Dostawy na terenie Polski i Unii Europejskiej

Dostawy na terenie całego kraju i krajów Unii Europejskiej realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DHL lub do paczkomatów InPost. Dokładamy wszelkich starań, by Twoja przesyłka trafiła do Ciebie jak najszybciej! Czas oczekiwania na rzeczy energetyzowane może wynosić do 7 dni roboczych, ponieważ chcemy, by proces ten odbył się w jak najlepszym energetycznie dniu i w jak najlepszych warunkach dla osoby pracującej z energią.

Jeśli chcesz sprawdzić koszt wysyłki poza granice kraju, skontaktuj się z nami: hello@moonsister.pl.

Zwroty

Nie trafiłyśmy w Twój gust? Bardzo nam przykro! Mamy nadzieję, że następnym razem będzie to strzał w 10! Tym niemniej, przysługuje Ci drogi konsumencie prawo zwrotu bez konieczności podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru pod warunkiem zwrotu w stanie niezmienionym.

  1. Pobierz formularz zwrotu, wydrukuj go i wypełnij: FORMULARZ ZWROTU
  2. Zapakuj zwracany produkt tak, by dotarł do nas w stanie niezmienionym. Dołącz oryginalny dowód zakupu i formularz zwrotu.
  3. Wyślij paczkę na nasz adres: Moonsister.pl, ul. Zelwerowicza 11 m. 2, 02-928 Warszawa.
  4. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”.
  5. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
  6. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, jeśli zwrot zostanie przyjęty, w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych otrzymasz od nas zwrot środków na konto wskazane w formularzu zwrotu.
  7. Jeśli nie dopełniłeś powyższych warunków i zwrot zostanie odrzucony, poinformujemy Cię o tym w ciągu 7 dni roboczych.
  8. Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie on podstawą do reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password