Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

ASTROLOGIA W KONTEKŚCIE OBECNYCH SYTUACJI W POLSCE.

Mamy obecnie energetyczny układ na niebie. Ci z Was, którzy oglądali nasz filmik na insta odnośnie dzisiejszej pełni, wiedzą, że półkrzyż w znakach stałych wykazuje znaczną siłę woli i determinacji do zaspokojenia pragnień. Czego obecnie pragniemy?

Mamy obecnie energetyczny układ na niebie. Ci z Was, którzy oglądali nasz filmik na insta odnośnie dzisiejszej pełni, wiedzą, że półkrzyż w znakach stałych wykazuje znaczną siłę woli i determinacji do zaspokojenia pragnień. Czego obecnie pragniemy? Wiadomo, że każdy ma swoje indywidualne potrzebny, ale kolektywnie (księżyc w Lwie jako masa ludzi, symbol kobiety), chcemy móc cieszyć się życiem, pragniemy uczciwości, chcemy zaspokoić swoje emocjonalne potrzeby i łakniemy dobrych informacji. Lew też mówi o potrzebie wyjścia do ludzi, pokazania się i bycia zauważonym. Jako ognisty znak jest silny i waleczny, chce mieć ostatnie zdanie.  O czym podczas tej pełni mówi Słońce w Wodniku (ego)? Przede wszystkim o wolności, indywidualizmie i sprawiedliwości! Wodnik to buntownik i rewolucjonista. Obecnie w tym znaku znajdują się aż 3 planety: Słońce, Jowisz i Saturn, a za chwile dołączy Wenus i Księżyc. Także mamy mocne wybuchowe combo.

I bardzo dobre, bo czas stagnacji i dopasowywania się skończył. 

Półkrzyż obejmuje także znak Byka, w którym znajduje się Uran, Mars i Lilith. 

Uran rządzi Wodnikiem, także mamy tu kolejny pierwiastek buntu i walki o niezależność. Mars to agresja i wolna, a Lilith w takim zestawieniu jest bardzo wściekła! 

Warto wspomnieć jeszcze o Byku, który bezpośrednio wskazuje na nasze wartości. Materialne jak i niematerialne. Kwestie ekonomiczne poruszałyśmy już parę razy w naszych wpisach sugerując, że transformacja w systemie pieniężnym jest bardzo prawdopodobna, natomiast wartości emocjonalne i potrzeby nienamacalne, jak wszyscy dobrze wiemy, są obecnie mocno u każdego z nas rozchwiane. 

Podsumowując, Lilith symbolizuje walkę z mężczyznami, niekontrolowany gniew i pragnienie posiadania zasobów... zajadle będzie bronić tego co dla niej najważniejsze: swojej kobiecości, swojego ciała, łona, prawa do wyboru, życia, pieniędzy, bezpieczeństwa, wszystkiego co dla niej najcenniejsze. 

Ale co dalej?

W Astrologii nie można powiedzieć jednoznacznie, że będzie tak i tak… symbole, planety, znaki i umiejętności analizy tychże elementów, dają tendencje, obraz możliwości i uświadamiają o zasobie narzędzie jaki posiadamy. Kosmogram to mapa, ale to my jesteśmy kierowcami i to my wybieramy drogę, którą będziemy podążać, aby osiągać wskazany cel. Pamiętajmy, że mamy wolną wolę i to czy będziemy wchodzić w roztrzęsienie czy czerpać garściami pozytywy z tej pełni, zależy od nas. Półkrzyż na niebie może być destrukcyjny i zarazem bardzo wspierający. Jeśli zmarnujemy energię jaką nas obdarowuje, albo przekierujemy ją w stronę niskich wibracji, będziemy w zachwianiu, jeśli natomiast obudzimy się i zaczniemy działać konstruktywnie, mamy zwycięstwo. Nie bez kozery mówi się, że półkrzyż to najczęściej spotykany układ w horoskopach ludzi sukcesu. 

Niech głos ludu zostanie usłyszany!

Liberté, égalité, fraternité :)

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej