Rytuał księżycowy "La Luna" – na nów i pełnię  - 1

Rytuał księżycowy "La Luna" – na nów i pełnię

109,00 zł

Luna to kobiece uosobienie księżyca, to to co ukryte, emocje.
W zależności od tego, w jakim cyklu jest księżyc możesz przyciągnąć to, czego potrzebujesz (nów) lub pozbyć się tego, co Ci nie służy (pełnia).

"La Luna" to rytuał, który uzdrowi Twoje emocje.
Zrób listę swoich pragnień lub stanów, których nie chcesz doświadczać i przeprowadź rytuał La Luna by wzmocnić swoje intencje.


Szukasz nowej pracy lub miłości? (nów) Chcesz się skutecznie odchudzić, zakończyć toksyczny związek lub spłacić kredyt (pełnia) – ten rytuał możesz zastosować również do wszystkich materialnych pragnień. 

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

Co znajdziesz w rytuale "La Luna"?

1. Białą szałwię, która uzdrawia oraz oczyszcza energię i przestrzeń.

2. Pióro do pożegnania złych, niesprzyjających energii.

3. Święte drewienko Palo Santo do przypieczętowania dobrej energii i powitania pozytywnego nastawienia.

4. Białą świecę na oczyszczanie i przywitanie dobrych energii.

5. Czarną świecę na oczyszczanie i pozbycie się złych energii i niskich wibracji.

6. Czarny turmalin, który jest potężnym kamieniem mocy.
Potrafi uleczyć nas na każdym planie: emocjonalnym, fizycznym, duchowym i mentalnym. Oczyszcza i chroni złymi energiami, bytami astralnymi, wampirami energetycznymi, transformując negatywne energie w szczęście i zdrowie.

7. Kryształ biały ma najsilniejsze działanie oczyszczające i jest kamieniem o uniwersalnym zastosowaniu. Można go dowolnie programować za pomocą wybranej afirmacji. Dzięki temu będzie przyciągał to, czego pragniemy. Oprócz tego, że oczyszcza i przyciąga dobre energie, kryształ wzmacnia wszystkie inne kamienie, które znajdą się w jego pobliżu lub są razem z nim stosowane.

8. Prostą instrukcję dla Twojego Osobistego rytuału wraz z kojącą afirmacją. Zrób rytuał La Luna w każdy nów i pełnię, by pozbyć się tego co Ci nie służy i przyciągnąć energie których Ci brakuje.

Uwaga! Podczas kadzenia, bardzo ważne jest zachowanie bezpieczeństwa! Należy zadbać o bezpieczne podłoże i podczas kadzenia otworzyć okno. Dokładnie tak samo postępowali nasi przodkowie – pozwalali uciec diabłom, demonom i wszystkim ciemnym, ciężkim, niesłużącym nam energiom.

27 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password