Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

POMYSŁY NA PREZENTY DLA ZNAKÓW ŻYWIOŁU OGNIA - BARAN, LEW, STRZELEC

Witaj Piękna Duszo!

Wielkimi krokami zbliżamy się do czasu przygotowań świątecznych, a święta oznaczają obdarowywanie się prezentami. Kochamy ten czas – uważamy, że prezenty są cudownym sposobem na wymianę energii między nami – jednocześnie dajemy i przyjmujemy. Wychodzimy jednak z założenia, że do świąt należy zacząć przygotowywać się duuużo wcześniej. Unikamy dzięki temu biegania na ostatnią minutę w tłumie ludzi w galeriach handlowych, nie czekamy nerwowo na wolną przestrzeń w paczkomacie, aby nasza paczka mogła dotrzeć, no i co najważniejsze – możemy skupić się na celebracji tego czasu z bliskimi, zamiast nerwowo zerkać na zegarek. Uważamy, że to bardzo ważne – dzięki temu nie wnosimy stresu w ten piękny czas, możemy swobodnie pozwolić sobie na dzień w piżamie z naszymi dziećmi (zamiast biec po prezent dla koleżanki i stać godzinami w kolejkach), obejrzeć długi film i cieszyć się sobą.

Wiele z Moonsisterek prosi nas o pomoc w kwestii doboru prezentów. Bardzo cieszy nas to, że chcecie obdarowywać bliskich talizmanami i amuletami, które wesprą i ochronią ich energetykę. Taki prezent to coś więcej niż tylko piękna ozdoba – obdarowując kogoś energetyzowanym talizmanem, dokonujesz sporej wymiany energetycznej, co z pewnością zaprocentuje na poziomie wibracji zarówno Twoich, jak i osoby obdarowywanej.

Zastanawiałyśmy się, w jaki sposób podzielić cykl artykułów o prezentach i zdecydowałyśmy, że najlepszym rozwiązaniem dla Was będzie, kiedy podzielimy je na poszczególne żywioły znaków zodiaków. Wiemy, że część z Was chce dopasować prezenty do numerologii bliskich. Na naszej stronie w zakładce „Dobór produktów” znajdziecie produkty dopasowane do poszczególnych liczb numerologicznych. Jeśli jednak nadal potrzebujecie pomocy w tym temacie – napiszcie do nas na Instagramie lub Facebooku. Postaramy się pomóc! A tutaj, w cyklu czterech artykułów opowiemy, jakie prezenty z naszego asortymentu wybrać dla poszczególnych znaków zodiaku. Dziś zajmiemy się znakami żywiołu ognia, czyli Baranem, Lwem i Strzelcem.

PREZENTY DLA BARANA

Baran to znak zodiaku, który jest urodzonym przywódcą. Odważnie idzie przez świat, często nie oglądając się na niesprzyjające okoliczności, ani na to, co o jego działaniach myślą inni. Baran uwielbia wyzwania, a także uwielbia… wygrywać! To właśnie Baranowi przypisywany jest pierwszy dom astrologiczny, dlatego Barany są świadome siebie i mogą bywać egoistyczne, choć nie jest to regułą. Jako ognisty znak, Baran jest zmotywowany, aktywny i pionierski. Barany bywają także „w gorącej wodzie kąpane” – zdarza się, że są niecierpliwe i lubią stawiać na swoim. Ze względu na temperament tego znaku zodiaku, wybór prezentu może wydawać się trudny. Polecamy więc upominki, które pomogą Baranowi rozwijać jego najmocniejsze cechy.

Naszyjnik ze znakiem zodiaku Barana pomoże Baranowi wyciągnąć światło z archetypu jego znaku zodiaku. Wesprze wyrównywanie energii życiowej qi, przyjmowanie wysokich wibracji i wzmacnianie najlepszych potencjałów znaku, takich jak: ambicja, entuzjazm, hojność, szczerość, niezależność, przedsiębiorczość i zdolności liderskie. Talizman ze znakiem zodiaku Barana sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jeśli obdarowywany przez Ciebie Baran nie nosi naszyjników, w sklepie Moonsister znajdziesz także kolczyk dedykowany temu znakowi zodiaku.

Łańcuszek z kamieniami naturalnymi – talizman energii kobiecej Femininity to idealne wsparcie energii kobiecej dla Barana, którym przewodzi energia męska. Baran oznacza działanie, spontaniczność, przedsiębiorczość – są to cechy przypisywane właśnie energii męskiej. Kobiety Barany z pewnością docenią wsparcie talizmanu Femininity, który pozwoli im otworzyć się na energię przyjmowania i doda pewności siebie w działaniu. Koraliki w talizmanie zostały wykonane z amazonitu, kamienia słonecznego i ametystu, które rozbudzą radość życia oraz pomogą w kreatywnym rozwoju. Jeśli obdarowywana przez Ciebie kobieta Baran nie przepada za naszyjnikami, w naszym sklepie znajdziesz także bransoletkę Femininity, która jest wykonana z tych samych kamieni naturalnych i w podobny sposób wesprze wymienione wcześniej intencje.

Łańcuszek srebrny męski z czaszką – talizman mądrości Spirit to świetny talizman, którym możesz obdarować mężczyznę Barana (choć nie tylko – nasze Moonsisterki również go uwielbiają!). W buddyzmie czaszka jest symbolem idealnej pustki, w której możemy odnaleźć nieograniczone możliwości. Dla często porywczego Barana, wyciszenie się może być problemem. Ten talizman pomoże mu w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i otworzeniu się na mistyczne doznania. W sklepie Moonsister znajdziesz także wersję złotą tego talizmanu.

Jeśli chcesz obdarować Barana rytuałem, który pomoże mu w jego rozwoju duchowym, polecamy rytuał uspakajający Mantra. Rytuał ten pomoże Baranowi wyciszyć się i oczyścić umysł i ciało. Jeśli chcesz uzupełnić go o medytację (i tym samym zachęcić niecierpliwego Barana do zatrzymania się na chwilę), dołącz do prezentu medytację prowadzoną Zatrzymaj się. Choć Baran może niechętnie do niej podejść, podziękuje Ci później.

PREZENTY DLA LWA

Osoby spod znaku zodiaku Lwa są kreatywnymi indywidualistami. Wierzą we własne siły, nie wstydzą się swoich słów i działań, a lęki przed tym, co przyniesie kolejny dzień, dotyczą ich bardzo rzadko. Lew jest bardzo towarzyski – tam, gdzie odbywa się zabawa, tam znajdziesz też Lwa. Cieszy się życiem, napawa nim i jest podziwiany przez większość towarzystwa. Lwy bez żadnych oporów sięgają po swoje i cechują się wysokim poczuciem własnej wartości. Niestety, przez swoją wyjątkowość Lew jest często narażony na ataki wampirów energetycznych, które chcą wygrzewać się w jego słońcu.

Aby ochronić Lwa przed atakami wampirów energetycznych, podaruj mu naszyjnik z onyksem – talizman ochrony Protection. Będzie on jak tarcza odbijał wszystkie wpływy niskich wibracji i chronił Lwa przed pochłanianiem negatywnej energii. Naszyjnik Protection sprawdzi się idealnie zarówno dla kobiety Lwa jak i dla mężczyzny Lwa.

Lew jest symbolem serca. Kiedy kocha – zawsze gwałtownie i ogniście. Jest urodzonym aktorem i uwielbia grać pierwsze skrzypce. 5 dom, za który odpowiada znak Lwa, to dom radości życia, romansów i pasji. Aby wesprzeć potencjały Lwa wybierz naszyjnik z sercem – talizman miłości Passion, który stymuluje czakrę serca.

Jeśli chcesz wesprzeć liderskie i przedsiębiorcze zdolności Lwa – wybierz srebrny naszyjnik z ozdobnym zapięciem – talizman na sukces Success Story, który jest silnym talizmanem manifestującym upragnione cele. Dzięki niemu Lew będzie bardziej skupiony na dostrzeganiu znaków, które wysyła mu Wszechświat. Przez to może stać się jeszcze lepszym liderem oraz z jeszcze większą łatwością dążyć do celu.

Rytuał miłosny Twin Flame to idealny wybór dla wszystkich zodiakalnych Lwów. Pomoże Lwu wyrównać energię damsko-męską w istniejącym związku lub wesprze szukanie nowej miłości lub romansu.

PREZENTY DLA STRZELCA

Strzelec to urodzony przewodnik, który często interesuje się rozwojem duchowym i chce zainteresować nim innych. Jest bezinteresowny, a godność stoi na początku jego życiowych wartości. Wie czego chce i dąży do tego, niespecjalnie przejmując się przeciwnościami. Wie dużo, chętnie się dokształca, lecz przez to czasem potrafi stać się zarozumiały i aż nadto idealistyczny. Czerpie z życia garściami i nie bawi się w niedopowiedzenia – jest szczery i otwarty.

Aby wesprzeć Strzelca w jego dociekliwym rozwoju duchowym, wybierz srebrny naszyjnik z zawieszkami – talizman na rozwój duchowy Spirituality. Pomoże on Strzelcowi w pełni zrealizować jego plan przedurodzeniowy oraz wyraźniej komunikować się z jego przewodnikami duchowymi. Spirituality to potężny talizman, który wesprze Strzelca we wspinaniu się coraz wyżej na jego ścieżce rozwoju duchowego. Talizman świetnie sprawdzi się dla kobiet Strzelców, ale także dla mężczyzn – dzięki jego długości (74,5 cm + 9 cm), można opleść go dookoła nadgarstka jako bransoletkę, lub klasycznie nosić w formie naszyjnika.

Kolczyk ze znakiem zodiaku dla Strzelca sprawdzi się idealnie, kiedy nie jesteśmy pewni, co obdarowywany przez nas Strzelec lubi. Kolczyk jest prezentem uniwersalnym – wzmocni najlepsze potencjały znaku i pomoże w przyjmowaniu wysokich wibracji. Dostępny w wersji srebrnej i złotej.

Jeśli chcesz obdarować Strzelca magicznym rytuałem, wybierz rytuał szczęścia Good Vibes Only. Pomoże on Strzelcowi podnieść jego wibracje, a wysokie energie sprawią, że Strzelec będzie szczęśliwy, wdzięczny i będzie żył w zgodzie ze Światem.

Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie dla Ciebie przydatnym poradnikiem w czasie wybierania prezentów dla swoich bliskich. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć – jeśli masz pytania, napisz na Instagramie, Facebooku lub wyślij wiadomość na hello@moonsister.pl. Chętnie doradzimy.

Już wkrótce kolejne artykuły z propozycjami prezentów dla reszty znaków zodiaku.

Namaste,
Dora i Sara

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej