątaj to, co zalega, by utworzyć nowy ład w Twoim życiu. Powodzenia!