Magiczne kamienie na wzmocnienie intuicji - Intuition  - 1

Magiczne kamienie na wzmocnienie intuicji - Intuition

129,00 zł

Silna intuicja i połączenie z duszą. Zestaw magicznych kamieni dla osób chcących zaufać intuicji, wzmocnić połączenie ze swoim Wyższym Ja, usłyszeć wewnętrzny głos.

Twój Magiczny Zestaw zawiera:

1. Lapis Lazuli
2. Sodalit
3. Labradoryt
4. Amazonit
5. Instrukcję dotyczącą dbania o kamienie
6. Kartę do ładowania kamieni
7. Miękki muślinowy woreczek na kamienie

Opis kamieni poniżej <3

Informację w jaki sposób korzystać z energii kamieni znajdziesz na naszym Instagramie @moonsister.pl oraz blogu.

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

Sodalit

Esencją sodalitu jest logika, prawda i światło. Ten kamień jest ulubionym amuletem numerologów i tarocistów, gdyż pomaga wykorzystać zdolności parapsychiczne. Dzięki temu kamieniowi wzmocnisz intuicję i odwołasz się do autentycznej prawdy. Jasność umysłu i równowaga emocjonalna, którą zyskasz pracując z tym kamieniem rozwinie poczucie własnej wartości i pomoże odkryć autentyczną prawdę w tobie. Dzięki temu sodalit wzmacnia też zaufanie do naszej prawdy.

Kamień ten pomaga dowiedzieć się, jak się czujemy z daną osobą czy sytuacją, zanim nasz umysł włączy funkcje analityczne. Podobnie jak lapis jest to kamień komunikacji, spokoju, wspiera czakrę trzeciego oka. 

Lapis lazuli 

Ten piękny kamień w kolorze indygo to maskotka dla trzeciego oka.  Lapis Lazuli rozwija samoświadomość i jest również nazywany kamieniem mądrości. Ale przede wszystkim  Lapis Lazuli jest najbardziej ceniony za dostęp do Twojej wewnętrznej natury, stymulację intuicji i zdolności umysłowych. Mądrość, świadomość i intuicja to święta trójca, która potrzebna jest byś dostrzgła w sobie źródło prawdy. Lapis sprzyja harmonii, szczególnie jeśli jesteśmy nadpobudliwi, nerwowi lub lękliwi. Wspiera komunikację i dodaje odwagi, znany jest również ze swoich właściwości ochronnych, zatrzymujących negatywne energie. To kamień nieograniczonych możliwości!

Labradoryt

Labradoryt jak pozostałe kamienie wzmacnia intuicję i łączy się z czakrą trzeciego oka, ale także pomaga przebić się przez iluzje. Kamień ten dostarcza narzędzia potrzebne do odkrywania swojego przeznaczenia. Kiedy czujesz, że masz energiczny kryzys lub nie masz pewności, którą ścieżką iść, Labradoryt poprowadzi Cię we właściwym kierunku. Kamień ten jest silnie powiązany z wibracjami magii i percepcji. Wspiera osoby, które uważają, że nie mają połączenia z intuicją. Jeśli doświadczasz w życiu synchroniczności, np. widzisz te same godziny, kamień ten  pomoże odnaleźć  ukryte znaczenie tych znaków. Ochronny charakter labradorytu  pozwala pracować nad wzrostem duchowym w bezpiecznej aurze.

Amazonit

Amazonit jest potężnym kamieniem jeśli chodzi o korzystanie z intelektu i intuicji. Jego działanie  buduje inteligencję emocjonalną, zachęca do aktywnego myślenia i wspomaga intuicyjne dopasowanie Twoich decyzji do własnych wartości. Pomaga zobaczyć, co czuje nasze serce, podpowiada nam rozwiązania wolne od autosabotujących myśli. Amazonit pięknie pracuje z czakrą serca, gardła i trzeciego oka. Łagodzi urazy emocjonalne i blokady w układzie nerwowym,  równoważy energie męskie i żeńskie i pomaga płynąc przez życie z prądem, tak byśmy intuicyjnie podążali swoją ścieżką.

27 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password