Płatności w sklepie www.moonsister.pl

Przelewy24

W naszym sklepie możesz dokonać płatności wybierając szybki przelew internetowy Przelewy24. Podczas dokonywania płatności zostaniesz przekierowany na stronę, na której będziesz mógł wybrać bank i przeprocesować płatność. Zostaniesz poproszony o zalogowanie za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzenie płatności. Prosimy, abyś nie zamykał przeglądarki do momentu automatycznego powrotu na stronę www.moonsister.pl. Może to trwać do kilku minut.

W ramach systemu Przelewy24 możesz także wybrać płatność za pomocą Blik i PayPo.

Nie musisz obawiać się o swoje dane! System Przelewy24 wykorzystuje szyfrowanie SSL oraz posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej które zapewniają ochronę stron internetowych, poufność Twoich danych i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.

PayPal

W Moonsister możesz wybrać także płatność za pomocą usługi PayPal. Podczas dokonywania płatności zostaniesz przekierowany na stronę, na której będziesz mógł wpisać dane do konta PayPal i przeprocesować płatność. Prosimy, abyś nie zamykał przeglądarki do momentu automatycznego powrotu na stronę www.moonsister.pl. Może to trwać do kilku minut.

PayPal pomaga chronić informacje finansowe dzięki wiodącym w branży i odpornym na nadużycia mechanizmom. W przypadku używania systemu PayPal dane finansowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcy — widzą oni tylko adres e-mail oraz wpisany adres dostawy.

Faktura VAT

W naszym sklepie możesz poprosić o wystawienie faktury VAT. Prosimy, byś to zrobił podczas składania zamówienia, zaznaczając stosowne pole formularza i wypełniając odpowiednie dane. Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującym prawem, po przeprocesowaniu zamówienia nie będzie to już możliwe.

Coś poszło nie tak z płatnością?

Prosimy o kontakt na adres hello@moonsister.pl - prześlemy Ci dane do płatności przelewem tradycyjnym.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password