Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

NARZĘDZIA MAGICZNE – KARTY, WAHADŁA, RUNY

Witaj Piękna Duszo! 

Spływa do nas w ostatnim czasie mnóstwo pytań odnośnie narzędzi magicznych dostępnych w naszym sklepie - czyli kart, wahadełek i run. Dziś przybliżymy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Korzystamy z narzędzi magicznych na co dzień – aby lepiej zrozumieć to, co aktualnie dzieje się w naszym życiu oraz uzyskać wskazówki na temat tego, co czeka nas w przyszłości lub czym się powinnyśmy kierować w obecnej chwili. Gorąco polecamy Ci pracę z narzędziami magicznymi, aby rozwijać się duchowo i sięgnąć po to, co niewidoczne dla ludzkich oczu. 

Moonsister – blog: Narzędzia magiczne – karty, wahadła, runy Witaj Piękna Duszo! Spływa do nas w ostatnim czasie mnóstwo pytań odnośnie narzędzi magicznych dostępnych w naszym sklepie - czyli kart, wahadełek i run. Dziś przybliżymy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Korzystamy z narzędzi magicznych na co dzień – aby lepiej zrozumieć to, co aktualnie dzieje się w naszym życiu oraz uzyskać wskazówki na temat tego, co czeka nas w przyszłości lub czym się powinnyśmy kierować w obecnej chwili. Gorąco polecamy Ci pracę z narzędziami magicznymi, aby rozwijać się duchowo i sięgnąć po to, co niewidoczne dla ludzkich oczu.

CZYM SĄ NARZĘDZIA MAGICZNE?

Narzędzia magiczne to przedmioty, które pomogą każdej Moonsisterce połączyć się ze swoim Wyższym JA. Dzięki narzędziom magicznym możesz także poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, otrzymać jaśniejsze wskazówki od swojej intuicji, potwierdzić Twoje przypuszczenia i zapytać swoich Duchowych Przewodników o poradę. W naszym sklepie dostępne są cztery rodzaje narzędzi magicznych – karty (tarot oraz karty wyroczni), runy oraz wahadełka. Przy korzystaniu z narzędzi dywinacji, możesz także wesprzeć się dziennikiem, by przepracować niewspierające schematy. O pracy z dziennikiem pisałyśmy już w osobnym artykule, dlatego dziś skupimy się na pozostałych narzędziach.

KARTY TAROTA I KARTY WYROCZNI

Twoi Duchowi Przewodnicy są zawsze obok Ciebie, nawet kiedy nie zdajesz sobie sprawy z ich obecności. Często poprzez różne znaki, wskazówki i podszepty – dają Ci znać, że podejmujesz dobrą lub złą decyzję. To jest właśnie intuicja! Czasem wskazują drogę, czasem postawią Cię przed wyzwaniem, które ma Cię na coś przygotować. Zdarzają się jednak w naszym życiu momenty, w których możemy nie słyszeć podpowiedzi lub nie czuć obecności naszych duchowych przewodników. Dzieje się tak np. kiedy nasze wibracje mocno spadają pod wpływem nieprzyjemnych wydarzeń w naszym życiu, trudnych decyzji czy po prostu gorszego samopoczucia. Są jednak sposoby na to, aby połączyć się z nimi nawet w gorszych momentach. Karty mogą być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Wyrocznia Kryształowych Energii dostępna w naszym sklepie to wyjątkowa talia autorstwa Colette Baron-Reid, która jest ekspertką w dziedzinie duchowości, intuicji, wyroczni i medium oraz autorką bestsellerów przetłumaczonych na aż 27 języków. Karty te zawierają ogromne przesłanie uzdrawiających kryształów, które pomogą Ci dotrzeć do wyższej świadomości. W zestawie znajduje się 58 kart oraz przewodnik w języku angielskim, który pozwoli Ci nauczyć się odczytywania przesłań płynących z każdej kryształowej karty. Łączenie się z kryształami w tej talii jest jednocześnie komunikowaniem się z istotami światła, wysokich wibracji i energii. Dzięki nim połączysz się ze swoimi przewodnikami duchowymi, którzy zaoferują Ci wspierające mądrości, opinie i specjalne dary. Idealna talia dla osób czujących energię kamieni!

W moonsister.pl nie mogło zabraknąć klasycznych kart tarota. Dostępna w naszym sklepie talia tarota Waite Rider autorstwa Arthura Edwarda Waite’a zawiera 78 kart (22 karty Wielkich Arkanów i 56 kart Małych Arkanów) oraz broszurę wyjaśniającą, jak interpretować karty. Arthur E. Wait był znanym pisarzem specjalizującym się w tematach okultyzmu oraz członkiem Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku, czyli okultystyczno-ezoterycznego stowarzyszenia skupiającego ekspertów z zakresu magii, alchemii, astrologii i wszelkich dziedzin ezoteryki. To właśnie to stowarzyszenie opracowało swoistą wersję tarota, która jest dostępna w przestrzeni Moonsister. Sięgnij po klasyczne karty tarota, kiedy chcesz dowiedzieć się, co przyniesie przyszłość, ale także wtedy, kiedy chcesz lepiej zrozumieć przeszłość i teraźniejszość.

WAHADEŁKA

Wahadełko to zazwyczaj kryształ, metal lub drewno zawieszone na końcu linki, nitki lub łańcuszka.

Wahadełka były używane przez stulecia do różnych celów. Korzystali z nich lekarze, którzy z ich pomocą szukali występujących w ciele infekcji, górnicy, którzy dzięki nim odnajdywali złoża cennych minerałów, a nasze babcie potrafiły za pomocą zawieszonej na nitce obrączki określić płeć nienarodzonego jeszcze dziecka!

Wahadełka są narzędziem, z którego dziś korzystają radiasteci (osoby badające fale elektryczne i magnetyczne w przyrodzie) oraz osoby, które chcą połączyć się ze swoim wyższym JA – czyli większość osób, która rozwija się duchowo.

Wahadełko może pomóc Ci podjąć ważne decyzje, znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, lepiej zrozumieć swoją intuicję i komunikować się pomiędzy świadomością, a podświadomością.

W naszym sklepie znajdziesz wahadełko podstawowe które zalecamy jako pierwsze wahadło do ćwiczeń na początkowym etapie pracy. Jest ono spolaryzowane dodatnio, dlatego nie ma negatywnego wpływu na osobę korzystającą z niego i nie wymaga od niej specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Wahadło podstawowe możesz oczyścić białą szałwią przed użyciem go.

Wahadełko Izys należy do wahadeł egipskich. Swoją formą symbolizuje Krzyż Życia i jest wzmocnione baterią złożoną z czterech ogniw. Wahadło Izys oczyszcza się samoczynnie, co znacznie ułatwia pracę z jego użyciem.

Wahadełko z kamienia naturalnego, np. Wahadełko z kwarcu tygrysiego to wahadło wykonane z kamienia, który przynosi odwagę w realizacji planów i wzmacnia pewność siebie. Moc tygrysiego oka sprzyja rozsądkowi i wspiera w podejmowaniu mądrych decyzji. Zalecamy, aby przed użyciem oczyścić wahadełko w wodzie z solą (najlepiej naturalną np. morską). Nalej wody do szklanego lub plastikowego pojemnika, wsyp sól i włóż do niego kamienną część wahadełka. Odłóż pojemnik w ciemne miejsce na 2-3 dni. Po wykonaniu rytuału oczyszczającego, wyjmij wahadełko i pozwól mu wyschnąć. Po takim oczyszczeniu będziesz mieć pewność, że jest ono wolne od negatywnych energii. Warto je wtedy naładować 15 min w promieniach słońca.

RUNY

Runy są starożytną formą wyroczni, która jest używana przez tych, którzy poszukują porady duchowej. Historia run sięga starożytnych plemion germańskich i nordyckich. Słowo „runa” oznacza tajemnicę lub szept i jest formą wróżenia lub systemu wyroczni, która pomaga uzyskać odpowiedzi na pytania.

W sklepie Moonsister znajdziesz trzy rodzaje run:

  • Runy z czarnego onyksu - kamień ten jest symbolem ogromnej ochrony, siły woli i skupienia. Onyks chroni naszą aurę przed wszystkimi negatywnymi bytami oraz oczyszcza ze złych energii. Dzięki temu kryształowi czujemy się mniej samotni. Runy z czarnego onyksu sprawią, że poczujesz się kochana i chroniona. Poprzez właściwości wspierające moce parapsychiczne, Twój odczyt runiczny staje się jeszcze bardziej dokładny.
  • Runy z kamienia księżycowego - kamień księżycowy jest kryształem wewnętrznego wzrostu i siły. Łagodzi stres, stabilizuje nasze emocje i zapewnia spokój. Nazywany jest kamieniem „nowych początków”, dzięki czemu wszystkie wróżby dotyczące nowych rozdziałów życiowych są wyjątkowo dokładne. Kamień księżycowy przynosi sukcesy, szczęście w miłości i sprawach biznesowych. Wspiera on także naszą intuicję, dlatego jest idealnym kamieniem dla run.
  • Runy Lapis Lazuli - Lapis Lazuli jest nazywany Kamieniem Bogów, mądrości, intuicji i prawdy. To potężny kryształ dla każdej osoby, która chce pogłębić więź ze sobą i dotrzeć do swojego najwyższego JA. Właściwości Lapisu Lazuli znane są z otwierania czakry trzeciego oka, centrum naszej intuicji oraz odkrywania nawet najskrytszej prawdy. Wróżby z runami Lapis Lazuli pomogą Ci wkroczyć w swoją wewnętrzną moc i poznać Twoje autentyczne JA.

 

Pamiętaj, aby przed wróżeniem oczyścić swoje runy. Możesz to zrobić za pomocą rytuału oczyszczającego z białą szałwią lub rytuału z wodą i solą.

Owocnych działań!

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej