Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

JAK WYBRAĆ SWÓJ TALIZMAN?

Witaj Piękna Duszo!

Z tego artykułu dowiesz się jak dobrać talizman? Jak znaleźć swój amulet?
Co to jest amulet? Jaka jest różnica między talizmanem i amuletem? Jak działa talizman? Co zrobić, żeby talizman działał?

Amulet (z łaciny „amuletum”),  to przedmiot, który ma moc ochronną i ma za zadanie zabezpieczać przed niebezpieczeństwem. W dawnych czasach noszono amulety, by chroniły przed uderzeniami piorunów lub ugryzieniami dzikich zwierząt. Obecnie wybieramy amulety by chroniły nas przed atakami energetycznymi, biedą, chorobą lub nieszczęściem.

Talizman (z łaciny „Talisman”) to przedmiot, który ma przynosić swojemu właścicielowi szczęście i spełnienie. Przyciągać bogactwo, miłość, zdrowie i szczęście.

Od zarania dziejów wierzono, że przedmiot spełnia swoją funkcję, gdy jest w bliskim kontakcie z właścicielem, dlatego zarówno talizmany i amulety przyjęły z czasem głównie postać biżuterii, choć może to być nawet kamyk znaleziony na plaży lub ulubiony przedmiot z dzieciństwa!

Pamiętaj, że zawsze najważniejsza jest Twoja intencja i to ona może uczynić z każdego przedmiotu ten o znaczeniu magicznym. Jeśli wierzysz, że pierścionek po babci będzie Cię wspierał jej opiekuńczą energią w trudnych momentach, to tak właśnie będzie. Jeśli czujesz, że kamień, który zabrałaś z gór przyniesie Ci uziemienie i ochroni jak skała, tak się stanie. 

Przy wyborze talizmanu lub amuletu warto kierować się swoją intuicją. Zawsze powtarzamy, że najważniejszy jest Wybór Duszy. To ona przyciąga nas do tego, co jest nam na daną chwilę najbardziej potrzebne. Dlatego jeśli chcesz wybrać talizman w naszym sklepie, przejrzyj ofertę i przyjrzyj się zdjęciom. Co Cię woła najbardziej, co Ci się najbardziej podoba? Szukaj przedmiotu, który czujesz jako ten jedyny! Dopiero później zapoznaj się z opisem - zastanów się jak on z Tobą rezonuje? Nie zrażaj się, jeśli uważasz, że ta energia Ci zupełnie nie jest potrzebna. Pamiętaj, że świadomość i podświadomość to dwa różne światy. Może Ci się wydawać, że nie potrzebujesz talizmanu na miłość, bo masz szczęśliwy związek, ale Twoja Dusza o niego woła, bo brakuje Ci miłości własnej, jesteś dla siebie surowa lub masz nieukochane wewnętrzne dziecko. 

Drugim sposobem wyboru talizmanu jest przejście do zakładki dobór produktów i wybranie zakładki dotyczącej Twojego znaku zodiaku lub Twojej liczby numerologicznej (Droga Życia). W wynikach otrzymasz wszystkie produkty, które wyciągają światło z Twojego Znaku Zodiaku lub Wibracji Numerologicznej, masz więc pewność, że wybierając talizman z tej zakładki, dokonasz słusznego wyboru.

Jeśli wahasz się między dwoma, trzema talizmanami i nie potrafisz podjąć decyzji, napisz do nas na Instagramie lub na FB Messanger - chętnie pomożemy! Podaj datę urodzenia i miejsce oraz godzinę urodzenia (jeśli znasz) - pomożemy sprawdzić, która energia jest Ci bliższa. Jeśli jednak podjęłaś decyzję intuicyjnie, nie próbuj jej podważać i sprawdzać u nas- Intuicja lubi, gdy z niej korzystasz i jej ufasz, podsycasz w ten sposób jej siłę.

Jedna bardzo ważna rzecz, której musisz być świadoma to to, że bez Twojej uważności i zaangażowania talizman nie zadziała. Żaden rytuał, biżuteria lub inny przedmiot nie zrobi za Ciebie pracy i nie zmieni Twojego życia jak za dotknięciem magicznej różdżki. To Ty masz moc sprawczą. Talizman Ci o tym przypomina, podnosi wiarę w Twoje własne zasoby. Dlatego to Twoja intencja, skupienie na celu, dostrzeganie okazji i odwaga w działaniu ma tu kluczowe znaczenie. Nie zmienisz w swoim życiu nic, robiąc cały czas wszystko tak samo. Potraktuj więc zakładanie talizmanu jako moment poruszenia energii w Tobie i przyrzeczenie samej sobie, że jesteś gotowa, by manifestować w życiu swoje pragnienia, a co za tym idzie otwarcie się na zmiany i podążanie za nimi.

Powodzenia!

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej