Rytuał uspokajający "Mantra"  - 1

Rytuał uspokajający "Mantra"

139,00 zł

Mantra to dźwięk, który wznosi nasz umysł ponad materialny wymiar.
Słowo mantra oznacza "ta, która chroni umysł". Słuchając lub powtarzając mantry oczyszczamy stopniowo umysł i ciało.
Stajemy się szczęśliwi i wolni od niepokoju.
Rytuał Mantra ma być duchowym środkiem na wyciszenie i podobnie jak ona ma uwolnić nas od niskich wibracji i otworzyć na dobre energie.
To rytuał, który możesz stosować obok leczenia jako praktykę duchową przy depresji lub nerwicy.

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

W rytuale Mantra znajdziesz polskie rodzime zioła, rośliny rosnące w naszym środowisku, w naszej strefie klimatycznej od stuleci. Z ich mocy czerpali nasi przodkowie. Mają zatem znacznie lepsze oddziaływanie zarówno we wszystkich rytuałach, magicznych, duchowych, czy zdrowotnych. Każde kadzidło przygotowywane jest przez naszą zielarkę – od momentu zerwania ziół po zawiązanie na nich moonsisterowej nitki.

Co znajdziesz w rytuale "Mantra"?

1. Palo Santo do przypieczętowania dobrej energii i powitania pozytywnego nastawienia.

2. Miotełka do pożegnania złych energii.

3. Kadzidło witające Spokój i Oczyszczenie.

• Lawenda jest rośliną o bardzo szerokich właściwościach magicznych i zdrowotnych. Przypisuje się jej moc uzdrawiania, zarówno ciała jak i ducha (uzdrawianie żalu i poczucia winy), jest wykorzystywana w licznych rytuałach, gdyż przyciąga zdrowie, szczęście spokój. Lawenda ma bardzo silne właściwości antybakteryjne, które mogą zahamować rozwój flory bakteryjnej oraz antyseptyczne. Łagodzi skutki stresu emocjonalnego i napięcia nerwowego, ułatwia zasypianie. Chroni i oczyszcza.

• Szałwia biała, to jedno z najbardziej ulubionych ziół każdej zielonej czarownicy. Posiada bardzo silny aromat i jeszcze większe magiczne moce. Szczególnie pomocna jest w rytuałach dotyczących zdrowia i ochrony. Szałwia uwalnia od złych mocy, negatywnych uczuć, chroni przed wampirami energetycznymi, czy odcinać istniejące połączenia wampiryczne, a co za tym idzie – uzdrawia nasze biopole. Im silniejsze biopole, tym większe zdrowie fizyczne.

• Liść laurowy, czyli ziele o bardzo szerokim zastosowaniu magicznym, będzie przede wszystkim gwarantem ochrony, oczyszczenia, wytrzymałości oraz mocy.

4. Ręcznie laną świecę z naturalnego, wegańskiego wosku sojowego na przywitanie równowagi . Aromatyzowana w 100% naturalnymi olejkami eterycznymi wzmacniającymi moc rytuału: lawenda, rozmaryn, drzewo cedrowe, olejek drzewa herbacianego. Udekorowana, wzmacniającymi moc rytuału, kwiatami lawendy oraz ametystami – kamieniami, których energia harmonizuje nasz organizm na każdym poziomie. Ametyst przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów.

5. Naturalny Prehnit, który jest silnym kamieniem ochronnym. Wzmacnia siłę życiową i zwiększa poziom energii witalnej. Pomaga zrozumieć i przepracować bolesne wspomnienia i doświadczenia, ułatwia przebaczenie sobie i innym. Ułatwia bycie tu i teraz. Przynosi potężne energie uspokajające i wyciszające. Do dziś w Afryce Południowej stanowi atrybut miejscowych uzdrowicieli. Łagodzi zmartwienia i niepokój wszelkiego rodzaju.

6. Prostą instrukcję dla Twojego Osobistego rytuału wraz z kojącą afirmacją

Zrób rytuał Mantra zawsze kiedy czujesz niepokój, smutek lub przygnębienie.

Uwaga! Kadzidła palą się inaczej niż szałwia lub palo santo! Podczas kadzenia, bardzo ważne jest zachowanie bezpieczeństwa! Należy zadbać o bezpieczne podłoże i podczas kadzenia otworzyć okno. Dokładnie tak samo postępowali nasi przodkowie – pozwalali uciec diabłom, demonom i wszystkim ciemnym, ciężkim, niesłużącym nam energiom :)

30 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password