Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

ENERGIA PIENIĄDZA – WYCHODŹ Z POZIOMU BOGACTWA I OBFITOŚCI

Witaj Piękna Duszo! 

W ostatnim artykule poruszyłyśmy temat Pracy z Dziennikiem. To absolutna podstawa do rozpoczęcia przygody z kreowaniem obfitości i dobrobytu. “Energia Pieniądza” to dodatek do naszego ebooka “Praca z Dziennikiem”, który pozwoli Ci w skuteczny sposób pracować nad swoimi finansami.  

Jak zacząć przyciągać do siebie dobrobyt, obfitość i bogactwo?  

Przeczytaj nasz artykuł, zaopatrz się w pakiet ebooków “Praca z Dziennikiem” + “Energia Pieniądza” i niech dzieje się magia! 

 

PRZEKONANIA NA TEMAT PIENIĘDZY 

Każdy z nas od małego ma wpajane pewne przekonania dotyczące naszych finansów. Znasz te myśli, które podpowiadają, że trzeba ciężko pracować, aby być bogatym? Takie schematy zapisują się w naszej podświadomości poprzez to, co dzieje się w naszym życiu już od dziecka. Zastanawiasz się, jak to możliwe?  

Może Twoi rodzice nie mieli dla Ciebie czasu w dzieciństwie i uzasadniali to tym, że muszą pracować wiele godzin, abyś Ty mogła zjeść ciepły obiad? A może kiedy w wieku nastoletnim oglądałaś przejeżdżający na ulicy sportowy samochód, tata szeptał „Jak będziesz ciężko i dużo pracować to też możesz taki mieć”?   

Wszystkie tego typu stwierdzenia sprawiają, że w naszych głowach tworzy się wizja pieniędzy, jako czegoś co przychodzi do nas z trudnością i na co trzeba bardzo długo i mozolnie pracować.  

Pracę z energią finansową należy zacząć od diagnozy tych niewspierających przekonań, które znajdują się w Twoim umyśle.  

My też takie miałyśmy! Dopiero dzięki rozwojowi duchowemu, pracy z dziennikiem i zajrzeniu w głąb siebie odnalazłyśmy je i ruszyłyśmy w drogę do zmiany. Ty też możesz, a nawet powinnaś, jeśli chcesz zaznać bogactwa i obfitości.    

Pamiętaj, że przychodzi do nas to w co wierzymy na poziomie podświadomym. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, w jaki sposób funkcjonuje Twój umysł.  

Jeśli ciągle starasz się powtarzać sobie, że jesteś bogata, a Twoja podświadomość podśmiechuje się z Ciebie i przypomina, że ledwo starcza Ci do 1-wszego – nie tędy droga.  

Musisz ukierunkować ją na wsparcie, a nie na sabotowanie Twoich finansów. Tylko w taki sposób będziesz mogła zacząć świadomie kreować dobrobyt.

Wielu z nas uważa, że jeśli ktoś w szybkim tempie „dorobił się” dużych pieniędzy, to z pewnością jest zamieszany w szemrane interesy.  

Czy wiesz, co kryje się pod takim przekonaniem? 

Zazdrość, zawiść, brak zaufania do Wszechświata, świadomość, że za dużymi pieniędzmi zawsze stoją nieuczciwe zagrania.  

Takie schematy upewniają Cię w myśleniu, że pieniądze to coś złego i ciężkiego do zdobycia.  

To nieprawda! 

Pieniądze są neutralnym źródłem – nie są ani złe, ani dobre. To Ty nadajesz im prawdziwe znaczenie.  

Kiedy spojrzysz na kogoś, kto osiągnął duży sukces z poziomu obfitości, wdzięczności i podziwu, zauważysz także, że w Twoim wnętrzu dużo się zmieni.  

Zazdrosne i zawistne myślenie utrzymuje nas w niskich wibracjach, które nie wspierają Twojego rozwoju duchowego.  

Weź do ręki dziennik i przypomnij sobie sytuację, kiedy zazdrościłaś komuś na poziomie podświadomym. Świadomie mogłaś nie zdawać sobie z tego sprawy! Może kiedyś odwiedziłaś koleżankę w jej świeżo wybudowanym domu i choć mówiłaś jej, że jesteś z niej dumna i gratulujesz, w środku słyszałaś podszepty typu „A Ty melepeto gdzie jesteś? Dalej mieszkanie w bloku, bez perspektyw na poprawę?”. Takie myśli to podpowiedzi od Twojego wewnętrznego krytyka, który sabotuje Twoje życie.  

Zapisz wszystkie sytuacje, które przyjdą Ci do głowy, a później spróbuj spojrzeć na nie z boku – tak, jakby napisała to Twoja przyjaciółka, a Ty chciałabyś jej wytłumaczyć, dlaczego te myśli są złe.  

Wyrzuć z głowy wszystkie niewspierające przekonania, które oddalają Cię od obfitości, bogactwa i wdzięczności. Przelej je na papier, a potem uważnie zastanów się, skąd one się wzięły.  

LĘK PRZED BOGACTWEM I SPEŁNIANIEM MARZEŃ 

Z pewnością zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego Twoje marzenia się nie spełniają, mimo, że wierzysz w nie z całych sił.  

Być może podświadomie boisz się tego, co możesz osiągnąć? 

Zmiana swojego mindsetu i docelowo zmiana swojego życia to duży krok i znaczące wyjście poza swoją strefę komfortu! 

Chociaż na poziomie świadomym wydaje nam się, że jesteśmy na to gotowi, nasza podświadomość może cały czas być zakorzeniona w poziomie biedy, niedostatku i niepowodzenia.  

Wyobraź sobie, że wchodzisz do ekskluzywnego butiku – jak się w nim czujesz? 

Jeśli Twój umysł podpowiada Ci, że tam nie pasujesz, że to nie są rzeczy na Twoją kieszeń, że nie powinnaś w ogóle do niego wchodzić – oznacza to, że musisz popracować nad schematami.  

Jeśli na myśl o podwyżce przychodzą Ci do głowy myśli typu „czy ja na nią zasługuję?”, „może robię za mało i nie powinnam tak dużo zarabiać?” – może to oznaczać, że podświadomie boisz się swojego sukcesu, a tym samym go sabotujesz! 

Zajrzyj w siebie głębiej – sprawdź, czy nie boisz się osiągnąć sukcesu i przyciągnąć do siebie bogactwa. Zadaj sobie pytanie – czy jestem gotowa na obfitość?  

Tylko w stanie tej gotowości – bez lęku i obaw, będziesz w stanie kreować swoje życie z wiarą, że Wszechświat wspiera Twoje działania, a wszystko czego pragniesz przyjdzie do Ciebie w odpowiednim momencie.  

Kiedy już dojdziesz do tego, co blokuje realizację Twoich marzeń i pragnień i pomyślisz sobie „Kurczę, ja nie chcę już tak myśleć! Jestem gotowa na obfitość!” – osiągniesz połowę sukcesu. Pamiętaj, że to co uświadomione jest zauważona, a to 70% Twojego sukcesu do zmiany myślenia.  

Po zdiagnozowaniu swoich lęków i niewspierających przekonań, czas na odwrócenie tego toku myślenia! 

Jeśli szukasz narzędzia, które pomoże Ci trafnie zdiagnozować swoje przekonania dotyczące pieniędzy, zainwestuj w Ebook “Energia Pieniądza” – znajdziesz w nim ćwiczenie, dzięki któremu samodzielnie odkryjesz swoje niewspierające schematy. 

PODSTAWY PRACY Z ENERGIĄ PIENIĄDZA 

Energia podąża za uwagą – musisz zapamiętać to sobie na całe życie. Dlatego tak ważnym jest, aby wybierać tylko wspierające myśli i uczucia. 

Wszystkie przekonania, które pielęgnujesz w swojej głowie, stają się Twoją rzeczywistością.  
Jeśli nie poczujesz się wystarczająco dobra, aby otrzymać podwyżkę – nie dostaniesz jej.  
Dlaczego? 
Ponieważ Wszechświat odbiera Cię jako osobę, która nie jest gotowa na przypływ finansowy i obfitość.  
Musisz poczuć i głęboko uwierzyć, że zasługujesz na bogactwo i sukces oraz jesteś na nie gotowa.  
Aby kreować obfitość, musisz zacząć pracę od siebie. Od wszystkiego, co siedzi głęboko w Tobie. Od swojego wewnętrznego krytyka, który będzie uparcie podpowiadał Ci, że nie dasz rady osiągnąć tego, co pragniesz. Od pozbycia się ze swojego otoczenia wampirów energetycznych, którzy tylko czekają na Twoje najmniejsze potknięcie. Od ukochania i zatroszczenia się o siebie.  

Wszystko zaczyna się w Tobie – totalnie wszystko! To Ty jesteś swoim największym i najważniejszym punktem energetycznym. 
Tylko jak zacząć zmieniać swoje przekonania?
pomocą przychodzą afirmacje, które możesz zapisywać w swoim dzienniku lub powtarzać sobie kilka razy dziennie.  
Jak mogą brzmieć? 

„Pieniądze przychodzą do mnie z łatwością, a ja przyjmuję je z otwartymi rękoma.” 
„Jestem gotowa na sukces i wdzięczna za wszystko, co mam.” 
„Jestem najlepszą wersją siebie i kocham to, kim jestem.” 
„Wszystkie pieniądze, które wydaje - wracają do mnie podwojone.” 

Możesz skorzystać z afirmacji zaproponowanych przez nas lub stworzyć własne, które z Tobą rezonują. Powtarzaj lub zapisuj je codziennie – w końcu Twoje sabotujące przekonania zostaną zastąpione nowymi, które wzniosą Twoją energetykę bardzo wysoko.  

Tysiące Moonsisterek i Moonbrotherów, którzy rozpoczęli pracę z Energią Pieniądza, codziennie zmienia swoje życie na lepsze. Ty też możesz! 

Głęboko wierzymy, że w każdym z nas jest potencjał do osiągania wielkich rzeczy i spełniania wszystkich marzeń. 
Choć droga do poznania siebie i odkrycia najgłębiej ukrytych niewspierających myśli jest długa, to z pewnością jest ścieżką, którą warto przejść.  
Potraktuj ją jako przygodę, zaufaj Wszechświatowi i swojej intuicji. Uwierz – Twoja wewnętrzna przyjaciółka doskonale wie, co jest dla Ciebie najlepsze. W końcu nie bez powodu trafiłaś na ten artykuł! 

“Praca z Dziennikiem” to podstawa do sukcesywnej pracy z energią finansową. Rozpocznij ją już dzisiaj od inwestycji w nasze Ebooki
Zwróci się, jeśli tylko w to uwierzysz!  

Niech dzieje się magia! 
Dora i Sara 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej