Kadzidło stożkowe "Paczuli"  - 1

Kadzidło stożkowe "Paczuli"

15,00 zł

Indyjska tradycja ręcznego wyrabiania kadzideł sięga tysięcy lat. Otrzymuje się je poprzez mieszanie suszonych kwiatów, ziół, i przypraw i łącznie w całość dzięki aromatycznym żywicom z tropikalnych drzew. Podczas palenia stożkowych kadzideł wydziela się głęboki aromat, nieco cięższy od klasycznych kadzidełek w pałeczkach.  

Olejek paczuli jest związany z żywiołem ziemi i czakrą korzenia, ma bardzo mocny, głęboki, piżmowy zapach, który określa się jako drzewny, słodki i korzenny. 

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

Roślina paczuli jest dobrze znana ze swoich magicznych właściwości i od dawna używana jest do celów leczniczych i duchowych. Paczula przyciąga miłość i płodność, bogactwo, pieniądze i pasję. Szczególnie znana jest ze względu na swoje właściwości przyciągające dobrobyt i pieniądze.

Legenda głosi, że paczulą rządzi Saturn - bóg ciężkiej pracy, nagród i ograniczeń. Aby go uhonorować, zaklęcia pieniężne należy wykonywać w sobotę, w dniu Saturna. Oprócz właściwości magicznych, paczula przynosi również wiele benefitów zdrowotnych, szczególnie dobrze wpływa na układ trawienny i skórę, wzmacnia odporność i ma działanie przeciwbakteryjne. Kadzidełko stożkowe Paczula czaruje zapachem, który przeniesie Cię w klimat pachnących Indii w zaciszu Twojego domowego Sanktuarium.

UWAGA! Zapal kadzidełko przytrzymując przez chwilę jego końcówkę w ogniu, aż się rozpali, a następnie zdmuchnij płomień. Zadbaj o bezpieczeństwo - postaw stożek na podstawce odpornej na wysoką temperaturę, z dala od dzieci. Nie umieszczaj go w przeciągu. W małych pomieszczeniach może zaistnieć potrzeba palenia wyłącznie pół stożka. By nie tracić właściwości, możesz go zgasić w każdej chwili o piasek lub ziemię.

Wysokość pojedynczego stożka: 25 mm
Ilość sztuk: 15
Czas palenia 20 minut
Kraj pochodzenia: Indie

11 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password