Rytuał miłosny "Twin Flame"  - 1

Rytuał miłosny "Twin Flame"

139,00 zł

Twin Flame to inaczej bliźniaczy płomień. Oznacza on osoby, które są dla siebie lustrzanym odbiciem. Cechy charakteru, temperament i osobowość tych osób są na tyle podobne, że można je nazwać „Duchowymi Bliźniakami”.

Rytuał "Twin Flame" ma rozpalić w Tobie ogień i otworzyć na energię miłości. To rytuał sprzyjający odnowieniu uczucia, płodności, namiętności, wyrównaniu energii damsko-męskiej w istniejącym związku lub w znalezieniu partnera u samotnych osób.

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

W rytuale "Twin Flame" znajdziesz polskie rodzime zioła, rośliny rosnące w naszym środowisku, w naszej strefie klimatycznej od stuleci. Z ich mocy czerpali nasi przodkowie. Mają zatem znacznie lepsze oddziaływanie zarówno we wszystkich rytuałach, magicznych, duchowych, czy zdrowotnych. Każde kadzidło przygotowywane jest przez naszą zielarkę – od momentu zerwania ziół po zawiązanie na nich moonsisterowej nitki.

Co znajdziesz w rytuale "Twin Flame"?

1. Święte Drewienko Palo Santo do przypieczętowania energii namiętności i powitania miłości oraz płodności.

2. Miotełkę do pożegnania energii braku.

3. Kadzidło witające Miłość i Namiętność, w którego skład wchodzą m.in: lawenda, róża, pędy jałowca, oraz liść laurowy z intencją miłości.

• Lawenda jest rośliną o bardzo szerokich właściwościach magicznych i zdrowotnych. Przypisuje się jej moc uzdrawiania, zarówno ciała jak i ducha (uzdrawianie żalu i poczucia winy), jest wykorzystywana w licznych rytuałach miłosnych, gdyż przyciąga miłość, szczęśliwe małżeństwo, dzieci oraz błogosławieństwo dla domu. Lawenda ma również właściwości relaksujące, kojące, wyciszające. Chroni i oczyszcza.

• Liść laurowy, ziele o bardzo szerokim zastosowaniu magicznym, będzie przede wszystkim gwarantem wierności i siły związku.

• Róża jest najczęściej wykorzystywanym kwiatem w miłosnej magii. Ma moc przyciągania miłości oraz utrzymywania namiętnej i zmysłowej atmosfery w związku. Róża ma moc odbudowy związku, wpływa także na podniesienie miłości własnej. Przyciąga szczęście i miłość.

• Rozmaryn wykorzystuje się w miłosnych rytuałach do uzdrowienia związku. Zapewni także jego ochronę.

• Młode pędy jałowca podniosą energię w związku (rozpalenie miłosnego ognia) oraz płodności. 3. Ręcznie laną świecę z naturalnego, wegańskiego wosku sojowego. Aromatyzowaną w 100% naturalnymi olejkami eterycznymi wzmacniającymi moc rytuału: geranium, lawendą, ylang-ylang. Udekorowaną wzmacniającymi moc rytuału płatkami róż oraz kamieniem miłości – kwarcem różowym.

2. Kwarc różowy, który działa na miłość jak magnes i wskazuje na głębokie, duchowe uczucie. Kwarc różowy otwiera czakrę serca, więc wspiera także Twoją miłość Własną. Kwarc otwiera na ludzi, pomaga wybaczać wyrządzone nam krzywdy. Łagodzi strach przed związkiem i daje nam wgląd w uczucia, które w nas tkwią. Uzdrawiające kamienie, które znajdziesz w tym rytuale zostały oczyszczone, energetycznie naładowane, słońcowane i pobłogosławione intencją.

3. Prostą instrukcję dla Twojego Osobistego rytuału wraz z afirmacją przyciągającą Dobrostan Przeprowadź rytuał Twin Flame, jeśli czujesz, że Twój związek gaśnie, brakuje mu namiętności, masz problem z akceptacją i pokochaniem siebie lub szukasz Drugiej Połówki. Uwaga! Kadzidła palą się inaczej niż szałwia lub palo santo! Podczas kadzenia, bardzo ważne jest zachowanie bezpieczeństwa! Należy zadbać o bezpieczne podłoże i podczas kadzenia otworzyć okno. Dokładnie tak samo postępowali nasi przodkowie – pozwalali uciec diabłom, demonom i wszystkim ciemnym, ciężkim, niesłużącym nam energiom.

Należy pamiętać również o tym, że małe dzieci, kobiety w ciąży, chorzy na padaczkę oraz osoby uczulone są bardziej wrażliwe na działanie kadzideł i olejków eterycznych i nie powinny ich stosować.

Rytuał duchowy nigdy nie zastąpi leczenia farmakologicznego.

26 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password