Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

ODKRYJ MOC PRACY Z DZIENNIKIEM I POZNAJ SIEBIE LEPIEJ!

Witaj Piękna Duszo!

To nie przypadek, że zainteresowałaś się Pracą z Dziennikiem - Twoja intuicja doprowadziła Cię w to miejsce. Oznacza to, że chcesz rozwijać się duchowo oraz świadomie i odważnie kreować swoją rzeczywistość. 

Dziennik jest potężnym narzędziem. Z jego pomocą możesz pracować nad rozmaitymi sferami swojego życia.   

Doskonale poznałyśmy siłę płynącą z tego wyjątkowego narzędzia, ponieważ korzystamy z dziennika od wielu lat. To narzędzie jest w zasięgu każdej z nas. Ty też, Kochana, możesz założyć swój magiczny zeszyt i wejść na drogę do samoświadomości, przełamywania barier, żegnania lęków i niewspierających przekonań. 

Twój dziennik jest narzędziem, do którego dostęp masz tylko Ty – pisz w nim wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, wyrzucaj z głowy wszystkie śmieci, które zaburzają Twój wewnętrzny spokój. Nie czuj się winna za to, co w nim notujesz - pamiętaj, że papier przyjmie wszystko. Twój magiczny zeszyt ma Ci posłużyć jako pomoc w drodze do samoświadomości, przepracowywania swoich niewspierających schematów i przestawienia Twojego mindsetu na obfitość, dostatek, szczęście, radość i miłość. 

Jeśli nie wiesz jak zacząć - rozpocznij od przeczytania tego artykułu, a następnie skieruj swoją uwagę na nasz ebook Praca z Dziennikiem. Możesz go kupić osobno, w zestawie z dodatkiem Energia Pieniądza lub w trójpaku z Medytacją.

Artykuł, który przeczytasz jest tylko kroplą w morzu wiedzy, którą przekazałyśmy w ebookach. Pozwoli Ci sprawdzić, czy Praca z Dziennikiem z Tobą rezonuje i czy jest czymś, w czym się odnajdziesz. Jednak praktyczną wiedzę i ćwiczenia, które możesz wykonywać, znajdziesz w naszych publikacjach.

DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ PRACĘ Z DZIENNIKIEM? 

PRAKTYKOWANIE WDZIĘCZNOŚCI 

Czy wiesz, że codzienne praktykowanie wdzięczności podnosi Twoje wibracje i pozwala docenić wszystko, co masz? 

Każda osoba, czy rzecz, która nas otacza – jest nośnikiem energii. Ty też! 

Wdzięczność posiada ogromne potencjały energetyczne - praktykując ją codziennie, zaczniesz zauważać znacznie więcej małych i większych cudów, które dzieją się w Twoim otoczeniu. Bo dzieją się! Tylko często w pędzie codzienności zapominamy o nich i nie zauważamy ich mocy.  

Dziennik jest świetnym narzędziem do nauki praktykowania wdzięczności. Zacznij codziennie zapisywać 3 rzeczy, za które dziś jesteś wdzięczna - pyszna kawa, słoneczny dzień, uśmiech Twojej pociechy – cokolwiek, co tylko przyjdzie Ci do głowy.  

Zobaczysz, że z czasem będziesz zauważać dużo więcej małych i dużych powodów do tego, aby być wdzięczną za to, gdzie jesteś i kim jesteś.  

AFIRMOWANIE ŻYCIA

Słowa niosą ze sobą silną energię. Często już w dzieciństwie w naszej głowie zakorzenione zostają niewspierające schematy i przekonania, które niesiemy ze sobą. Być może nie zwracamy na nie uwagi na poziomie świadomym, jednak nasza podświadomość o nich pamięta, a wewnętrzny krytyk podpowiada je naszemu umysłowi w każdej chwili zwątpienia.  

Takie nisko wibracyjne zdania warto zastąpić własnymi afirmacjami, które wyzwolą najwyższą, piękną energię i otworzą Twoją drogę do sukcesu.  

Z dziennikiem przepracujesz błędne kody energetyczne sabotujące osiąganie upragnionych celów duchowych.  

Po odpuszczeniu i pożegnaniu tego, co Cię nie wspiera, stworzysz własne afirmacje, które podpowie Ci Twoje serce. 

 

Jak mogą brzmieć przykładowe własne afirmacje? 

  • Jestem silna i mogę osiągnąć wszystko, czego chcę.
  • Zasługuję na miłość, dobrobyt i piękno.
  • Jestem gotowa zmienić swój mindset. Żegnam blokujące mnie przekonania a witam nowy sposób myślenia.
  • Przyciągam dobro i wysoką energię. Świadomie rezygnuję z tego, co ciągnie mnie w dół.
  • Witam nowy dzień z wiarą we własne siły. Ten dzień będzie cudowny! 

 

Jeśli posłuchasz intuicji i dasz jej dość do głosu, stworzysz własne, wysokoenergetyczne afirmacje. Zapisuj je w dzienniku i wracaj do nich wtedy, gdy tego potrzebujesz. 

WYRZUCANIE ŚMIECI Z GŁOWY

Czasami przykre doświadczenia, takie jak kłótnie z innymi ludźmi, sprzeczki czy nieporozumienia, zatruwają nasz umysł. Gdy zatracasz się w negatywnych emocjach, Twoje wibracje pikują w dół.  

Żal, smutek, poczucie krzywdy czy winy, wprowadzają chaos do Twojego umysłu i zmniejszają poczucie własnej wartości. 

Z pomocą przychodzi tu dziennik, który jest zawsze gotowy wesprzeć Cię w oczyszczaniu umysłu ze śmieci, które powstają w głowie w wyniku negatywnych wydarzeń. 

Otwórz swój zeszyt i wyraź co czujesz, dokładnie tak jak to czujesz, bez cenzury. To tylko Twój dziennik, więc bądź ze sobą całkowicie szczera. Poczujesz ulgę natychmiast, gdy wypuścisz z siebie negatywne emocje. Papier przyjmie je wszystkie. 

Odczekaj jakiś czas, zajmij się czymś innym. Następnie weź dziennik w dłonie, przeczytaj to, co wcześniej napisałaś. Przyjrzyj się temu z boku, tak, jakbyś widziała sytuację oczami najlepszej przyjaciółki. Bądź otwarta i wyrozumiała. Z uważnością znajdź przyczyny, które sprawiły, że zaistniała sytuacja zatruła Ci głowę.  

Pomyśl, co mogłabyś zmienić w swoim nastawieniu, by następnym razem zareagować inaczej i nie dopuścić do nagromadzenia śmieci w Twoim umyśle. Zapisz skrupulatnie swoje przemyślenia by móc się na nich wesprzeć w przyszłości. 

PRACA NAD EMOCJAMI 

Gdy emocje biorą górę, często nie mamy przestrzeni na analizowanie, skąd się one właściwie wzięły.  

Pracując z dziennikiem możesz wykonać proste, ale niezwykle bogate w korzyści ćwiczenie, które pomoże Ci dotrzeć do źródła Twoich uczuć i emocji. 

Załóżmy, że odczuwasz złość. Na los, na drugiego człowieka, na siebie. 

Jednak czy zastanawiałaś się kiedyś, skąd ta złość się bierze? 

Przyjrzyj się jej a uda Ci się rozszyfrować, jakie sytuacje wpływają na Ciebie negatywnie i wywołują to uczucie. 

Spisz swoje spostrzeżenia w dzienniku zadając sobie pytanie DLACZEGO? 

Napisz:  Jestem wściekła!  
Po czym spytaj siebie: DLACZEGO? 
Ponieważ ktoś wytrącił mnie z równowagi. 
DLACZEGO?
Ponieważ przebywam dziś w sferze niskiej energii.
DLACZEGO?
Ponieważ słabo dziś spałam i mało jadłam, jestem zmęczona i łatwo wychodzę z siebie. 

W ten sposób możesz odkryć, że Twoje emocje mają swoje podłoże dużo głębiej, niż to się pozornie wydaje. Przyczyna niskich wibracji i negatywnych uczuć może leżeć w sferze fizycznej (zmęczenie, głód, chroniczny stres) albo w duchowej (skrywany żal, niskie poczucie własnej wartości, przeciążenie emocjonalne, brak wsparcia bliskich, niezaspokojone potrzeby). 

Lepsze poznanie podwalin naszych emocji i prawdziwych przyczyn ich powstawania pomoże Ci przełamać schematy, w których żyjesz od lat.  

Odpuścisz to, co Cię przygniata - a powitasz to, co Cię uskrzydla, ponieważ weźmiesz odpowiedzialność za swoje wnętrze.  

Gdy następnym razem złość zapuka do Twojego serca, powitasz ją ze zrozumieniem i poszukasz jej przyczyny. Większa samoświadomość pozwoli Ci osiągnąć spokój, który zagości w Twoim sercu na stałe i zmieni na lepsze Twoją codzienność.

WSPARCIE DLA INTUICJI 

Praca w dziennikiem jest potężnym narzędziem do wspierania głosu intuicji. Dzięki Twojemu zeszytowi wyraźniej usłyszysz je podszepty.  

Podobnie, jak ćwiczysz mięśnie, możesz wytrenować swój umysł, aby łatwiej się z nim łączyć i dopuszczać Twą wewnętrzną przyjaciółkę do głosu. 

Spróbuj pisania intuicyjnego i zobacz, jaka magia się wydarzy! Otwórz dziennik i po prostu zacznij pisać. Nie przejmuj się treścią ani formą, pozwól by płynął strumień świadomości. Możesz pisać przez kilka minut lub dłużej, aż do momentu aż poczujesz wyraźną ulgę. Być może zaskoczysz sama siebie tym, co wypłynęło z Twej głowy - przez piszącą dłoń - na papier. 

Ty poczujesz się wyraźnie oczyszczona, a w czystym wnętrzu świetnie urządzi się właśnie ona - intuicja. 

MANIFESTACJA MARZEŃ 

Magia dziennika manifestuje się także w sprawczości słów, która powstaje, gdy przenosimy je na papier. 

Marzenia pozostaną jedynie marzeniami, dopóki nie przekujesz ich w plan. Plan możesz stopniowo realizować, z każdym krokiem przybliżając się do osiągnięcia upragnionego celu.  

Sprawdź moc pracy z dziennikiem wyznaczając sobie cel. Na początek może to być mała rzecz ale nie bój się sięgać wysoko i zapisywać te największe i najwspanialsze z Twoich pragnień. 

Chcesz schudnąć 3 kilogramy, zmienić nawyki żywieniowe, ograniczyć używanie smartfona? 

Pragniesz zbudować dom, zmienić miejsce zamieszkania, poprawić komunikację z rodziną?  

Niezależnie od skali Twoich pragnień, potraktuj sprawę poważnie i zadaniowo. Rozpisz kolejne kroki najdokładniej jak zdołasz. Koniecznie zrób to z intencją sukcesu i satysfakcji. 

Bez Twojego udziału nic się nie wydarzy. Jednak to właśnie Ty możesz zamienić marzenia w cele i plany, a potem przekuć je w rzeczywistość i cieszyć się owocami tej pracy. 

SPRÓBUJ PRACY Z DZIENNIKIEM I PIELĘGNUJ SWÓJ ROZWÓJ

Nie zamierzamy Cię zwodzić. Dziennik nie wykona pracy za Ciebie. Jest jednak potężnym i skutecznym narzędziem, które wesprze Cię w rozwoju duchowym. Twój magiczny zeszyt sprawi, że staniesz się bardziej świadoma i bliższa samej sobie, co wpłynie na wszystkie sfery Twojego życia.  

Wprowadź pracę z dziennikiem do swojej codzienność i stopniowo stawaj się coraz lepszą wersją siebie.  

Zacznij, gdy będziesz gotowa, lecz nie odkładaj pracy z dziennikiem zbyt długo.  

Gdy już rozpoczniesz tę przygodę, czerp z niej garściami by pielęgnować swój wzrost duchowy. 

Przeczytaj nasze ebook Praca z Dziennikiem. Możesz go także kupić w zestawie z dodatkiem – Energia Pieniądza lub w trójpaku z Medytacją.

Powodzenia! 
Niech dzieje się magia! 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej