Magiczne kamienie na miłość - L’Amour  - 1

Magiczne kamienie na miłość - L’Amour

79,00 zł

Miłość na wyciągnięcie ręki. Zestaw magicznych kamieni dla osób szukających drugiej połówki i szukających miłości własnej, chcących odkryć w sobie atrakcyjność. 

Twój Magiczny Zestaw zawiera:

1. Kwarc różowy
2. Rodonit
3. Kamień księżycowy
4. Informacje i instrukcje dotyczące kamieni 
5. Kartę do ładowania kamieni
6. Miękki muślinowy woreczek na kamienie

Opis kamieni poniżej <3

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

Kwarc różowy

Kamień bezwarunkowej miłości, który uwalnia od złych emocji. Podnosi samoocenę i wiarę we własne możliwości, dodaje odwagi i wzmacnia miłość własną. Przemawia bezpośrednio do czakry twojego serca, pomagając rozwiać lęki i urazy, budząc poczucie zadowolenia i otwierając na miłość. 

Rodonit

Rodonit to kamień szczęścia w związku. Jest też kamieniem współczucia, który pomaga zamknąć poprzedni rozdział, usuwa emocjonalne rany i blizny z przeszłości. Pomaga wybaczać, wspiera związki partnerskie. Pielęgnuje miłość własną, ugruntowuje miłość partnerską, równoważy yin-yang i pomaga w utrzymaniu dobrych relacji.

Kamień księżycowy:

Energia kobiecości ukryta w tym eterycznym kamieniu uspokoi nerwy i złagodzi lęki. Kamienie księżycowe kierują energię związaną z cyklami księżyca, aby uspokoić hormony i zrównoważyć umysł, zapewniając głębokie poczucie spokoju.To kamień wewnętrznego wzrostu i siły. Łagodzi stres, stabilizuje emocje i zapewnia spokój. Wzmacnia intuicję, przynosi sukces i szczęście w miłości i sprawach biznesowych.

28 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password