Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021. ENERGETYKA ROKU 2021 – PRZYGOTUJ SIĘ NA ZMIANY!

Rok 2020, który przebiegał pod wibracją 4, zapamiętamy jako ograniczający i restrykcyjny. Mało kto wie, że Numerologiczny Rok 2021 rozpoczęliśmy już we wrześniu 2020. Przyświeca mu wyjątkowo dynamiczna wibracja, jaką jest 5. Co może przynieść?

BLASKI ROKU 2021

Spójrzmy na 2021 w ujęciu ogólnospołecznym. To czas, kiedy swoboda będzie miała dla nas szczególne znaczenie. Piątka to bowiem jedna z najbardziej wolnościowych wibracji, która postuluje: „jeśli chcesz być wolny, żyj bardziej swobodnie!”. Dlatego pozwólmy sobie na spontaniczność, łamanie rutyny i więcej pasji w tym, co robimy. Piątka jest wibracją mocy, stąd poczucie, że jesteśmy odważni w podejmowaniu ryzyka, chętni do zmian i realizacji pragnień, które od dawna zaprzątały nasze myśli. Pora nabrać wiatru w żagle!

Piątka jest jak ogień, dlatego wibracja ta doskonale czuje się tam, gdzie dużo się dzieje. Bycie w ciągłym ruchu, podróżowanie, zmiany, to jej drugie imię. To wibracja chęci i zapału, dlatego w 2021 nie przeszkodzą nam brak wiary w siebie czy strach wyjścia poza strefę swojego komfortu. Po uziemiającym roku w wibracji 4, jakim był 2020 (co ciekawe, doznaliśmy uziemienia w sensie dosyłowym w postaci wielokrotnego lock downu), rok 2021 sprawi, że poczujemy oddech i chęć korzystania z życia wszystkimi dostępnymi zmysłami. Podróże oraz chęć odkrywania nowych kultur, to to, czego będziemy pragnąć i co nas będzie motywować. Czy będzie nam dane spełnić nasze pragnienia, ciężko wyrokować – 2021 może przynieść zaskakujące scenariusze. Piątka to także liczba ekscytujących zmian, niespodziewanych szans, możliwości wielu wyborów, przy których ryzyko może stać się bardzo opłacalne. W tym roku skupimy się na tym, aby dostrzec pojawiające się możliwości. Będzie to wymagało otwartego i żądnego przygód umysłu. Energia 5 to energia poczęcia, dlatego warto zastanowić się, co chcemy zapoczątkować w tym roku? Może rozpoczynamy ważny dla nas projekt? Może myślimy o dziecku lub chcemy zrealizować nową ideę? Czego się spodziewamy i w co wierzmy? Odpowiedzi na te pytania, mogą stać się wskazówką, w jakim kierunku będziemy podążać. Z pozytywów tej wibracji należy również przypomnieć, że piątka zmusza nas do dbania o ciało – ruch bodypositive będzie więc przybierał na sile, z portali społecznościowych będą znikać filtry upiększające, a my będziemy dbać o to, jak wyglądamy, czy jesteśmy zdrowi i co jemy. 

CIEMNE STRONY 2021

Rok 2021 o energetyce 5, choć może być najszczęśliwszym w naszym życiu, ma też swoje ciemne strony. Przede wszystkim lubi uwalniać nasze słabości. Powinniśmy uważać na używki, po które będziemy sięgać śmielej. Alkohol, sex, narkotyki a nawet hazard, to obszary, do których należy podchodzić ostrożnie. Możemy mieć pociąg do brawurowej jazdy lub być bardziej otwarci na miłosne ekscesy. Pamiętajmy, że błąd staje się doświadczeniem, gdy przyjmujemy lekcję i jej nie powtarzamy. Pozwólmy swoim błędom przekształcić się w cenne doświadczenie. 

W roku o wibracji 5 życie może się zmienić o 180 stopni, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Możemy także zmienić środowisko w którym się obracamy, a nawet miejsce zamieszkania. Często zmiany te będą niespodziewane, a zarazem mogą być dotkliwe. Spodziewajmy się niespodziewanego. Przyjmijmy, że bez zmian, popadamy w stagnację. To, co możemy zrobić dla siebie najlepszego, to wykazać się elastycznością. Zaufajmy więc w boski plan, tym bardziej, że numerologiczny Rok 5 lubi rozwiązywać problemy bez naszego udziału.

Niecierpliwość i brak taktu będzie niestety przyświecać nam do kolejnego września. Porywczość, agresja – czy to słowna, czy niewerbalna, jest niestety także domeną buntowniczego roku pod wibracją 5. Uważajmy na zbędne kłótnie. Szybka energia piątki może również powodować rozproszenie i brak doprowadzania spraw do końca, nie ciągnijmy więc za dużo srok za ogon, a skupmy się na tym, co jest ważne. 

Globalnie, możemy spodziewać się buntów (szczególnie w imię wolności: słowa, wyznania, orientacji, a przede wszystkim przeciwko ograniczającym nasze fundamentalne prawa restrykcjom). 5 to energia seksualna i buntownicza, można przewidzieć, że środowiska LGBT na całym świecie będą domagać się swoich praw jeszcze głośniej, a z cienia, w sposób niespodziewany i w środowiskach niespodziewanych, mogą wychodzić kwestie molestowania, gwałtów i innych dewiacji. To, co może przynieść nam ulgę, to świadomość, że zmiany, które zachodzą w roku piątym, są konieczne – zaufajmy więc w wyższy plan i poddajmy się biegowi wydarzeń. 

Uniwersalnie możemy także spodziewać się burzenia porządków. Wyobraźmy sobie tsunami, które niszczy wszystko, co spotka na swojej srodze, byśmy mogli odbudować na zgliszczach nowy porządek. Piątka to rebeliant, który lubi wprowadzać gwałtowne, radykalne zmiany. To rok ogromnej transformacji, którą zapowiada zresztą Era Wodnika, umownie rozpoczętą według większości astrologów 21.12.2020 roku. To wibracja mocy, która jako siła może  przejawiać się w agresywnych zachowaniach społecznych, strajkach, protestach -  tym bardziej, że 5 odda wszystko za poczucie wolności. To  także wibracja manipulacji, po którą chętnie sięgać będzie polityka, ale także my sami, w celu realizacji własnych celów. Zmienność i gwałtowność piątkowego roku wprowadzi poczucie niestabilności, chaosu, strachu i zagubienia, a także wpłynie na nasze poczucie ograniczenia (kolejny lock down, konieczność noszenia masek i ograniczenia w gospodarce lub przymus szczepień to rzeczy, na które nie będziemy chcieli się więcej zgadzać). Piątka lubi ruch i wypadki, więc nie zaskoczą nas  katastrofy związane ze środkami transportu. W naturze możemy spodziewać się zjawisk gwałtownych – od wybuchów wulkanów, płonących lasów po klęski spowodowane przez szybkie działanie sił natury, jak np. tsunami.

Żeby nie kończyć pesymistycznie, pamiętajmy, że  wibracja Roku Numerologicznego ma na nas wpływ, jednak każda wibracja z Drogi Życia (którą obliczamy sumując datę urodzenia, aż do otrzymania liczby prostej, np. 2.11.1982 = 2+1+1+1+9+8+2=24,2+4=6), odczuwać go będzie na innym polu. Jeśli suma daty urodzenia wynosi:

1. Twoją głowę zaprzątać będą tematy około domowe i rodzinne takie jak remont lub przeprowadzka. Możesz zaręczyć się, wziąć ślub, a nawet zajść w ciążę. Jeśli jesteś singlem, jest duża szansa, że w tym roku poznasz miłość swojego życia, jeśli nie – może wrócić stara miłość.

2. Rok ten przyniesie przemiany duchowe i nową wiedzę. Skup się na sobie i swoich potrzebach. Jeśli planowałeś rozpocząć nowe studia lub doszkolić się w jakimś temacie, to doskonały moment. Unikaj ryzyka i z dystansem podchodź do nowych przyjaźni.

3. To okres żniw – czas zbierania tego, co posiałaś przez ostatnie 7 lat. W myśl powiedzenia „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”, ten rok będzie zależał od wysiłku przeszłości. To rok sprzyjający podniesieniu standardu życia, metamorfozie, a także inwestycjom finansowym.

4. Kończysz wszystko to, co planowałaś – studia, pisanie książki, projekty, a także związki, które Ci nie służą. Jeśli coś się kończy w tym roku, to uwierz, że tak miało być. Los może dostarczyć Ci miłych niespodzianek, nie wahaj się wyjechać w dalekie podróże, które mogą być Ci pisane.

5. To doskonały rok na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i inwestycji. To rok ważnych decyzji – na horyzoncie może pojawić się nowa praca, dom, szkoła, przyjaźń lub związek.

6. Zwolnisz nieco tempo po pracowitym roku 2020. To dobry rok na zabiegi upiększające, pojednania ze skłóconymi osobami, kontakty społeczne, przeprowadzki lub ślub. Nie rób nic na szeroką skalę, nie ryzykuj.

7. Ten rok będzie dla Ciebie wyjątkowo szczęśliwy. Zawsze spadniesz na cztery łapy, a problemy będą rozwiązywać się same. Masz szanse na premię lub awans. Spodziewaj się także niespodzianek w życiu uczuciowym! Przed Tobą możliwość podjęcia się całkiem nowej działalności.

8. To rok siewu i skrupulatnej pracy. Skup się na sprawach zawodowych, skieruj energię na plany i realizację. Nie podejmuj ryzyka związanego z finansami, zadbaj za to o odpoczynek i relaks. 

9. Romanse, podróże, sukcesy – przyjdą zmiany, na które czekałeś. Owocne współprace i mnóstwo energii będą przyświecać Ci przez cały rok. Uważaj na emocje, możesz łatwo tracić temperament. Jeśli pozwolisz sobie na ryzyko, może stać się opłacalne.

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej