Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

KRYSZTAŁY I TALIZMANY, KTÓRE PRZYCIĄGAJĄ PIENIĄDZE, SUKCES I BOGACTWO

Witaj Piękna Duszo! 

W ostatnim artykule przybliżyłyśmy Ci temat energii pieniądza oraz tego w jaki sposób możesz wykorzystać dziennik do pracy nad swoimi finansami. Mnóstwo z Was pyta nas często w wiadomościach o to, jakich talizmanów i kamieni używać, aby przyciągać do siebie sukces i obfitość. Dziś opowiemy Ci o kryształach, które przyciągają pieniądze i bogactwo oraz o talizmanach, które wzmacniają przyciąganie tych wartości. 

PRACA Z KAMIENIAMI

Energia drzemiąca w kryształach jest ogromna i bardzo stara – liczy sobie nawet miliardy lat. Jak już wielokrotnie wspominałyśmy, wszystko jest energią i to od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz. Każdy z minerałów ma swoje indywidualne przeznaczenie – możesz dobrać kryształ do swojej numerologii, portretu astrologicznego czy wartości, którą chcesz przyciągnąć do swojego życia. Pamiętaj jednak, że przeznaczenie kamieni jest tylko wskazówką – jeśli np. jesteś Bykiem, do którego przypisany jest m.in. kwarc różowy, a rezonuje z Tobą cytryn, który przypisujemy m.in. Lwom – idź za głosem swojej intuicji. Ona najlepiej wie, który kamień do Ciebie pasuje i który będzie Cię wspierał w Twoich działaniach. Nie bój się też kierować względami estetycznymi – jeśli coś Ci się podoba i nie możesz przestać o tym myśleć, oznacza to, że właśnie tego potrzebujesz! 

Pracę z kamieniami możesz wykorzystać do wielu praktyk duchowych. O naszych sposobach na wykorzystywanie mocy kryształów przeczytasz TUTAJ. Na naszej stronie znajdziesz wiele zestawów kamieni oraz talizmanów zawierających kryształy, które będą wspierać różne sfery Twojego życia. Zajrzyj do zakładki Kamienie Naturalne i sprawdź, który z nich z Tobą rezonuje.  

Jeśli potrzebujesz wskazówek w wyborze kamieni, a chcesz przyciągać do siebie obfitość i bogactwo – czytaj dalej. 

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Pierwszym, podstawowym kamieniem, który chcemy Ci przedstawić jest kryształ górski.  

Kryształ górski możemy programować na dowolną intencję, ponadto wzmacnia on działanie wszystkich kamieni, w których otoczeniu się znajduje. 

Dzięki łatwości w programowaniu tego kamienia, szybko zaczyna on pracować na realizację celów, które sobie zamierzysz.   

Ten minerał ma także ogromne zdolności do pomocy w odpuszczaniu – dzięki niemu możemy porzucić wszystkie niewspierające schematy dotyczące naszych finansów (i nie tylko!). Świetnie sprawdzi się w trakcie pisania z dziennikiem – możesz położyć go blisko siebie w trakcie pisania lub obracać go w palcach podczas przepracowywania schematów, które Ci nie służą.  

Kryształ górski znajdziesz w naszym sklepie jako monokryształ, w zestawie kamieni na retrogradację Merkurego oraz w rytuale szczęscia Good Vibes Only.

MALACHIT

Malachitowi przypisuje się kojące działanie, które równoważy nasze wnętrze. Pomaga on się wyciszyć i odnaleźć wewnętrzną równowagę. Warto wykorzystywać go w praktykach medytacyjnych i relaksacyjnych. Ponadto jest ogromnym, energetycznym magnesem na pieniądze. Wspomaga manifestowanie naszych pragnień, dodaje odwagi i siły do zmiany wszystkich błędnych przekonań dotyczących pieniędzy (i nie tylko). Chroni przed bankructwem i pomaga pozbyć się strachu przed nim. Możesz używać go z intencją obfitości w Twoim biznesie – będzie wtedy przyciągał nowych klientów i zwiększał przypływy finansowe.  

Malachit znajdziesz w naszym zestawie magicznych kamieni Prosperity. 

KWARC TYGRYSI

Kwarc tygrysi nazywany jest kamieniem odwagi, który dodaje pewności siebie w każdej sferze naszego życia. Nie bez powodu przez wielu jest nazywany kamieniem biznesmenów – sprzyja rozsądkowi i wspiera w podejmowaniu mądrych decyzji. Kryształ ten pozwala uwolnić się od lęków, które nas blokują i pokonywać różne emocjonalne bariery, także związane z finansami. Jeśli stoisz przed ważną decyzją – na przykład otworzeniem własnej działalności, zmianą pracy, kupnem domu bądź inną inwestycją – kamień ten przyciągnie do Ciebie bogactwo i powodzenie i pomoże podjąć mądre decyzje. Otoczy opieką zgromadzone przez Ciebie finanse i zapewni stabilizację. Sprzyja on także rozsądnemu gospodarowaniu swoimi pieniędzmi.  

Kwarc tygrysi znajdziesz w naszym sklepie w zestawie kamieni na sukces i powodzenie finansowe. Możesz także zaopatrzyć się w kwarcowe wahadełko, które pomoże Ci podjąć właściwe decyzje. 

KARNEOL

Karneol to kryształ, który zachęca nas do zmiany swojego życia i przynosi szczęście w tym obszarze. Działa jak zastrzyk pozytywnej energii, który zapewnia nam większy apetyt na życie. Z pomocą tego kamienia możemy zmienić swoje nastawienie do różnych sytuacji, które dzieją się w naszym życiu. Dzięki karneolowi odrzucisz wszystkie złe przyzwyczajenia – także w sferze finansowej. Nauczysz się lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi, zyskasz odwagę i rozsądek w podejmowaniu nowych inwestycji, ale też odnajdziesz równowagę między pracą, a innymi sferami Twojego życia. Nazywany jest on także kamieniem szczęścia w biznesie – przyciąga nowych klientów, wymarzoną posadę i okazje biznesowe. Zwiększa efektywność działań w usługach i sprzedaży. Podnosi naszą motywację do działania i zwiększa gotowość do śmiałych działań w sferze biznesowej oraz pozwala z optymizmem spojrzeć na nasze plany na przyszłość.  

Oprócz właściwości wspierających Twój sukces, karneol otwiera także na zmysłowość, zwiększa libido, reguluje cykl i zmniejsza bóle miesiączkowe. Wpływa korzystnie na płodność – zarówno u kobiet jak i u mężczyzn i harmonizuje czakrę korzenia.  

Karneol znajdziesz w naszym sklepie jako monoktyształ, w zestawie kamieni Prosperity oraz w zestawie kamieni pomagających równoważyć czakry

PERŁY

Choć perły nie są powszechnie zaliczane do grona kamieni szlachetnych, nie możemy o nich nie wspomnieć przy okazji tego artykułu.  

Noszenie na sobie pereł przyciąga obfitość, sukces i bogactwo. Mają one także duże zdolności do równoważenia naszej aury. Dzięki perłom otwieramy nasz umysł na nowe pomysły i wewnętrzną mądrość. Perły wypełnią nas energią dobrobytu, dostatku i sukcesu, co dodaje pewności siebie w każdej podejmowanej przez nas decyzji biznesowej. Wspierają także takie wartości jak czystość, uczciwość i lojalność, które wyraźnie wzmacniają energię sukcesu.  

Perły znajdziesz w naszych naszyjnikach, bransoletkach i kolczykach: 

TURKUS AFRYKAŃSKI

Turkus afrykański to kamień ewolucji – przynosi wielkie zmiany i transformację w życiu. Pozwala nam otworzyć umysł na wszystko co nowe, nieznane i być może wywołujące w nas strach. Ten kryształ przywraca także jasność do naszych myśli i tym samym zapewnia szczęście, obfitość i powodzenie. Turkus jest potężnym talizmanem dla wszystkich, którzy prowadzą biznes lub chcą mądrze zainwestować. Przyciąga on pozytywną zmianę, dodaje mocy, wiary i powodzenia w działaniu. Jest on nazywany kamieniem zwycięzców, dlatego, że przypisuje się mu wyjątkowo szczęśliwe właściwości.  

Turkus afrykański znajdziesz w naszych trzech talizmanach – bransoletce My Abundancenaszyjniku My Abundance oraz naszyjniku Prosperity

TALIZMANY NA PIENIĄDZE, SUKCES I BOGACTWO

W naszym sklepie znajdziesz także talizmany bez kryształów, które wspierają przyciąganie pieniędzy, sukcesu i bogactwa. Przybliżymy Ci ich działanie, ale pamiętaj, że najważniejsze, abyś wybierała talizmany i amulety w zgodzie ze swoją intuicją.  

TALIZMAN NA SUKCES SUCCESS STORY

Na osiąganie sukcesu składają się trzy najważniejsze składniki – intencja, uważność i działanie. Jeśli chcesz osiągnąć sukces – nieważne na jakim polu Twojego życia, może to być biznes, sport, miłość, zdrowie etc., Twoja uwaga musi być skupiona właśnie na osiągnięciu tego celu. Bez dostrzegania znaków od Wszechświata, słuchania swojej intuicji, wysyłania uważnych intencji i działania w zgodzie ze sobą – nic się nie wydarzy. Musisz skupić swoją uwagę na znakach i dostrzegać je, a Twoje działanie musi być ukierunkowane na dążeniu do celu.  

Talizman Success Story jest silnym talizmanem, który pomoże Ci w manifestacji wszystkich swoich marzeń i pragnień. Jeśli chcesz osiągnąć najlepsze efekty – noś go codziennie, manifestuj, pisz w dzienniku, powtarzaj afirmacje i zaufaj, że Wszechświat działa w zgodzie z Tobą!

TALIZMAN WIARY I MOCY W DZIAŁANIE FORTUNE

Talizman Fortune jest bransoletką, która łączy w sobie symbolikę słońca i mandali. Mandala w języku hindi oznacza krąg i reprezentuje koło życia oraz połączenie człowieka ze Wszechświatem. Jest ona punktem energetycznym, który pomaga nam osiągnąć równowagę i kształtować naszą duchowość.  

Słońce dodaje pewności siebie i ognia w działaniu. Symbolizuje triumf, sukces, życie i mądrość. Nosząc na sobie symbol słońca zyskujemy więcej odwagi w działaniu, lepiej wykorzystujemy możliwości, które stają na naszej drodze, a nasze pragnienia manifestują się szybciej.  

Talizman Fortune doda Ci wiary i mocy w działaniu, otworzy na energię obfitości, sukcesu i bogactwa. Dzięki niemu uwierzysz w swoje możliwości i będziesz działać skutecznie w biznesie i nie tylko! 

TALIZMAN DOSTATKU I WYGODY TAURUS 

Symbolika czaszki wpiera naszą wewnętrzną transformacje i pozwala z otwartością spojrzeć na zmiany, jakie zadziewają się w naszym życiu. Dzięki niej porzucamy niewspierające schematy, pozbywamy się ze swojego otoczenia wszystkiego, co nam nie służy i otwieramy się na nowe życiowe etapy. Byk jest silnie związany z ziemią i posiadaniem. Symbolizuje dostatek i wygodę, lubi dobrą jakość i wzmacnia energię dobrobytu. Byk jest także symbolem odwagi i harmonii – dzięki niemu znajdziesz w sobie siłę i moc do wprowadzenia zmian w swoim życiu – także na polu finansowym.  

Talizman Taurus został dodatkowo wzbogacony o złote elementy, które symbolizują wibrację „3”, która nadaje lekkości bytu, sprzyja łatwości w komunikacji i wnosi nieskrępowaną radość do naszego życia.  

Korzystaj z kryształów i talizmanów we wspieraniu swojej pracy z obfitością i finansami – gwarantujemy, że w połączeniu z rozwojem duchowym przyniosą Ci one niesamowite efekty.  

Owocnej pracy! 
Dora i Sara 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej