• Nowy

Medytacja śmierci - autorefleksja nad przemijaniem

49,00 zł

To kontrowersyjne doświadczenie – symboliczne przeżycie śmierci – jest niezwykłą transformacją. Symboliczne pochowanie starych, sabotujących nawyków, przekonań, działań… Spojrzenie na siebie i swoje życie z innej perspektywy, z dystansu. To ewolucja naszego rozwoju osobistego i duchowego.

Zadbaj o jak najwięcej światła w sobie... Zbuduj siebie na nowo. Porzuć warunkowanie swojego poczucia szczęścia od wszelkich czynników zewnętrznych – bo wszystko czego potrzebujesz masz w sobie – wydobądź to.

Gdy zaakceptujesz fakt, że Twoje ziemskie życie jest dość… kruche – przestaniesz trwonić swój cenny czas na zamartwianie, nieprzespane noce, kłótnie, nieporozumienia… a wniesiesz więcej lekkości, radości i miłości.

Plik: mp3

Czas: 31min 35sek 

Dalszy opis poniżej. 

 

Zobacz także nasze e-produkty! Kliknij tu!

 

Możliwość płatności Przelewy24, Blik, PayPal, PayPo

 

Darmowa dostawa na terenie Polski od 250 zł!

Celem tego doświadczenia jest to, abyś zdała sobie sprawę, że nasze życie jest w naszych rękach. To obudzenie motywacji do działania. To uświadomienie sobie tego – co nieuchronne. Medytacja nie ma na celu wpędzenia Ciebie w obawy czy podsycanie lęku, dlatego jeżeli jesteś obecnie w żałobie lub bierzesz leki przeciwdepresyjne / psychotropowe – nie rekomendujemy tej medytacji. 

W IMIĘ DOBREJ KARMY, NIE KOPIUJ, NIE PRZESYŁAJ DALEJ, WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

949 Przedmioty

Może ci się spodobać również

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password