Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

JAK PRACOWAĆ Z KAMIENIAMI NA CO DZIEŃ?

Witaj Piękna Duszo!
Dziś dowiesz się w jaki sposób można pracować z kamieniami, do czego wykorzystywać minerały.

Często pytacie nasz jak pracować z kamieniami. Na stronie Moonsister znajdziecie wiele zestawów kamieni przeznaczonych dla osób zestresowanych, zalęknionych, osób poszukujących stabilności i obfitości finansowej, mających problemy ze snem i szukających połączenia z intuicją. Są też kamienie do zrobienia wody klejnotowej, która ma wyjątkowe właściwości smak, a nawet takie, które chronią nas przed negatywnym wpływem Merkurego w retrogradacji. Gdy zakupicie już swój pierwszy zestaw, pojawi się pytanie: Jak pracować z energią kamieni? Prawda jest taka, że najlepszy sposób pracy z kamieniami to ten, który sprawia Ci najwięcej satysfakcji!!!

Poniżej znajdziesz kilka przykładów, które my praktykujemy. 

1. Medytacja z kamieniami w dłoniach

Podczas praktyki medytacyjnej wyobraź sobie jak moc kamienia wpływa w Twoje ciało i ducha, zabiera wszystko co Cię blokuje i straszy, a potem zmienia  w moc, która wibruje w Twoim ciele. Świetnie sprawdzą się w medytacji kamienie „Stay Balanced!”

2. Trzymanie kamieni blisko ciała

To jedna z naszych ulubionych praktyk. Gdy czujemy się naprawdę źle, trzymamy kamień blisko ciała. Jeśli idziesz na ważne spotkanie, włożenie kamieni na pewność siebie „Selflove” do kieszeni też da egzamin.

3. Harmonizowanie czakr

Za pomocą kamieni możesz harmonizować swoje czakry. Możesz to osiągnąć na przykład poprzez trzymanie odpowiedniego koloru kamienia na centrum energetycznym i medytację z harmonizującą muzyką

4. Trzymanie kamieni w ważnych miejscach

Np. kamieni na stres „Relax, Take it easy” na biurku w pracy, kamieni na sen „Good night, sleep tight” przy łóżku - tak by były w zasięgu Twojej ręki, byś mogła w każdej chwili wziąć je w dłoń i potrzymać, gdy się czujesz przytłoczona lub nie możesz zasnąć. Kamienie na sen często trzymamy także pod poduszką. Kamienie na ochronę „Protect Me” trzymamy np. w koszyczku przy wejściu do domu. W samochodzie dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz wozić czarny turmalin. Takie kamienie są nie tylko wartościowym amuletem, ale też pięknie wyglądają!

5. Pocieranie w kciukach

Pocieranie kamienia kciukiem uruchamia punkty akupresury, które przekładają się na uwolnienie endorfin. Specjalnie przygotowane do tego kamienie to tzw. Palmstones lub Thumbstones, które znajdziesz na naszej stronie. Sprawdzają się świetnie, jako kamień pierwszej pomocy - podczas ataku paniki lub nagłej zmiany w samopoczuciu. Każdy kamień, nawet ten niewyprofilowany możesz używać w taki sposób. Wyobraź sobie wtedy, że jego energia przenika przez Twoją skórę i wypełnia całe Twoje ciało.

6. Tworzenie mandali z kamieni

Gdy Twoja kolekcja jest większa, możesz tworzyć piękne mandale na specjalnie przygotowanych do tego siatkach lub nawet na biurku, jeśli czujesz w ten sposób połączenie ze swoimi kamieniami i sprawia Ci to przyjemność. Traktuj to jako formę medytacji, bądź uważny, przyglądaj się jak pięknie są różnorodne. Wybieraj kamienie, których moce się uzupełniają, by dodać sobie np. pewności siebie, pomóc podjąć decyzję lub połączyć się ze swoją intuicją.

7. Przygotowywanie energetyzowanych napojów

Tak, dobrze czytasz! To taki energetyczny izotonik. Możesz stworzyć energetyzowaną wodę i pijąc ją napełnić się energią kamienia, który wykorzystałaś jako zasilacz. Tak przyrządzona woda może napełnić Cię tym, czego potrzebujesz! Nie wszystkie minerały można jednak moczyć i przyjmować, więc jeśli masz wątpliwości skorzystaj z naszego zestawu na Wodę Klejnotową, który znajdziesz w sklepie.

8. Dekorowanie Przestrzeni

Kamienie mogą stanowić piękną ozdobę Twojego Domowego Sanktuarium, napełnia pomieszczenie energią sprzyjającą rozwojowi duchowemu, medytacji i skupieniu. 

Owocnej pracy! <3