Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

Alchemia numerologiczna roku 2024 i Workbook do pracy z energią

Witaj Piękna Duszo!   

Wielkimi krokami zbliżamy się do wrześniowego nowiu, który rozpoczyna nowy rok numerologiczny. 15 września 2023 obchodzić będziemy tzw. Mały Sylwester.  
 
Wraz z wrześniowym nowiem zaczynamy nowy, 12-miesięczny cykl energetyczny. Oznacza to, że odczujesz przypływ energii nowego roku uniwersalnego, które będą wpływać na Ciebie aż do września 2024.  

Połowa sierpnia to dla nas bardzo ważny moment, ponieważ właśnie wtedy wydajemy nasz najbardziej wyczekiwany przez wszystkie Moonsisterki i Moonbrotherów ebook – Alchemię numerologiczną roku.  

W 2023 postanowiłyśmy pójść o krok dalej i oprócz predykcji w postaci Alchemii przygotowałyśmy także Workbook do pracy z energią, w którym znajdziesz wskazówki na każdy z 12 miesięcy.   

Jak wybrać ebook właściwy dla Twojej liczby numerologicznej? 

Zarówno Alchemia, jak i Workbook zostały napisane w 13 wersjach – dla każdej z liczb numerologicznych. Możesz zamówić je w zestawie lub osobno, choć my gorąco zachęcamy Cię do inwestycji w pakiet. 

Aby wybrać właściwe dla siebie ebooki, oblicz swoją podstawową wibrację numerologiczną, czyli Drogę Życia.  

Dodaj wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia i redukuj aż do otrzymania wyniku jednocyfrowego.  

Wyjątkiem są liczby mistrzowskie – 11, 22, 33 i 44.  

Jeśli otrzymasz taki wynik dwucyfrowy, nie redukuj dalej.  

Dla przykładu: 
 
17.08.1999 = 1+7+8+1+9+9+9= 44 (nie redukujemy) - właściwy ebook to Alchemia Roku 2024 dla numerologicznej 44. 

23.05.1983 = 2+3+5+1+9+8+3 =31 (redukujemy) = 3+1=4 - właściwy ebook to Alchemia Roku 2024 dla numerologicznej 4 

Co znajdziesz w ebooku Alchemia Roku 2024? 

Alchemia roku 2024 to predykcje numerologiczne na nadchodzący rok uniwersalny, czyli innymi słowy horoskop numerologiczny na 2024 rok 

Horoskop numerologiczny na 2024 rok pomoże Ci w zrozumieniu, jakie wibracje wpływają na każdy z obszarów Twojego życia – finanse, zdrowie, relacje i wiele innych, a także umożliwi Ci zajrzenie za kulisy tego, co może wydarzyć się globalnie w 2024 roku.  

Każda z wibracji, która na nas wpływa może realizować się w świetle lub w cieniu.  

Światła to pozytywne aspekty, cienie zaś to te bardziej wyzwaniowe.  

W ebooku wspominamy o jednych i drugich, jednak uczulamy Cię, aby nie straszyć się cieniami. Dzięki poznaniu ich, będziesz w stanie lepiej się do nich przygotować i odważnie stawić im czoło.  

Pamiętaj, że jeśli w Twoim horoskopie znajduje się wzmianka np. o pogorszeniu Twojego zdrowia, nie oznacza, że musi się to zrealizować. Wiedząc, że powinnaś skupić się na zadbaniu o siebie, będziesz w stanie poprowadzić energię tak, aby ten cień dotknął Cię jak najmniej lub… wcale! 

Wibracja realizująca się w cieniu nie zawsze oznacza negatywne skutki. Często jest tak, że musimy stawić czoła pewnym wyzwaniom, które przez długi czas zamiatałyśmy pod dywan.  

Numerologia zwraca na nie uwagę i pomaga pokierować Twoją energię w kierunku zmian.  

To samo tyczy się świateł – jeśli w Twoim horoskopie znajdziesz np. informację, że ten rok będzie dla Ciebie świetnym momentem na rozpoczęcie nowej działalności, nie zakładaj, że na 100% się to stanie.  

Jeśli bycie przedsiębiorcą z Tobą nie rezonuje, być może rozpoczniesz działalność charytatywną np. w jakiejś fundacji? A może otrzymasz propozycję wdrożenia nowych rozwiązań w firmie, w której pracujesz? 

Zachowaj otwarty umysł i podchodź do predykcji numerologicznych tak, jak podchodzisz do prognozy pogody. To wszystko może się wydarzyć, ale nie musi.  

W pogodzie nie masz wpływu na to, że pada deszcz, ale masz wpływ na to czy zabierzesz parasolkę na drogę.  

Podobnie w numerologii – znając pewne tendencje, możesz się przygotować do tego, czy z nich skorzystać, czy im zapobiec.  

Pamiętaj – energia podąża za uwagą, więc wyciągaj z Alchemii Roku 2024 to, co najbardziej z Tobą rezonuje i odnoś nasze predykcje bezpośrednio do tego, co dzieje się w Twoim życiu.  

Alchemia Numerologiczna Roku 2024 jest podzielona na dwie części – horoskop numerologiczny w ujęciu globalnym oraz w odniesieniu do Twojej osoby.  

W pierwszej części Alchemii Numerologicznej Roku 2024 znajdziesz informacje o tym, co może wydarzyć się na świecie. Jakie istotne zmiany będą zachodzić i w jaki sposób będą one wpływać na całe społeczeństwo.  

W drugiej części Alchemii Numerologicznej Roku 2024 przeczytasz predykcje skierowane do Twojej Drogi Życia. Dowiesz się, na czym skupić się w 2024 roku, a na co nie marnować energii. Poznasz wspierające Cię praktyki duchowe i zajrzysz w głąb czekających Cię wyzwań.  

 

Worbook do pracy z energią – na czym polega? 

Workbook do pracy z energią to premierowy ebook, który zawiera predykcje i podpowiedzi na każdy z 12 miesięcy.  

Dzięki workbookowi zaplanujesz cały rok zgodnie z wspierającą Cię każdego miesiąca energetyką.  

Na każdy z miesięcy przygotowałyśmy dla Ciebie horoskop dopasowany do Twojej liczby numerologicznej, pytania, na które danego miesiąca powinnaś sobie odpowiedzieć, wspierające Cię afirmacje i wiele innych informacji, które pomogą Ci wycisnąć z każdego miesiąca absolutne maksimum!  

Dzięki Workbookowi do pracy z energią przez cały rok będziesz mogła pracować nad swoim mindsetem, aby był dla Ciebie jak najbardziej wspierający i pomagał Ci utrzymywać wysokie wibracje w Twoim życiu.  

Dowiesz się, na co i dlaczego warto zwrócić uwagę, jakie wibracje będą wpływać na Twoje życie, co odpuścić i na co nie marnować swojej cennej energii.  

Workbook do pracy z energią został stworzony z myślą o każdej osobie, która chce rozwijać się duchowo, pracować nad energią pieniądza, dbać o swoją energetykę i wzrastać! 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że często w pędzie codzienności bywa ciężko znaleźć czas dla siebie i zadbać o dwoją duszę.  

Głęboko wierzymy, że ten Workbook pomoże każdej z Was zmobilizować się do pracy nad swoim mindsetem, bo nie bez powodu mówi się, że mindset jest kluczem do wszystkiego.  

2023 rok, którego wibracją uniwersalną była liczba 7 skłaniał nas do zwolnienia, zatrzymania się, bycia tu i teraz. Wiele osób odszukało w sobie chęci i determinację do pracy nad sobą i poznawania swojego najgłębszego JA.  

Dostałyśmy setki (jak nie tysiące) wiadomości, że w 2023 Moonsisterki i Moonbrotherzy zaczęli szukać ukojenia w rozwoju duchowym, uziemiać się, spędzać czas na łonie natury i stawiać siebie na pierwszym miejscu.  

Bardzo nas to cieszy!  

Workbook do pracy z energią będzie dla Ciebie wsparciem w dążeniu do swoich celów i kreowaniu swojego wymarzonego życia w zgodzie ze sobą.  

 

Czy Alchemia Roku 2023 i Workbook do pracy z energią są dla każdego? 

Zdecydowanie tak – dla każdego, kto chce się rozwijać duchowo, sięgać po swoje marzenia i utrzymywać wysokie wibracje w swoim życiu.  

Nawet, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rozwojem duchowym i numerologią, oba ebooki będą dla Ciebie odpowiednie.  

Świetnie sprawdzą się także jako prezent dla osoby, której życzysz pięknego i dostatniego życia.  

Nasze materiały kierujemy głównie do osób pełnoletnich, jednak jeśli chodzi o górną granicę wieku – nie ma takiej.  

Nasze Moonsisterki kupują ebooki dla swoich mam, babć, cioć, wujków.  

Z horoskopu numerologicznego i Workbooka do pracy z energią może skorzystać każdy, nawet osoby, które nie interesują się numerologią.  

 

Które produkty Moonsister są dobrym uzupełnieniem dla Alchemii Roku 2023 i Workbooka do pracy z energią? 

W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które pomogą Ci w rozwoju duchowym w 2024 roku.  

Jeśli jeszcze nie jesteś w posiadaniu naszych ebooków Praca z dziennikiem + dodatek Energia Pieniądza – polecamy Ci zapoznanie się z nimi.  

Dzięki znajomości mocy pracy z dziennikiem od podszewki, będziesz w stanie w jeszcze skuteczniejszy sposób pracować ze swoim mindsetem, przepracowywać niewspierające Cię schematy i wyciskać 2024 rok, jak cytrynę.  

Ebooki te wprowadzą Cię w tajniki pracy z energią pieniądza, która jest niezbędna do osiągania sukcesów finansowych i biznesowych.  

Chcesz przygotować się do celebracji numerologicznego Sylwestra 

Doskonałym rytuałem na ten dzień jest Rytuał Obfitość, który przygotowałyśmy specjalnie na ten dzień.  

Dzięki niemu symbolicznie wprowadzisz się w energię nowego roku numerologicznego i zestroisz się z energią sukcesu.  

Pożegnasz stare, niewspierające Cię już wibracje i zaprosisz energię obfitości do swojego życia.  

Wybierając talizman lub amulet na 2024 rok kieruj się głównie swoją intuicją.  

Wartości, które są przypisane do naszej biżuterii są dla Ciebie wskazówką, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nadała im swoje własne znaczenie.  

Wybierz talizman, który z Tobą rezonuje i pozwól mu wspierać Cię w nowym roku numerologicznym.  

2024 rok jest rokiem pod wibracją 8, a ósemka jest silnie osadzona w materii. Wybierając kamienie naturalne, polecamy Ci wybrać te, które będą wspierały Cię w obszarach biznesowych i finansowych, np. zestaw Prosperity, zestaw Good Luck czy zestaw zawarty w rytuale Obfitość. 

Jeśli jednak czujesz, że Twoje emocje blokują Cię przed osiąganiem sukcesów – sprawdź, czy nie zarezonują z Tobą kryształy pomagające się wyciszyć.  

W takiej sytuacji doskonałym wyborem będzie zestaw Selflove lub zestaw Stay Balanced. 

 

Życzymy Ci samych cudowności w nadchodzącym nowym roku numerologicznym 

Niech dzieje się magia! 
Dora i Sara 

 

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje Ci 300 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej