Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Jaki jest numerologiczny horoskop na czerwiec 2023?

Witaj Piękna Duszo!


Jeśli chcesz wiedzieć "Jaki Jest horoskop na czerwiec 2023?” - to doskonały adres!

Co miesiąc na naszym instagramie publikujemy horoskop numerologiczny miesiąca. Każdy miesiąc niesie ze sobą uniwersalną energię, która wpływa na kolektywne pole energetyczne. W dużym skrócie, horoskop numerologiczny czerwca przyniesie ze sobą energię transformacji starych struktur na bardziej wspierające. Będzie skupiał się na tym, co nas ukorzenia, co stanowi nasz fundament, co sprawia ze czujemy się pewni i bezpieczni. Jednak każdy z nas tą energię odczuje nieco inaczej i na innym obszarze życia. To, w jaki sposób wibracja miesiąca wpłynie na Ciebie, zależy od Twojej daty urodzenia, a dokładnie Drogi Życia.


Jaka jest moja Droga Życia?

Jeśli nie wiesz jaką Drogą Życia jesteś, wystarczy zsumować datę urodzenia do otrzymania jednocyfrowego wyniku np. 23.02.1998 = 2+3+2+1+9+9+8 = 34. Redukujesz dalej 34= 3+4=7. Lub: 31.03.1984 = 3+1+3+1+9+8+4 = 29. Redukujemy dalej! 29=2+9 = 11. Redukujemy dalej: 11=1+1+2.

Liczby mistrzowskie, czyli liczby, których dwucyfrowa suma liczb wynosi 11,22,33,44, pozostają pod wpływem takich energii jak liczba podstawowa: odpowiednio 2,4,6,8.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, a Twoim zainteresowaniem jest astrologia i numerologia, dołącz do społeczności Moonsister na Instagramie!


Jaki będzie horoskop na czerwiec dla numerologicznej jedynki?

MIESIĄC UNIWERSALNY 7

To taki czas, kiedy może Ci doskwierać izolacja - z musu lub wyboru. Być może dopadnie Cię choroba, która Cię uziemi w domu, a być może po prostu poczujesz się najlepiej spędzając czas sama ze sobą czytając książkę. To doskonały czas na pracę ze swoim wnętrzem i przewodnikami duchowymi. Może być chwilami melancholijnie, w takiej sytuacji warto popracować z dziennikiem. Okres ten sprzyja Ci w nauce i poszerzaniu kompetencji, pora zapisać się na kurs lub przeczytać książkę rozwojową. Dla bliskich będziesz w tym miesiącu tajemniczy i niedostępny. Jeśli wydajesz pieniądze, niech ma to doskonałą jakość! Medytuj, pracuj na łonie natury, spędzaj czas na wsi i rozwijaj się. W nów zrób rytuał Moonsister Mantra, który znajdziesz w naszym sklepie.


Jaki będzie horoskop na czerwiec dla numerologicznej 2 (i numerologicznej 11)?

MIESIĄC UNIWERSALNY 8

Ten miesiąc będzie testować twój stosunek do wartości materialnych i zasobów. Miesiąc ten jest dobrym okresem do uporządkowania spraw materialnych, dokonania poważnych operacji finansowych takich jak zaciągnięcie lub spłata kredytu, inwestycję i sprawy urzędowe, sądowo-administracyjne. Miesiąc ten może ci także uświadomić, że poczucie bezpieczeństwa budowane na wartościach materialnych jest bardzo kruche - jeśli przez ostatnie 7 miesięcy podejmowałeś nieroztropne decyzje, ten miesiąc może przynieść straty. Uważaj na pracoholizm i czytaj zapisy małym druczkiem w umowach. Noś przy sobie malachit i kwarc tygrysi. Uwaga na mandaty! W nów zrób rytuał Moonsister Arigato, który znajdziesz w naszym sklepie.


Jaki będzie horoskop na czerwiec dla numerologicznej 3?

MIESIĄC UNIWERSALNY 9

To co nietrwałe lub nie służy w tym miesiącu znajdzie zakończenie. Możesz pozbyć się strych przedmiotów lub ubrań, spraw, zakończyć relacje czy zobowiązania, których nie będziesz ciągnął dłużej za sobą. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swego życia, ten miesiąc może przynieść sporo emocji, które zmobilizują Cię do zmian. Posprzątaj przestrzeń wokół siebie i w sobie - przygotuj miejsce na nową energię. Jeśli nie możesz od dawna skończyć projektu, pracy magisterskiej lub bujasz się w toksycznym związku, to czas na ostre cięcie. Miesiąc ten sprzyja emocjonalności, ale także połączeniu z intuicją i porzucaniu tego, czego chcemy się pozbyć (także negatywnych wzorców i nawyków!). Zaplanuj nawet krótka podróż w odległe miejsce, będzie inspiracją dla Twojej duszy. W tym miesiącu przebywaj w naturze, medytuj, a w nów zrób Rytuał „Love & Forgiveness”, który doda Ci sił.


Jaki jest horoskop na czerwiec dla numerologicznej 4 (i numerologicznej 22)?

MIESIĄC UNIWERSALNY 1

Ten miesiąc wykorzystaj na robienie planów na przyszłość! Właśnie rozpoczynasz nowy cykl numerologiczny w skali najbliższych miesięcy! W tym miesiącu otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii, okazji i ludzi na swojej drodze. Będziesz mieć nowe pomysły, przystąpisz do realizacji śmiałych przedsięwzięć. Spisz wszystkie swoje plany na najbliższe miesiące i zacznij nadawać im fizyczny kształt. To czas siania ziarna! Spodziewaj się nowych ludzi w swoim otoczeniu, znajomości, przyjaźni, związków biznesowych i osobistych, które zostaną z Tobą na lata! Chwyć byka za rogi i dokładnie zaplanuj, co byś chciał osiągnąć w ciągu kolejnych 8 miesięcy. Pracuj z wewnętrznym dzieckiem, poczuciem wartości i pewnością siebie. W nów zrób rytuał Good Vibes Only, który znajdziesz w naszym sklepie.


Jaki jest horoskop na czerwiec dla numerologicznej 5?

MIESIĄC UNIWERSALNY 2

Ten miesiąc jest miesiącem współpracy, stąd spodziewaj się lekcji związanych z innymi ludźmi. Mogą to być bliscy, rodzina lub współpracownicy, a ich plany lub problemy sprawią, że będziesz musiał pójść na kompromis. W tym miesiącu nie wchodź w spory, wykaż się dyplomacją i cierpliwością. Nie przyspieszaj nic na siłę! Nie wszystko pójdzie zgodnie z Twoją myślą. Będziesz bardziej podatny na wpływy innych i wrażliwy niż zwykle, dlatego w tym miesiącu zadbaj przede wszystkim o emocje i relaks. To czas odnajdywania harmonii i silnego połączenia z duszą. Medytuj, relaksuj się, dbaj o układ nerwowy. W nów zrób rytuał Moonsister Mantra, który znajdziesz w naszym sklepie.


Jaki jest horoskop na czerwiec dla numerologicznej 6 (i numerologicznej 33)?

MIESIĄC UNIWERSALNY 3

Odczujesz w tym miesiącu przypływ sił twórczych i rosnącą potrzebę wyrażenia siebie poprzez sztukę, pasję i …miłość. Na pewno chętnie poświęcisz się swojej pasji, pozwolisz na więcej spontaniczności i zadbasz o życie towarzyskie oraz uczuciowe. W tym miesiącu niektórzy odczują jednak rozczarowanie partnerem lub bliskimi relacjami, ale singiel może liczyć na romans lub duże zainteresowanie u płci przeciwnej. Dobry czas na zajście w ciążę lub ślub! Uważaj na wydatki, bo możesz spłukać się do zera! Nie ciągnij też wielu srok za 1 ogon, bo żadnego projektu nie doprowadzisz do końca. Zapisz się na taniec lub zajęcia z gliny, poświęć czas na hobby. W nów zrób rytuał Moonsister Good Vibes Only, który znajdziesz w naszym sklepie.


Jaki jest horoskop na czerwiec dla numerologicznej 7?

MIESIĄC UNIWERSALNY 4

Jest to trudny okres dla osób niecierpliwych. Ten miesiąc oznacza pracę, której efekty widoczne będą dopiero za jakiś czas. Przyjemności i rozrywki odejdą na boczny tor. Z jednej strony jest to miesiąc ograniczeń, ale z drugiej miesiąc pracy, która zaowocuje w przyszłości. Poświęć czas na organizowanie, załatwianie spraw bieżących, robienie precyzyjnych planów. Możesz odczuwać frustrację i brak zadowolenia, ale daj sobie chwilę na to, aż ziarno wykiełkuje. Uwaga na „głupi upór”, chłód i znieczulicę w relacji. Pracuj nad energią w czakrze korzenia, uziemiaj się i ćwicz jogę. W nów zrób rytuał Moonsister Arigato, który znajdziesz w naszym sklepie.


Jaki jest horoskop na czerwiec dla numerologicznej 8 (i numerologicznej 44)?

MIESIĄC UNIWERSALNY 5

Jest to miesiąc, który wprowadzi wiele zmian i niespodzianek w twoje życie osobiste i zawodowe. Coś może ulec rozpadowi lub znacznej transformacji. Może to być związek, praca, lub miejsce zamieszkania. W tym miesiącu wiele spraw może wymagać od Ciebie zaangażowania i energii. Chaos w głowie i gonitwę myśli wyciszysz biegając lub ćwicząc na siłowni. W tym miesiącu możesz odczuć zazdrość z powodu jakiejś sytuacji lub wydarzenia. Pracuj nad wiarą w siebie, bo brak wiary w siebie może odebrać Ci szansę na szczęście i możesz zaprzepaścić dobre okazje. Zadbaj o ruch w tym miesiącu, wyjedź gdzieś na city break, nie podejmuj niebezpiecznego ryzyka - np. szybka jazda samochodem. W nów zrób rytuał Moonsister White Magic, który znajdziesz w naszym sklepie.


Jaki jest horoskop na czerwiec dla numerologicznej 9?

MIESIĄC UNIWERSALNY 6

Ten miesiąc nauczy Cię czerpać lekcję z doświadczeń. Cokolwiek się nie wydarzy, sięgnij po dziennik i przepracuj ten temat - zadaj sobie przede wszystkim pytanie „czego mnie to uczy?” „ a gdybym sam sobie zaplanował to wydarzenie, czego chciałabym siebie nauczyć?” To dobry czas na prace domowe - zakończenie remontu lub budowy domu, zakup nieruchomości, przeprowadzkę lub dekorowanie. Poświęć czas rodzinie i bliskim, którzy mogą wymagać Twojej opieki lub wsparcia. Możesz czuć się emocjonalnie wypompowany ze względu na ilość obowiązków, które na siebie przejmiesz, więc zaplanuj dobrze czas i ceduj na innych co możesz. W tym miesiącu upiecz lub ugotuj coś z intencją i zadbaj o „święte miejsce” w Twoim domu - kącik do medytacji, ołtarz intencyjny możesz zbudować korzystając z naszego zestawu „Miejsce Mocy”. Zrób też okresowe badania.

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej