Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

POMYSŁY NA PREZENTY DLA ZNAKÓW ŻYWIOŁU POWIETRZA - WODNIK, BLIŹNIĘTA, WAGA

Witaj Piękna Duszo,  

Wielkimi krokami zbliżamy się do pięknego i rodzinnego świątecznego czasu. U nas przygotowania trwają już od kilku tygodni - na naszym instagramowym profilu ciągle powtarzamy, że lepiej dopiąć wszystko na ostatni guzik już wcześniej, aby w pełni móc poświęcić się rodzinie w te wyjątkowe dni. Prezenty zawsze kupujemy dużo wcześniej, aby uniknąć stresu związanego z wyczekiwaniem na kuriera czy staniem w kolejkach w galeriach handlowych. Podarunki, które znajdziesz w Moonsister to nie tylko piękne przedmioty, które zdobią ciało lub pomieszczenia. Nasze produkty to silne talizmany, które będą wspierać energetycznie Ciebie lub Twoich najbliższych. 

W poprzednim artykule mogłaś znaleźć propozycje prezentów dla znaków zodiaku reprezentujących żywioł ognia. Tym razem przygotowałyśmy listę podarunków idealnie dopasowanych do energii znaków reprezentujących żywioł powietrza - Wodnika, Bliźniąt i Wagi.  Moc, która jest ukryta w Moonsisterowych prezentach, pomoże każdej obdarowanej osobie z lekkością odkrywać siebie i zagłębić się w rozwoju duchowym. 

Każdy znak to inna osobowość, priorytety, cele i charakter. Wiemy, jak bardzo każdej Moonsisterce zależy na dobrym wyborze prezentu dla swoich najbliższych. Astrologia jest tu Twoim sprzymierzeńcem! Pamiętaj także o swojej najlepszej przyjaciółce – intuicji. Pozwól sobie podążać za jej sugestiami, a prezent i ukryta w nim moc z pewnością zarezonuje z energią Wodnika, Bliźniąt i Wagi. 

PREZENTY DLA WODNIKA

Wodnik, to znak, dla którego przestrzeń i wolność to zdecydowane priorytety. Niezwykle inteligentny, ambitny i wyzwolony, dąży do przełamania wszystkich barier i schematów. Osoby spod znaku Wodnika ciężko pracują na swój sukces i chcą budować świat na własnych zasadach. Szukają innowacji i ciągłego rozwoju, unikając wszelkich wcześniej określonych zasad. Wodniki cechuje również niezwykła samodzielność, która czasem może prowadzić do samotności. Nie lubią podporządkowywać swoich potrzeb do innych. To oni ustalają zasady, w których czują się najlepiej.

Naszyjnik z fioletowymi kamieniami- talizman na pozytywne wibracje „Good Vibes Only” - pomoże wprowadzić w życie Wodnika mnóstwo dobrej energii i pozwoli poczuć głębsze połączenie ze Wszechświatem. Energetyzowany talizman wesprze w relaksacji, pomoże zmniejszyć poczucie niepokoju oraz stworzy dobrą aurę wokół osoby, która będzie go nosić. Naszyjnik jest wykonany z ametystu – kamienia, który przypisuje się Wodnikom. Ametyst chroni przed niskimi wibracjami, negatywnymi myślami i zapewnia czystą energię, która da Wodnikom siłę do spełniania ich ambitnych planów.

Kolczyk przewlekany z księżycem z cyrkoniami „Moonlight” to talizman, który doda energii w realizacji nowych celów. Nów jako symbol nowych początków, przyniesie Wodnikom jeszcze więcej pomysłów i umocni w realizacji, karmiąc ich ambicje i motywacje. Kolczyk Moonlight pomoże w przepracowaniu negatywnych emocji i pomoże odkryć w sobie kobiecość.

Rytuał sukcesu i obfitości finansowej „Arigato” to prezent stworzony dla Wodników. Ich ambicje, ciągłe dążenie do innowacji i rozwoju to droga do osiągnięcia wielkiego sukcesu. Wodnik jest niezłomny do momentu, kiedy nie zobaczy efektów swojej pracy. Sprawia mu ona jeszcze większą satysfakcję, kiedy niesie za sobą sukces.

Bransoletka z labradorytem - talizman intuicji i ochrony Guiding Spirit, to biżuteria, która umocni intuicje Wodników. Sprawi, że dostrzegą ukryte znaczenie znaków i odnajdą drogę. Kamienie iolitu i labradorytu łączą się z czakrą trzeciego oka wskazując perspektywę, wzmacniając motywacje i niosąc pomoc w odnalezieniu swojego przeznaczenia. Wodniki upewnią się w swojej mocy i będą realizowały swoje cele podążając za intuicją. Prezent pięknie uzupełni naszyjnik Guiding Spirit, który znajdziesz w naszym sklepie.

PREZENTY DLA BLIŹNIĄT

Osoby spod znaku Bliźniąt z pewnością charakteryzuje tempo. To niezwykli intelektualiści, którym nauka przychodzi z łatwością. Bliźnięta są niezwykle towarzyskie, energiczne i angażują się w wiele aktywności. Monotonia nie jest dla nich. Ciągle szukają nowych miejsc, pasji i relacji, które nadążą za ich tempem i dostarczą nowych wrażeń. Cierpliwość nie jest najmocniejszą stroną Bliźniąt - szybko się nudzą i nie potrafią za długo usiedzieć w jednym miejscu. Ciągły ruch, zmienność i potrzeba bycia na bieżąco, często wprowadzają w ich życie chaos, w którym jednak świetnie się odnajdują.

Kolczyk ze znakiem zodiaku dla Bliźniąt został stworzony, aby wspierać dobrą komunikację i obudzić w Bliźniętach jeszcze większą ciekawość do świata. Kolczyk pomoże wyrównać energię życiową qi i ułoży emocje Bliźniąt, przyciągając do nich tylko wysokie wibracje.

Srebrny naszyjnik z zawieszkami - talizman na rozwój duchowy „Spirituality” pozwoli na otwarcie się na wskazówki od Przewodników Duchowych i odnalezienie swojej drogi. To biżuteria, która niesie ze sobą niesamowitą energię. Pozwoli realizować plan przedurodzeniowy, jednocześnie chroniąc przed negatywnymi doradcami. Naszyjnik zadba o rozwój mentalny Bliźniąt, łącząc ich z intuicja i prowadząc zgodnie z pragnieniem duszy.

Piercing z kolorowymi cyrkoniami i łańcuszkiem Lovely Godness, to nie tylko piękna biżuteria, a kolczyk pełen pozytywnej energii. To wspaniały prezent dla Moonsisterek spod znaku Bliźniąt ze względu na umieszczone w nim kamienie. Cyrkonie same w sobie są symbolem światła, w kierunku którego podąża dusza. Kolor pomarańczowy i różowy wspierają energię kobiecą, dodają pewności siebie i wzmacniają relacje. Kolczyk Lovely Godness pozwoli obdarowywanej Moonsisterce obudzić w sobie kobiecą siłę i wzniesie jej wibracje na najwyższe częstotliwości.

Zestaw Zodiac to zestaw, który pomoże w odkryciu potencjału Bliźniąt. Pozwoli na odnalezienie balansu oraz wzmocni wszystkie zalety tego znaku. To prezent, który wskaże drogę lekko zagubionym Bliźniętom, umocni ich w swoim potencjale i pomoże w realizacji wszystkich planów.

PREZENTY DLA WAGI

Wagi, to osoby, dla których niezwykle ważna jest harmonia i balans. To znak, który dąży do sprawiedliwości i nie chce nikogo skrzywdzić, a priorytetem dla niego jest drugi człowiek. Wagi bardzo dbają o swój wizerunek. Zrobią wszystko, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie, czasem kosztem tego, że nie są w pełni szczere. Osoby spod znaku Wagi cechują się spokojem i silnie rozwiniętą kreatywnością. To artystyczne dusze, które charakteryzuje niezwykłe wyczucie stylu i zmysł do sztuki.

Kolczyk wiszący z gwiazdą i cyrkoniami Supernova - pięcioramienna gwiazda nawiązuje do 4 żywiołów i ducha - symbol balansu i kompletności, które są bardzo cenne dla osób spod znaku Wagi. Kolczyk Supernova pozwoli Wagom odnaleźć wewnętrzną siłę, ugruntuje je w ich rozważaniach, zmotywuje do działania i przyniesie powodzenie.

Naszyjnik srebrny z księżycem i cyrkoniami - Talizman kobiecości „Silver Cresent II” - talizman idealny dla Moonsisterek spod znaku Wagi. To odpowiedź na ich ciągłe rozważania i szukanie balansu. To biżuteria, który obudzi wewnętrzną energię, zbuduje pewność siebie, wzmocni połączenie z intuicją i popchnie do osiągania własnych celów. Księżyc jako symbol opieki i bezpieczeństwa, pomoże Wagom w odnalezieniu poczucia spokoju i ugruntuje w ich decyzjach. Naszyjnik wzmocni pewność siebie, pomoże w odnalezieniu stabilizacji emocjonalnej oraz zmotywuje do kreowania i inicjowania celów. Jeśli obdarowywana przez Ciebie osoba woli złotą biżuterię, w naszym sklepie znajdziesz także talizman Cresent II, który jest pozłacany 14-karatowym złotem.

Bransoletka z ogniw z karabińczykiem na charmsy - talizman porozumienia i komunikacji „Communication” to biżuteria, która wesprze Wagi i ośmieli je w komunikacji. Bransoletka pomoże im otworzyć się na rozmówcę i na chwilę zapomnieć o lęku przed krytyką czy niezrozumieniem. Osoby spod znaku Wagi bardzo dbają o swój wizerunek i o to, jak postrzegają ich inni, przez co często zamykają swoje emocje. To właśnie ten dodatek pozwoli im się otworzyć na szczerą komunikację, doda pewności siebie i pomoże w zrozumieniu swoich potrzeb emocjonalnych.

Naszyjnik z opalem - talizman kreatywności i działania “Adventure” to idealny wybór dla Moonsisterek spod znaku Wagi. Naszyjnik z pięknym opalem pozwoli Wagom dostrzec wszystkie zakątki ich kreatywności, jeszcze mocniej uwrażliwi na sztukę i wyciszy wszystkie negatywne emocje. Wagi to osoby, które charakteryzuje artyzm i silna kreatywność, a dzięki energii tego naszyjnika będą mogły dostrzec jeszcze więcej.

Mamy nadzieje, że przedstawione przez nas propozycje będą dla Ciebie pomocne w trakcie wybierania idealnych prezentów dla Twoich najbliższych. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania, śmiało odezwij się do nas! [Podział zawijania tekstu]Znajdziesz nas na Instagramie @moonsister.pl i Facebooku. Możesz także napisać wiadomość e-mail na adres hello@moonsister.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie i służymy radą!

Namaste,
Dora i Sara

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej