Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

Pluton w Wodniku – tranzyt, który przyniesie wielkie zmiany

Witaj Piękna Duszo!

Przed nami nowy rozdział w Kosmicznej historii – Pluton wchodzi do znaku Wodnika i pozostanie w nim do 2044 roku, czyli aż 20 lat!
Ostatnio Pluton był w znaku Wodnika w latach 1779- 1798 – był to w dużej mierze czas rewolucji przemysłowej.
Pluton jest symbolem transformacji, odrodzenia i głębokich zmian. Przez najbliższe dwie dekady będzie przechodził przez innowacyjny i rewolucyjny znak Wodnika, który przynosi ze sobą obietnice przełomów, nowych horyzontów i wielkich przemian.

Czy świat dalej będzie taki sam po tym tranzycie?
Jak Pluton w Wodniku wpłynie na nas globalnie?
Jakie transformacje i rewolucje przyniesie?
Czy zmiany, które będą miały miejsce będą wymagały radykalnych działań?
Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej ery cyfrowej?

O tym wszystkim przeczytasz w poniższym artykule, a jeśli wolisz wersję audio – zapraszam Cię na nasz kanał na YouTube, na którym szczegółowo omawiam ten wyjątkowy tranzyt.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki wpływ na Twój osobisty horoskop będzie miał Pluton w Wodniku, zapraszam Cię do zapoznania się ze swoim Horoskopem dla znaków ascendentalnych na 2024 rok. Znajdziesz go w zakładce E-BOOKI w naszym sklepie.

Pluton w Wodniku

Wodnik jest znakiem powietrznym, dlatego wszelkie wydarzenia i zmiany w okresie, kiedy Pluton będzie znajdował się w tym znaku, będą postępowały bardzo szybko. Nasza przyszłość będzie się zmieniała bardzo raptownie. Nadchodzi nowy, przełomowy okres dla całego naszego społeczeństwa.
Wodnik wzmacnia chęć kontroli nad światową populacją, ale jednocześnie zwiększa chęć wolności wśród ludzi, co może prowadzić do buntu wśród społeczeństwa.

Pluton zwykle przeprowadza transformacje poprzez kryzysy, kompletnie wywracając do góry nogami wszystko, czego dotyka. My jako ludzie nie jesteśmy istotami, które z łatwością przystosowują się do gwałtownych zmian, dlatego możemy spodziewać się wielu zaskakujących nas sytuacji przez najbliższe dwie dekady.

Mówi się, że Pluton niesie energię Feniksa powstającego z popiołów. Najpierw burzy to, co stare, aby potem na zgliszczach zbudować coś nowego i lepszego. Warto o tym pamiętać zwłaszcza, kiedy w naszym życiu pojawią się wyzwaniowe sytuacje, które będą nas przygnębiać.
Pluton stawia je na naszej drodze po to, abyśmy mogli stworzyć sobie nową, lepszą rzeczywistość. W momencie, kiedy zadziewają się problemy, często ciężko jest uwierzyć w to, że będą one dla nas zbawienne w skutkach. Jednak zachęcam do zaszczepienia w sobie takiego myślenia, ponieważ właśnie w taki sposób działa Pluton. Wiele rzeczy będziemy musieli pożegnać, aby powitać nowe.

Pluton jest także nazywany planetą mocy. Oznacza to, że jeśli znajduje się w jakimś miejscu naszego Horoskopu – intensyfikuje ten obszar naszego życia.

Jednym z ważnych pytań, które pojawią się na przestrzeni nadchodzących dwudziestu lat, będzie pytanie: CO TO ZNACZY BYĆ CZŁOWIEKIEM?
Choć teraz wydaje nam się ono abstrakcyjne, rozwój nowoczesnych technologii sprawi, że za kilka lat nie będzie się już ono wydawało tak nierealne.

To pytanie będzie istotnie wiązało się np. z zastępowaniem niektórych części ludzkiego ciała technologią, wszczepianiem czipów pozwalających na efektywniejszą pracę i naukę czy możliwości modyfikowania cech dzieci przed ich urodzeniem.
Kiedy to piszę są to teoretycznie odległe scenariusze, jednak biorąc pod uwagę prędkość rozwoju elektroniki i technologii – myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że zrealizują się one w ciągu dwudziestoletniego tranzytu Plutona w Wodniku.

W najbliższych latach drastycznie zmieni się także sposób, w jaki będziemy się przemieszczać i podróżować. Znane nam teraz środki transportu będą powoli zanikały, a w ich miejsce pojawią się np. latające samochody.

Jak już wspomniałam, Wodnik to energia wolności i młodości. Rozwijać się będą możliwości w zakresie zatrzymywania upływu czasu – medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, wszelkiego rodzaju zabiegi, suplementy etc.
Już obecnie często ciężko jest określić wiek osoby, którą spotykamy na ulicy, a za kilka lat będzie to już praktycznie niemożliwe.

Dodatkowo Pluton ustawia się obecnie w opozycji do znaku Lwa, symbolicznie przynależnego do 5. Domu, który mówi między innymi o dzieciach i macierzyństwie. Już obecnie możemy zaobserwować zmniejszoną liczbę narodzin dzieci na świecie, a Pluton w Wodniku wskazuje na to, że liczba rodzonych dzieci jeszcze bardziej się zmniejszy.

Pluton w Wodniku przyniesie wiele zmian związanych z prawem i wolnością człowieka. Wspomniane już zbuntowanie się społeczeństwa może doprowadzić do transformacji ustrojów politycznych, systemów podatkowych, systemów ochrony zdrowia, systemów finansowych, ekonomicznych czy sądowniczych. Wodnik nie lubi być ograniczany, a gwałtowna energia Plutona będzie potęgowała odczucie ograniczenia w nas wszystkich.

Podczas przebywania Plutona w Wodniku zmieni się nasze postrzeganie świata. Już wiele osób zwróciło się ku duchowości i zaczęło zauważać wpływ energii na całe nasze życie, ale ta tendencja dopiero rozwinie skrzydła w najbliższych latach.
Dostrzeżemy, że rzeczywistość, w której żyjemy jest znacznie bardziej zaskakująca, niż mogłoby nam się wydawać. Odkryjemy, że nasz Wszechświat jest o wiele bardziej złożony, niż moglibyśmy przypuszczać.
Fizyka kwantowa da nam w tych kwestiach bardzo wiele odpowiedzi, tym bardziej, że będziemy odkrywać jej zupełnie nowe prawa, które do tej pory nie były nam znane lub były nazywane „magią”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat astrologii i numerologii, zajrzyj na nasz kanał na YouTube, na którym co tydzień publikujemy nowe materiały.

Namaste!
Sara