Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart 0

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! You are 300 zł away from free shipping.
Nie można dodać więcej

Sparuj z
Czy to będzie prezent?
Suma Gratis
Koszt dostawy i zniżki, zostaną uwzględnione w kasie

Brama Lwa, portal 08.08 – co to za zjawisko?

Witaj Piękna Duszo! 

Jak już pewnie wiesz, 08.08 to szczególne wydarzenie astronumerologiczne, a dla nas wyjątkowy dzień, ponieważ są to urodziny Moonsister. 

Wybrałyśmy ten dzień na rozpoczęcie naszej działalności nie bez powodu – jest to data szczególnie sprzyjająca manifestacji marzeń, planowaniu nowych przedsięwzięć i dążenia do sukcesu.

Z tego artykułu dowiesz się czym jest Brama Lwa, jak przygotować się do Portalu 08.08, jakie energie przepływają podczas Lwiej Bramy oraz jakie rytuały warto wykonać w czasie kulminacji portalu 08.08.

Brama Lwa w astrologii  

Brama Lwa w astrologii odwołuje się do celebracji szczególnego zjawiska astronomicznego, związanego z heliakalnym wschodem Syriusza, kiedy to po raz pierwszy staje się on widoczny nad wschodnim horyzontem, tuż przed wschodem Słońca. Ma to miejsce tylko raz w roku, po okresie, w którym widoczność gwiazdy była chwilowo zasłonięta przez światło słoneczne. Zjawisko to zwiastowało w starożytnym Egipcie nadejście najbardziej urodzajnego okresu w roku związanego z corocznym wylewem Nilu. 

Historycznie rzecz biorąc, heliakalny wschód Syriusza jest uważany za najbardziej znaczący wschód słońca ze wszystkich gwiazd. Była to szczególnie ważna część kultury i kalendarza starożytnego Egiptu, ponieważ oznaczała początek ich nowego roku.  

Tłumaczy to fakt, dlaczego ogromna większość grobowców i świątyń została wzniesiona właśnie w tym pomyślnym, jak uważano, czasie. Oraz to, że tak monumentalne budowle jak piramidy i Sfinks w Gizie, zostały podporządkowane konstelacji Oriona i Syriuszowi - który był czczony niczym bóstwo.   

Syriusz, który jest nazywany „duchowym słońcem” to pozornie najjaśniejsza gwiazda układu słonecznego. Piszę „pozornie” dlatego, że istnieje wiele jaśniejszych od Syriusza gwiazd, lecz to właśnie on znajduje się najbliżej Ziemi. Z naszego ziemskiego punktu widzenia jest on więc najjaśniejszą gwiazdą układu słonecznego. 

Syriusz kojarzony jest z rozświetleniem ducha, naszych wyższych celów i ambicji, ze sławą i płynącymi z niej godnościami oraz profitami, wysoką pozycję społeczną i specjalną ochroną. 

Uważa się, że astrologiczna symbolika Syriusza łączy niektóre energie dobroczynnej i ekspansywnej planety Jowisz oraz zorientowanej na działanie i ambicje planety Mars. 

Nil zaś jest do dziś nazywany „źródłem życia” i uważany za symbol obfitości, urodzaju i dostatku.  

Od 23 lipca Słońce wkracza w ognisty znak Lwa, a my znajdujemy się pod jego panowaniem. Jego poprzednik – Rak, kierował naszą uwagę na to, co dzieje się w nas, w środku. Skłaniał do zastanowienia, pracy ze swoją intuicją, emocjami i przebywania na łonie natury.  

Lew to kreatywny indywidualista, który kocha wywierać wpływ na wszystko, co go otacza. Ucieleśnia odwagę, dumę, obfitość i królewskość. 

Znak Lwa włada piątym domem astrologicznym, który odpowiada za radość życia, miłość, pasję i ekspresję. Zodiakalne Lwy czerpią z życia pełnymi garściami i nie boją się odważnie sięgać po swoje marzenia. 

Brama Lwa otwiera przed wszystkimi znakami zodiaku możliwość korzystania z Lwiej energii i sięgania po swoje nawet najgłębiej ukryte pragnienia. Pozwala manifestować swoje marzenia z lekkością oraz daje wyjątkowe możliwości do kreowania i otwierania się na to, czego naprawdę chcemy w życiu.  

Brama Lwa jest więc doskonałym dniem na manifestowanie obfitości i puszczanie intencji do Wszechświata. Tego dnia granica pomiędzy światem duchowym, a materialnym jest bardzo cienka, co oznacza, że wszystkie marzenia manifestowane tego dnia trafiają wprost do Źródła.    

Brama Lwa w numerologii  

Ósemka w numerologii to cyfra, która w starożytności symbolizowała boską doskonałość.  Jest wibracją nieskończonego potencjału i równowagi między pierwiastkiem fizycznym a duchowym.  

Jej największą mocą jest manifestacja w świecie materialnym, liczba ta wzmacnia wszystkie intencje i wspiera w nadawaniu im fizycznych kształtów.  

O numerologicznych ósemkach mówi się, że mają one dużą moc sprawczą oraz naturalne zdolności do biznesów i realizowania podejmowanych przez nie przedsięwzięć.  

Portal 08.08 to spotkanie aż dwóch najsilniejszych numerologicznych wibracji, odpowiedzialnych za sukces i manifestację. Tego dnia mamy wyjątkowo silną moc sprawczą, która podsyca wysłaną przez nas intencję i pomaga nam w manifestowaniu marzeń.  

Energie dnia harmonizują poziom duchowy i materialny, wręcz zacierając ich granice i dając nam dodatkowe zasoby. 

Warto jednak wspomnieć, że ósemki mogą mieć tendencję do zbyt chciwego podejścia do biznesu oraz sukcesów.  

Pamiętaj o tym podczas wykonywania rytuałów w trakcie Bramy Lwa.  

Staraj się wybrać maksymalnie 3 marzenia, na których się skupisz.  

Nie łap kilkunastu srok za ogon, jeśli chcesz w najlepszy sposób skorzystać z energii Portalu 08.08.  

Jakie energie przepływają podczas Lwiej Bramy?  

Tak, jak wspomniałam wyżej, 08.08 będziemy przebywać pod wpływem energii znaku Lwa oraz podwójnej wibracji ósemkowej.  

Energie te będą sprzyjać kreowaniu – zarówno w dziedzinie manifestacji swoich marzeń, jak i w kreatywnych projektach, których się podejmujesz. Dzięki ósemkowej wibracji poczujemy dużo większą moc sprawczą i będziemy w stanie z łatwością podomykać sprawy, które ciągnęły się za nami od kilku miesięcy oraz rozpoczynać nowe przedsięwzięcia.  

Energia Portalu 08.08 sprzyja snuciu planów na przyszłość, manifestowaniu swoich marzeń, afirmacji i wizualizacji. To doskonały moment na puszczanie intencji, ponieważ tego dnia mają one wyjątkowo niezwykłą moc. 

Intencje to energetyczne ukierunkowanie swojego pragnienia. Pole kwantowe reaguje na naszą myśl i emocję, które stanowią kwintesencję intencji.  

Dlatego jeśli puszczasz manifestację do Wszechświata - połącz te dwa pierwiastki, które symbolizują energię żeńską i męską.  

Nie zastanawiaj się: „JAK?”, zastanawiaj się: „CZEGO?” dokładnie chcesz.  

Musisz być gotowa na przyjęcie z wdzięcznością wszystkich ścieżek, jakimi Wszechświat będzie prowadził Cię do Twojego celu - a uwierz mi, że mogą być one zaskakujące. Np. jeśli chciałabyś więcej zarabiać, może się okazać, że zostaniesz zwolniona…  

Zwolniona tylko po to, aby znaleźć lepszą pracę, lepiej płatną lub otworzyć własną firmę.  

Jeśli całą sobą poczujesz spełnienie swojej intencji – wszystkie Twoje marzenia i plany zrealizują się z łatwością. Zwłaszcza, gdy do manifestacji wykorzystasz dzień Bramy Lwa! 

Pamiętaj jednak o tym, aby nie tkwić w bezczynności – po intencji zawsze następuje działanie. Bez Twojej inicjatywy nic się nie wydarzy.   

Jak przygotować się do Bramy Lwa? 

08.08 to kulminacyjny moment Bramy Lwa, do którego warto zacząć przygotowywać się wcześniej, aby skorzystać z niego w stu procentach.  

Wykorzystaj energie lipca, które zachęcają do ekspansji w głąb nas, sprzyjają rozwojowi duchowemu i pozwalają zajrzeć w najgłębsze zakamarki naszej Duszy. 

Zrewiduj swoje plany i marzenia – zastanów się, czy to, czego pragnęłaś do tej pory, nadal jest Twoim marzeniem?  

Popracuj z dziennikiem i podejmij decyzję, które marzenia chciałabyś manifestować podczas Bramy Lwa.  

Może okazać się, że to, czego chciałaś jeszcze kilka miesięcy temu – już z Tobą nie rezonuje. 

Zachęcam Cię do takiego podsumowania swoich pragnień jeszcze przed Portalem 08.08 

Wibracje, które będą przepływać podczas kulminacyjnego momentu Bramy Lwa są bardzo silne energetycznie, dlatego wszystko, co będziesz manifestować w tym dniu – ma większą szansę na spełnienie, niż w jakikolwiek inny dzień w roku. (Puść wszystko z silniejszą energią)  

Znasz to powiedzenie – „Uważaj czego pragniesz, bo może się spełnić” 

Podczas Bramy Lwa jest ono szczególnie adekwatne.  

Pamiętaj, aby nie wychodzić z poziomu braku podczas manifestacji swoich marzeń.  

Nie twórz afirmacji i wizualizacji w sposób typu: „Nie będę wydawać tylu pieniędzy”.  

Zamiast tego wypowiadaj je w czasie teraźniejszym oraz zamień je na wspierające i dobrze wibrujące z energią pieniądza, np. „Mądrze inwestuję, a pieniądze przychodzą do mnie z łatwością.” 

Poniżej znajdziesz pięć afirmacji, które możesz wykorzystać podczas rytuałów wykonywanych w trakcie Lwiej Bramy.  

Pamiętaj, że to tylko przykłady, które możesz dowolnie modyfikować, aby były zgodne z tym, co z Tobą rezonuje.  

  • Moje marzenia spełniają się z łatwością, zasługuję na nie i przyjmuje je z otwartymi rękoma. 
  • Jestem wartościowa i ważna, a Wszechświat zawsze działa na moją korzyść.  
  • Moje serce jest pełne miłości do siebie i innych, przyciągam do siebie same wartościowe relacje.  
  • Każda moja inwestycja wraca do mnie podwojona. Przyjmuję pieniądze z otwartością i wdzięcznością.  
  • Jestem gotowa na każdy sukces, który osiągam. Wszystkie moje marzenia realizują się z łatwością.  

Jakie rytuały wykonać podczas Bramy Lwa?

Podczas Portalu 08.08 polecam Ci wykonywanie wszelkich rytuałów przyciągających – zdrowie, miłość, obfitość, radość życia, marzenia – cokolwiek, co z Tobą rezonuje i czego w danym momencie pragniesz.  

Wybierz góra 3 marzenia, które będziesz manifestować tego dnia i przez cały 08.08 zachowuj się tak, jakby już się spełniły.  

Zintegruj się z tą energią, uwierz, że Wszechświat działa na Twoją korzyść i nieważne, jakimi ścieżkami, ale doprowadzi Cię do miejsca, w którym pragniesz być.  

Dostępny tylko raz w roku (dwie opcje – bez kamieni i z kamieniami)  

W naszym sklepie znajdziesz bestsellerowy Rytuał Manifestacji Marzeń, który jest dostępny TYLKO przed Bramą Lwa i który co roku wykonują z nami setki Moonsisterek i Moonbrotherów.  

W zestawie załączona jest szczegółowa instrukcja jego wykonania oraz wszystkie potrzebne Ci atrybuty – Palo Santo, kadzidło witające miłość do siebie, naturalna świeca z ametystami, magiczna nitka Moonsister oraz kamienie nautralne – ametyst i kamień księżycowy.  

Jeśli wykonywałaś już rytuał manifestacji marzeń i nadal masz swoje kamienie, możesz wybrać wariant bez kryształów naturalnych. 

Oprócz naszego rytuału, polecam Ci pracę z dziennikiem, powtarzanie afirmacji, korzystanie z mocy wizualizacji oraz tworzenie mapy marzeń.  

Rób tego dnia wszystko to, co z Tobą rezonuje i podnosi Twoje wibracje.  

Pamiętaj tylko o trzech zasadach: 

  • zawsze wychodź z poziomu obfitości (a nie braku); 
  • uważaj na łapanie kilku srok za ogon (skup się max na 3 marzeniach); 
  • afirmuj i wizualizuj zawsze w czasie teraźniejszym.  

P.S.  

W sklepie czekają na Ciebie talizmany wspierające manifestację marzeń, które będą 08.08 energetyzowane przez naszego Moonbrothera Mariusza.  
Zajrzyj TUTAJ, jeśli chcesz zamówić swój talizman w preorderze.  

Życzę Ci owocnych manifestacji i pełnego wykorzystania energii tego niezwykle silnego portalu.  

Niech dzieje się magia!
Sara