E-book "Praca z Dziennikiem"  - 1

E-book "Praca z Dziennikiem"

62,00 zł

Zmień swoje przekonania i zacznij świadomie kształtować swoje życie. "Praca z Dziennikiem" (100 str.) pomoże Ci podnieść Twoje wibracje, skutecznie manifestować, oczyścić głowę z codziennych problemów, wyznaczać cele i przepracować lęki. To potężne narzędzie stosowane i rekomendowane przez znamienitych mentorów i świadomych multimilionerów tego świata, jakich jak: Tony Robbins, Oprah Winfrey, Deepak Chopra.

W "Pracy z Dziennikiem" znajdziesz zagadnienia, które całkowicie odmienią Twój mindset - jak zobaczysz pierwsze efekty, podziękujesz sobie, że zainwestowałeś w ten e-book!

Jeśli pieniądze, zarabianie i otworzenie się na obfitość to obszary, które są dla Ciebie wyzwaniem, zapoznaj się z dodatkiem "Energia Pieniądza", który pomoże Ci zaprosić przepływ finansowy do swojego życia.

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

O NAS

Moonsister to przestrzeń Wysokich Wibracji. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się astrologią, numerologią i mentoringiem duchowym. Mamy nadzieję, że tak jak my wierzysz, że przedmioty są nośnikiem energii. Dlatego chcemy, żebyś poczuła ogromną moc kiedy dostaniesz w swoje ręce nasze produkty. Dbamy o to od momentu ich wyboru po magiczne opakowanie! Czas byś i ty wprowadziła magię do swojego życia!

W tym sklepie znajdziesz wszystko, co najbliższe naszym Duszom. Witaj w naszym magicznym świecie!

Z miłością,

Sara&Dora

Zdjęcie artystyczne

ENERGETYZOWANIE

Jako osoby, które identyfikują się w 100% z tym co robią, możemy Cię zapewnić, że choć jest to logistyczne wyzwanie, proces energetyzowania biżuterii jest najbardziej przestrzeganą procedurą w Moonsister! Stoi za tym nasz Moonbrother Mariusz, numerologiczna 33 i mistrz pracy z energią, który gromadził doświadczenie przez ponad 30 lat! To on energetyzuje talizmany, które będą służyć Twojej intencji. 

Pieczenie, uczycie ciężkości, gorąca lub mrowienie, które może pojawić się po założeniu talizmanu jest naturalne i minie, gdy dostroisz się do jego wibracji!

Dowiedz się więcej!

Zdjęcie artystyczne
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password