Kadzidło naturalne "Miłość"  - 1

Kadzidło naturalne "Miłość"

59,00 zł

W kadzidle "Miłość" znajdziesz polskie rodzime zioła, rośliny rosnące w naszym środowisku, w naszej strefie klimatycznej od stuleci. Z ich mocy czerpali nasi przodkowie.

Mają zatem znacznie lepsze oddziaływanie zarówno we wszystkich rytuałach, magicznych, duchowych, czy zdrowotnych. Każde kadzidło przygotowywane jest przez naszą zielarkę Olę – od momentu zerwania ziół po zawiązanie na nich moonsisterowej nitki.

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

W skład naszego kadzidła na przyciągnięcie miłości, płodności, namiętności i miłości do siebie samego wchodzą: lawenda, róża, pędy jałowca, płatki róży, warkocz wykonany z rozmarynu oraz liść laurowy z intencją miłości.

 Lawenda, która  jest rośliną o bardzo szerokich właściwościach magicznych i zdrowotnych. Przypisuje się jej moc uzdrawiania, zarówno ciała jak i ducha (uzdrawianie żalu i poczucia winy), jest wykorzystywana w licznych rytuałach miłosnych, gdyż przyciąga miłość, szczęśliwe małżeństwo, dzieci oraz błogosławieństwo dla domu. Lawenda ma również właściwości relaksujące, kojące, wyciszające.
Chroni i oczyszcza.

 Liść laurowy, czyli ziele o bardzo szerokim zastosowaniu magicznym, będzie przede wszystkim gwarantem wierności i siły związku.

 Róża, która jest najczęściej wykorzystywanym kwiatem w miłosnej magii. Ma moc przyciągania miłości oraz utrzymywania namiętnej i zmysłowej atmosfery w związku. Róża ma moc odbudowy związku, wpływa także na podniesienie miłości własnej. Przyciąga szczęście i miłość. 

 Rozmaryn, który wykorzystuje się w miłosnych rytuałach do uzdrowienia związku. Zapewni także jego ochronę.

Zadaniem młodych pędów jałowca jest natomiast podniesienie energii w związku (rozpalenie miłosnego ognia) oraz płodności.

Podczas kadzenia, bardzo ważne jest zachowanie bezpieczeństwa! W pomieszczeniu należy otworzyć okno. Dokładnie tak samo postępowali nasi przodkowie  – pozwalali uciec diabłom, demonom i wszystkim ciemnym, ciężkim, nie służącym nam energiom.

Należy pamiętać również o tym, że małe dzieci, kobiety w ciąży, chorzy na padaczkę oraz osoby uczulone są bardziej wrażliwe na działanie kadzideł i olejków eterycznych i nie powinny ich stosować. 

UWAGA! Kadzidła ziołowe palą się większym ogniem i dymią bardziej niż klasyczna szałwia lub Palo Santo! Możesz gasić kadzidło i używać go ponownie, jedna pałka starcza na kilka sesji. 

19 Przedmioty
Długość: Około 18cm

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password