Witamy Cię w naszym magicznym Świecie!

Wierzymy, że skoro do nas trafiłaś, to nie przypadek. Wierzymy, że nic nie dzieje się bez przyczyny i jako osoba rozwijająca się duchowo potrzebujesz naszej energii, a my Twojej.

Dawno temu zaprzyjaźniona Jasnowidz powiedziała, że będziemy „zakładać coś na ludzi i leczyć tym ich dusze”. Wtedy brzmiało to nieprawdopodobnie, a dziś wiemy, że to jest właśnie nasza Droga.

Moonsister to przestrzeń pełna wysokich wibracji stworzona przez nas – Sarę i Dorę, dwie Przyjaciółki z Księżycem w Rybach, które profesjonalnie zajmują się numerologią i astrologią. Łączy nas bardzo silna intuicja i podobne wartości, które przekazujemy na sesjach mentoringu duchowego. Każdy z nas bowiem potrzebuje przewodnika na swojej drodze i narzędzi, by się rozwijać.

Po to jesteśmy!

W tym sklepie znajduje się wszystko, co jest najbliższe naszym Duszom. Mamy nadzieję, że - podobnie jak my - wierzysz, że przedmioty są nośnikiem energii. Dlatego chcemy, żebyś poczuła ją dosłownie po założeniu naszej bransoletki czy zrobieniu rytuału. Nie jesteśmy kowalami, ale umiemy tchnąć energię w każdy przedmiot, nawet jeśli ściągamy go dla Ciebie z Azji, Indonezji czy bliskiej Europy.

Mamy to szczęście, że otaczamy się ludźmi wysokowibracyjnymi, dlatego każdy produkt, który kupisz jest czardżowany przez Mariusza - bioenergoterapeutę lub robiony z intencją przez nas osobiście. Zioła do rytuałów zbierane są przez Olę, najlepszą Zielarkę w Polsce, która talent łączenia właściwości roślin odziedziczyła po prababce. Kamienie do rozwoju duchowego księżycujemy lub słońcujemy z dala od miasta, by chłonęły światło i były naprawdę pomocne.

Nasz sklep jest wyjątkowy, dlatego jeśli wierzysz w magię talizmanów, masz okazję rozwinąć własną kolekcję biżuterii, która zapewni Ci wszystkie potrzebne energie. Zapraszamy Cię także do zakładki DOM, jeśli chcesz wypełnić magią swoją przestrzeń.

Jesteś w Moonsister, a więc jest to Twoje Duchowe Przebudzenie.
Jesteśmy wdzięczne, że możemy w nim uczestniczyć! 

Namaste 

                                                                          ikona_oko.png

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password