Rytualna Kąpiel Moonsister na własną okazję, pełnię lub nów księżyca

189,00 zł

Są takie momenty w życiu (te, które chcemy wspominać i te, o których pragniemy zapomnieć), które zasługują na swój rytuał. Ślub, zbliżający się poród, urodziny, nowa praca, lub też zakończenie toksycznej relacji, chęć pozbycia się lęków i stresów, zamknięcia niekorzystnego rozdziału w życiu - to jedne z wielu okazji do przeprowadzenia rytualnej kąpieli. Wystarczy zestaw Moonsister, wanna pełna wody i…. Twoja intencja, z którą się wykąpiesz.

Dalszy opis poniżej <3

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

Święte Drewienko Palo Santo oczyści wszystkie negatywne energie i przygotuje do rytuału, naturalna wegańska Świeca ze specjalną afirmacją, podniesie Twoje wibracje podczas kąpieli, lawendowa gąbka konjac zmyje z Ciebie wszystko, czego pragniesz się w życiu pozbyć, wyciszy umysł i otworzy na nowe, a zapach musującej kuli przyciągnie energię, której potrzebujesz! Na koniec zrelaksujesz się masując buzię rollerem z naturalnego kwarcu, byś nie tylko czuła się wspaniale, ale też pięknie wyglądała! To magiczny prezent dla siebie lub bliskiej osoby! Podczas kąpieli zadbaj o moment uważności - nie spiesz się, myśl o swojej intencji i i czekaj aż Wszechświat przyniesie Ci jej spełnienie! 

Opis rytuału:

1. Zapal Pało Santo z intencją oczyszczenia z niskich wibracji
2. Zapal świecę z intencją podniesienia swoich wibracji i przeprowadzenia pięknego rytuału
3.Namocz gąbkę. Gdy „spuchnie” wymasuj nią całe ciało (nie używaj mydła!) z intencją oczyszczenia ciała i umysłu ze wszystkich blokad lub energii, wydarzeń lub rzeczy których chcesz się pozbyć z życia.
4.Wrzuć do kąpieli Musującą Kulę i wycisz się przy ulubionej muzyce lub w ciszy. Pomyśl o tym jak to jest, gdy Twoja intencja się spełni! Wejdź w ten stan. Jeśli medytujesz -  ten moment to świetna okazja!
5.Wymasuj buzię rollerem - pomyśl o tym, jak kwarc oczyszcza Twoją buzię i dodaje Ci siły i blasku. Energia kamienia przepływa przez Twoją skórę i wypełnia całe ciało siłą, której potrzebujesz do spełnienia intencji.
6.Wypowiedz na głos swoją intencję i podziękuj sobie za piękny rytuał.

28 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password